Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

 

5 hours ago, uini said:

kao da su hawksi nešto bolji, uzeli trajčeta za luku, tzv bejzbol strategijom:

"I've always taken the strategy with the draft, to use a baseball strategy: The more swings you get, the more chances you have to get a hit," Schlenk said on The Woj Pod. "To be able to take one lottery pick and essentially turn it into two, that made sense to us."

 

 

jebiga, mogli su i knicksi jokića umesto cleanthony erleyja sa 34e pozicije

 

Ispadose Luka i Trej kao  Majkl Dzordan i Sem Bouvi. Za sada imaju obojica po finale konferencije. 

 

23 minutes ago, Mil@n said:

 

Reci još jedan nick koji je apsolvirao osim tebe...?

 

Zli. Samo sto je on stvarno apsolvirao dok micko jinxuje.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
  • Replies 6.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kralj

    556

  • 1n54jd3r

    512

  • uini

    499

  • Micko8

    453

28 minutes ago, reg said:

 

 

Ispadose Luka i Trej kao  Majkl Dzordan i Sem Bouvi. Za sada imaju obojica po finale konferencije. 

 

ne znam zasto bi finale konferencije bio equalizer, trae young je najmanje bitan glavni igrac jedne nba ekipe, luka jedan od tri najbolja igraca u ligi.

Link to comment

ma zajebala se i atlanata i finiks

i divcu bi bilo bolje i da je uzeo i saija ili treja umesto onog nesretnika

ali sama cinjenica da se njemu (pioniru evropske kosarke u nba, jedom od dva izdanka jugo skole koja su otvorila vrata ostalima bla bla bla) pruzila mogucnost da uzme doncica (sa svom svojom pozadinom) i gradi dinastiju oko njega je promasaj veka samo po sebi

bukvalno je mogao uci u istoriju i u tom kontekstu

ako je to zaista uradio zbog odnosa prema doncicevom ocu, makar i samo delimicno zbog toga, zaista je kreten i dokazano nije za taj posao koji je radio

  • +1 5
Link to comment

svakako je jasno da nije dorastao tom poslu. fascinantno je uopste kako je nekom palo na pamet da bi on mogao  da radi sa bilo kakvim uspehom.

Link to comment
8 minutes ago, б1lme3 said:

ma zajebala se i atlanata i finiks

i divcu bi bilo bolje i da je uzeo i saija ili treja umesto onog nesretnika

ali sama cinjenica da se njemu (pioniru evropske kosarke u nba, jedom od dva izdanka jugo skole koja su otvorila vrata ostalima bla bla bla) pruzila mogucnost da uzme doncica (sa svom svojom pozadinom) i gradi dinastiju oko njega je promasaj veka samo po sebi

bukvalno je mogao uci u istoriju i u tom kontekstu

ako je to zaista uradio zbog odnosa prema doncicevom ocu, makar i samo delimicno zbog toga, zaista je kreten i dokazano nije za taj posao koji je radio

 

ja sam ubedjen da se vlade divac tu nije vecinski pitao, jer da je samo do njega, luka bi bio draftovan.

 

kingsi su jos tada resili da im je dearon fox franshizni pleja, ja to pozdravljam, jer mi je super od ulaska u ligu

 

druga je stvar sto su mislili da ce bagley biti strava, birali su po poziciji umesto best player available. shit happens

 

meni je u tom smislu veci zajeb hawksa, jer su birali izmedju dva pleja i izabrali rugobicu jer sa njim ide dodatni draft pik.

  • +1 1
Link to comment

Meni je baš teško da poverujem da je to Divčeva odluka , da propusti još jednog i to extra talentovanog balkan boya,

on je tamo dovukao Kufusa,Papajanisa neke hrvate, svakome kome zatrebalo   obezbedio putovnicu ...

Pre bi rekao da mu je gazda javio nemoj više one tvoje loši su za biznis 

Iako je ovaj to nekoliko puta potvrdio da je do njega 

Link to comment
1 minute ago, Fakundo Sava said:

...

Pre bi rekao da mu je gazda javio nemoj više one tvoje loši su za biznis 

Iako je ovaj to nekoliko puta potvrdio da je do njega 

 

ma znalo se da ce luka biti dobar (ne i ovoliko dobar) ali su tripovsli da ce bagley isto biti dobar

Link to comment

Kakva je NBA danas?

- Mekana! Ne sviđa mi se šta su pravila napravila od košarke. Defanzivne tri sekunde su loše promenile igru. Ne sviđa mi se ni pravilo koliko ruka mora biti ispružena pri kontaktu sa protivničkim igračem. Pravila su promenila košarku i uništila odbranu. Razumem da publika dolazi da vidi kako igrači pogađaju koš, ali šta ima od igre na utakmici sa 250 poena? Džordan je jednom u sezoni ubacivao 50-60 poena i to je bilo čudo od utakmice. Sada svake tri-četiri nedelje neki igrač ubaci 60 poena i nikom ništa. Nama, Bulsima, Luka Dončić je ubacio 60 poena na jednoj utakmici. Možda bi isto dao i protiv Bulsa u kojima sam ja igrao, ali bar 50 bi bilo iz slobodnih bacanja, a naš šestorica bi izašli zbog šest ličnih.

  • +1 2
Link to comment
37 minutes ago, uini said:

 

ja sam ubedjen da se vlade divac tu nije vecinski pitao, jer da je samo do njega, luka bi bio draftovan.

 

kingsi su jos tada resili da im je dearon fox franshizni pleja, ja to pozdravljam, jer mi je super od ulaska u ligu

 

druga je stvar sto su mislili da ce bagley biti strava, birali su po poziciji umesto best player available. shit happens

 

meni je u tom smislu veci zajeb hawksa, jer su birali izmedju dva pleja i izabrali rugobicu jer sa njim ide dodatni draft pik.

Pitao se Divac ili ne , to ne menja cinjenicu da je Doncic seljacina na terenu i van njega, kao da ga je spanska kita pravila, vidi se da je potekao iz njihove skole. Kada malo zagledamo dublje i on treba tek da se dokaze da je istinski sampion, lepi su ti indvidualni rekordi ali da mu nije bilo Dragica i da nije igrao u Real Madrid All star timu imao bi nula trofeja u karijeri. Sve posle tih uspeha do sada je bilo mrsavo, a tek blamaza na EP i eliminacija od Poljske:fantom:

Edited by Micko8
  • Tužno 2
Link to comment
2 hours ago, Zli Gli said:

U kojoj su trenutno brzini Nagetsi, zna li se ista? :unsure:

U brzini da budu pocisceni u prvoj rundi plej of-a:)

  • +1 1
Link to comment

Tad nije bilo menstruacije u NBA kao danas, ne vidim nista cudno.

 

Mogu Nagetsi i kompletni da ispadnu od Finiksa i Dalasa iako su realno bolji ali te dve ekipe mogu da podivljaju a Sakramento, Lejkerse i GS bi pojeli s pola gasa jer su bas losi kao i Oklahoma. Klipersi i Pelikansi idu u 7 ako se sretnu, tu ce biti klanje do kraja. 

Link to comment
2 hours ago, uini said:

 

ja sam ubedjen da se vlade divac tu nije vecinski pitao, jer da je samo do njega, luka bi bio draftovan.

 

kingsi su jos tada resili da im je dearon fox franshizni pleja, ja to pozdravljam, jer mi je super od ulaska u ligu

 

druga je stvar sto su mislili da ce bagley biti strava, birali su po poziciji umesto best player available. shit happens

 

meni je u tom smislu veci zajeb hawksa, jer su birali izmedju dva pleja i izabrali rugobicu jer sa njim ide dodatni draft pik.

Kad su vec birali po poziciji, mogli su uzeti JJJ-a i danas bi se imalo daleko vece razumevanje za potez Kingsa na draftu i to sto nisu uzeli Doncaru.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...