Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

18 minutes ago, jezovuk said:

Lepo igra OKC u napadu. Puno kretanja i dodavanja, brzo ali strpljivo, traže dobar šut.

Gidi mi je jako cudan u toj ekipi, i ne dopada mi se njegova igra. Low IQ bez suta.

Denver se muci protiv Minesote. Jokic je promasio prva 4 suta i nekako je van ritma skroz. Opet Jamal pauzira, a Reggie je blaga jeza.

Link to comment
  • Replies 6.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kralj

    556

  • 1n54jd3r

    512

  • uini

    500

  • Micko8

    453

5 minutes ago, banecare1 said:

odvalice ih 20+ razlike minesota

Pa kako su trenutno na +15, vise no moguce je. Kada nema Jamal-a, vrlo dobra taktika je udvajati Jokica i bacati na njega pomoc sa svih strana. 

Link to comment
4 minutes ago, 1n54jd3r said:

Pa kako su trenutno na +15, vise no moguce je. Kada nema Jamal-a, vrlo dobra taktika je udvajati Jokica i bacati na njega pomoc sa svih strana. 

ne mogu da se sastave, ipak ce ovo na 30+

Link to comment

Jokic je na klupi imao obavijen led oko zgloba desne ruke. Meni se cini da ce ostatak regularne sezone Denver da fokusira na to da se nosioci odmore i zalece. Verovatno ce da se zadovolje sa 3rd seed, i samo da kalkulisu da ih LAC ne prestignu.

  • +1 1
Link to comment

Ova blamaza je dobrano zasluga Jokica. Ne secam se kada je odigrao ovako losu utakmicu. Nit fokusa, nit koncentracije, haoticno u napadu, a u odbrani prejadno. Nisam siguran da zglob moze bas sve to da opravda.

  • +1 1
Link to comment

Zajebavaju se. Obice im se o glavu ne jer nece imati 1 seed vec jer kad se zajebavas udje ti u naviku 

Link to comment

prespavao sam, nisam gledao veceras, ali sumnjam da se zajebavaju

pre ce biti da ih je stigao umor i sitne povrede

veliko je opterecenje na "skracenoj rotaciji", njima je samo marej znacajnije odsustvovao, svi ostali ce imati znacajno vise utakmica nego prosle sezone

jokicu je pre utakmice stajalo da je upitan, nesto drugo je bilo u pitanju, nije zglob ruke

 

jbg, boze moj, sami su krivi, ekipa nema sirinu kao prosle sezone i to se oseti

sva tri puta ih je dobila minesota, ne moze biti slucajno

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Fins fleet said:

Zajebavaju se. Obice im se o glavu ne jer nece imati 1 seed vec jer kad se zajebavas udje ti u naviku 

Pa valjda smo apsolvirali ovde da su zesce smece od ekipe. To se odmah videlo u prvom frtalju sezone. Treba paznju usmeriti na istinske izazivace a ne na ekipu od debelog "superstara" koji na dve vezane vazne utakmice ulazi na identican nacin i naravno lagano izgube:fantom:

Edited by Micko8
Link to comment
2 hours ago, 1n54jd3r said:

Ova blamaza je dobrano zasluga Jokica. Ne secam se kada je odigrao ovako losu utakmicu. Nit fokusa, nit koncentracije, haoticno u napadu, a u odbrani prejadno. Nisam siguran da zglob moze bas sve to da opravda.

Izgleda da si propustio i mec sa Finiksom koji je bio skoro identican . Mada mala razlika je bila u odbrani, Minnesota je skoro 60% koseva na utakmici postigla  preko Jokica, mislim da je u prvoj cetvrtini od 33 poena kojiko je ubacila ekipa Minesote , 30 komada je proslo direktno preko Jokica. Ali koliki je bizgov onaj Gordon, uvek me podseti koliko je zalutao u NBA ali eto igra i bio je deo sampionskog tima. On kada uzme loptu u kontri i zapuca se u reket to je 80% izgubljena lopta. Samo da podsetim ovde  jos jednom da je Denver umesto nesrecnog Redzi Dzeksona ili Holideja mogao da ima Oubre-a za veoma male pare ali dzaba kada imaju GM koji je izgubljen u vremenu i prostoru. Luka ce biti MVP ove sezone.

Edited by Micko8
Link to comment
1 hour ago, uini said:

2115807231.0.jpg

 

ukoliko od townsa krajem januara niko nije ubacio 60+pts i izgubio tekmu, brunson je 22. takav igrac; inace na slici je 101pts ukupno.

  • Wub 1
Link to comment

Slovenacki saban je ekstra igrac ali ponasanje mu nikada nije bila jaca strana:fantom:

Edited by Micko8
Link to comment

Jbg nije bas liga gde se generalno gaji neki drugi model ponasanja, pa da je on neka crna ovca. Zna da mediji i publika vole ovo.

 

Sad ce ovo da se razvlaci kao demant prici da nije hteo u Sakramento, a mozda i potvrda da Divac nije bas u dobrim odnosima sa njegovim caletom. Novi materijal da se jase ta tema.

Edited by Defunctus
  • +1 1
Link to comment

ma dobro, luka je baš ol'skul na temu; uvek je motivisan da porazbija hawkse i kingse u gostima

 

baš je barkley svojevremeno pričao, kako to nedostaje mnogim velikim igračima danas. dođeš i pokažeš im na njihovom terenu da si najbolji, da je trebalo tebe da dignu na draftu, da prošli put kad si ih odvalio nije bilo slučajno, nego će stalno biti tako itede

  • +1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...