Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

gledam malopre statistiku, bogdan na kraju trece sutira 0/6 za 4

ako nisam prevideo ove sezone nije imao utakmicu bez makar jedne date trojke :ohmy:

poslednji put protiv minesote 14 marta 2023

Link to comment
  • Replies 5.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kralj

    479

  • 1n54jd3r

    439

  • Micko8

    398

  • uini

    396

20 minutes ago, б1lme3 said:

to ti kazem, ti prosecni postoje samo u statistici

 

jasno je meni sta ti govoris i naravno da se vode ucinkovitoscu, ali nije to tako linearno

Iskreno, ja ni ne vidim sta je spor ovde 😁

 

Jednostavno je, niko nece raditi stvari na svoju stetu. Jednostavno svaki tim ima vise igraca koji ce pre da pogode svaku trecu trojku ili da uspesno zavrse pod kosem, nego da u visokom procentu sutiraju sa poludistance.

 

Sto ne oduzima na koristima i ubojitosti poludistance, ali samo onih koji znaju da je koriste. A takvih je malo. Ali cete zato ti satrati 😆

Edited by Hele
Link to comment

bogijeva trojka i dobra odbrana za produzetak

 

 

Spoiler

debelom oprastam sve u vezi reprezentacije ako zaigra u  paru sa bogdanom na OI :fantom:

pakao napadacki tandem

 

Link to comment

Murray uzeo 43 suta na utakmici:rolleyes: I pogodi za pobedu. Boston ove sezone iz nekog razloga, ne moze da dobije utakmice koje su tesne.

Edited by Micko8
Link to comment

meni taj Porter sjebao fantasy sezonu.

uzeo lika 14. marta nakon što je imao 2 solidne utakmice. Trebao mi igrač, pogotovo PF/C, čova imao 4 blk protiv Detroita, imao 4 trice protiv Denvera,

i puknem 1/4 finale nakon fg zaokruživanja na drugu decimalu, da sam prošao verovatno bih i uzeo ligu

Porter imao 0/4 i 2/5 (tj 2/9 u totalu) na 2 utakmice koje sam ga startovao. moji imali 335/701, protivnikovi 326/682, bukvalno je jedna jedina lopta odlučivala.

 

a ja imam lika koji sve vreme namerno fuli šuteve!?

 

oh-really-smile.gif

 

u ponedeljak ujutro sam bio u fazonu heh vidi kako sam ove godine uspeo da izgubim. igramo tu ligu još od 2012 i ja sam baš svake godine bio contender, par puta sam i osvojio, ali je bilo i baš svakakvih poraza. 2020 bi glat uzeo titulu ali su je dodelili ovom što je bio prvi na tabeli u trenutku kad su prekinuli utakmice zbog korone. Jedne godine sam izgubio finale jer je Aaron Brooks imao 9 turnovera na poslednjoj utakmici sezone i onda izgubim tu kategoriju iako sam imao 9-10 startova manje.

ono, dešavalo se baš svašta ali mi to uvek bilo zabavno. off the record, NBA fantasy je u suštini krš igra. donosiš strateške odluke tipa zadržati 27yo Duranta sa kojim ćeš uvek biti u igri narednih 8+ sezona ili da ga ipak dropaš i pokupiš random trećepozivca na 10day ugovoru i tako ostaneš u borbi za titulu u tekućoj sezoni. i taj osećaj da ti nakon meseci daily smarajućeg grinda ishod sezone uvek zavisi od nekog šupka koji tamo upisuje šta je bio asist i kome će da se piše rebound ili turnover.

ali sve je to thats what you signed up for varijanta i na to oguglaš. ali ovo sa Porterom kad sam pre neki dan pročitao vest i kad sam skontao da kakve je to posledice imalo po fantasy sezonu, bio sam u bedaku.

mislim da ću tužiti i Portera i NBA ligu, tužiću yahoo, tužiću ako treba i ovog lika što me pobedio četvrtfinalu i komesara fantasy lige.

vičite ako imate da preporučite dobrog fiškala.

kapiram da je sad ključna stvar da lik zglajza i da imam crno na belo da je on namerno fulio te šuteve i onda je rutina. vidim to kao skroz realan ishod.

Link to comment

@omiljeni & ostali nba pratioci:

ima li relativno dovoljno interesovanja ovde (10, 12, 14, 16 posvecenika) da se organizuje neka +/- standard liga (broj ucesnika iz zagrade feat 9CAT)?

 

ja igram preko decenije neku ludu ligu od 20 ekipa & 13 kategorija, pa bih voleo da probam i nesto normalnije, ako ima dovoljno zainteresovanih na topiku da se napravi liga ( :

Edited by uini
Link to comment

Josh Hart On Nikola Jokic’s no-look pass a few days ago when playing against the Knicks...

“He literally had it, Jokic, when he threw it over his head he had the ball a little bit above the lower defensive box looked me in my eye and I, and I’m looking at him we’re literally making eye contact for 2 seconds and he’s like all right let me bait this little dumb ass because I know the game plan.”

 

:lol:

Edited by uini
  • Haha 7
Link to comment

simmons i russillo imali podcast gde su draftovali defanzivce i imali su hartensteina pod pikom za belca. zato valjda pocela cela ova prica

 

nisam ni ja znao da nije 100% belac nego samo 75%.

  • Tužno 1
Link to comment

veceras bas zanimljivo vece, 12 utakmica, nekoliko bas bitnih za plasman u PO, pa i direktnih konkurenata

pre svega den-min, ali i sak-dal, okl-fin, orl-lak

 

 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...