Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

  • Replies 5.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kralj

    475

  • 1n54jd3r

    437

  • Micko8

    395

  • reg

    388

11 minutes ago, goofs said:

Green ima visoki košarkaški IQ, nemosumnjivo, dva su očigledna razloga za to - Elbiđi i drugi igrači to tvrde i čovek je svojevrsni kamenjar koji igra već 10 godina u ligi i mlati ozbiljne pare. Sigurno ih nije namako na račun svoje eksplozivnosti i skočnosti.

 

Greenov regularni IQ je vrlo upitan.

 

lik je inteligentan nesumnjivo. to opet ne pomaze na temu nedostatka samokontrole i postovanja drugih, za pocetak, svojih kolega.

Link to comment

Imao je neke biser izjave ranije, tipa ja sam bolji nego što je Barkli ikada bio itd, ne mogu baš najozbiljnije da ga shvatim posle toga. A i nedostatak samokontrole je opet neki vid manjka inteligencije.

 

To sve nema veze sa njegovim čitanjem igre na terenu.

  • +1 1
Link to comment
49 minutes ago, goofs said:

Imao je neke biser izjave ranije, tipa ja sam bolji nego što je Barkli ikada bio itd, ne mogu baš najozbiljnije da ga shvatim posle toga. A i nedostatak samokontrole je opet neki vid manjka inteligencije.

 

To sve nema veze sa njegovim čitanjem igre na terenu.

 

Nesumnjivo da Grin ima psihički poremećaj. Imali su ih mnogi najveći genijalci kroz istoriju, pa niko neće nekom Ajnštajnu ili Bobi Fišeru da ospori intelekt.

 

A Grin je baš to, jedan od najvećih košarkaških genijalaca ikada. Tvrditi da je Kari patio zbog Grinovog sabotiranja na bazi nedostatka inteligencije, jednako je besmisleno kao i tvrditi da je Grin propatio poslednje decenije jer je Kari slabo šutirao. :fantom:

 

 

Link to comment

Nagetsi bez Mareja protiv timova sa ucinkom od 50% ili jace imaju 5-8, protiv negativnih 6-0. 

 

Denver bez Mareja = borba za plejin, verovatno neuspesna. 

 

Link to comment

mali je to uzorak za suverenu tvrdnju. a što je još važnije, uzmi bilo kojoj ekipi drugog igrača sastava i imaće problema protiv ozbiljnijih protivnika

Link to comment
1 hour ago, Zli Gli said:

Nagetsi bez Mareja protiv timova sa ucinkom od 50% ili jace imaju 5-8, protiv negativnih 6-0. 

 

Denver bez Mareja = borba za plejin, verovatno neuspesna. 

 

Bez Mareja su u decembru dobili te iste Sunse.

Treba posmatrati stvari u pravom kontekstu, Meloun je poznat kao trener koji pusti malo igrače u poslednjih 10 kola regularnog dela da se malo opuste, a onda ide gas u PO.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, uini said:

mali je to uzorak za suverenu tvrdnju. a što je još važnije, uzmi bilo kojoj ekipi drugog igrača sastava i imaće problema protiv ozbiljnijih protivnika

 

Ma znam naravno nego njega svi pljuju najvise a covek je velemajstor bez obzira na ta ludila i povremene brejnfartove. Plus ispada da Jokic vuce sve sam, sto jos vise nema veze s mozgom. 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Lezilebovich said:

 

 

57 minutes ago, Hele said:

Cudno je da im je toliko dugo trebalo da provale tako jednostavnu i logicnu stvar.

 

a opet, midrange je keva za chru majstore

pogotovo danas, kada se citav pojas terena u napadu slabije brani.

  • +1 1
Link to comment

Pa ok za majstore, ali ona mapa suteva je za celu ligu 😊

 

Procenat ubacenih midrange suteva je samo pet posto veci nego procenat ubacenih trojki, ali trojka je poen vise, pa nije tesko izracunati koji sut se vise isplati uzeti.

 

A sut za tri ce se uvek slabije braniti, odnosno uvek se moze naci prostor.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...