Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

3 hours ago, goofs said:

Jang je gospodar košarke za Sema Buvija već sada, Marvin Begli treći je Sem Buvi

 

Moj odgovor je bio uiniju koji je u priču o Divčevom promašaju i draftovanju Beglija ubacio Atlantu, čiji je izbor (za sada) neuporediv sa Divčevim.

 

3 hours ago, uini said:

 

ne znam zasto bi finale konferencije bio equalizer, trae young je najmanje bitan glavni igrac jedne nba ekipe, luka jedan od tri najbolja igraca u ligi.

 

Dobro.

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 6.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kralj

    557

  • 1n54jd3r

    513

  • uini

    508

  • reg

    455

3 hours ago, Jimmy Kowalski said:

Kakva je NBA danas?

- Mekana! Ne sviđa mi se šta su pravila napravila od košarke. Defanzivne tri sekunde su loše promenile igru. Ne sviđa mi se ni pravilo koliko ruka mora biti ispružena pri kontaktu sa protivničkim igračem. Pravila su promenila košarku i uništila odbranu. Razumem da publika dolazi da vidi kako igrači pogađaju koš, ali šta ima od igre na utakmici sa 250 poena? Džordan je jednom u sezoni ubacivao 50-60 poena i to je bilo čudo od utakmice. Sada svake tri-četiri nedelje neki igrač ubaci 60 poena i nikom ništa. Nama, Bulsima, Luka Dončić je ubacio 60 poena na jednoj utakmici. Možda bi isto dao i protiv Bulsa u kojima sam ja igrao, ali bar 50 bi bilo iz slobodnih bacanja, a naš šestorica bi izašli zbog šest ličnih.


Pominjali su Elbiđi i JJ nešto slično u podkastu, ne baš tim rečima da je liga mekana, ali da se promenila, tempo, šut, masa poena, da olako padaju 50ice…kažu da je u njihovim ranim danima +18 značilo da izvodiš garbage time petorku na teren i završavaš, a da danas ni to nije sigurna prednost.

Elbiđi je provukao i da bi jako voleo da ima svoje telo iz 2010. u današnjoj košarci.

Link to comment
1 hour ago, reg said:

 

Moj odgovor je bio uiniju koji je u priču o Divčevom promašaju i draftovanju Beglija ubacio Atlantu, čiji je izbor (za sada) neuporediv sa Divčevim.

 

 

Dobro.

 

neuporediv je posto bagley nije nikakav igrac, tj igrac je za kraj nekog nba rostera.

uporediv je u smislu da trae doesn't move the needle, pri cemu je i na draftu bilo jasno da sa svojim manama moze da postane znacajan igrac samo ukoliko mechuje skill steph curryja, manje-vise.

 

trae je jos ispao i bolji nego sto sam ocekivao, odlican je asistent i generalno nije toliki ego triper.

 

hocu da kazem, neko u kingsima (divac, ceo FO, vlasnik, nebitno) je imao ludu veru u beglijev plafon.

 

to sto je trae puno bolji igrac od bagleyja III, ne menja cinjenicu da je neko takodje imao ludu veru u younga ili makar nepoverenje u lukin plafon, koliko god nama ovde to izgledalo neverovatno.

 

draft je u velikoj meri "pustanje filmova", tj mastanje sta bi moglo biti a tek nakon sezone-dve-tri, vidis sta je tu bilo zaista realno od projekcija. jebiga, takav je posao, uvek neko bude potcenjen a neko precenjen.

Link to comment
1 hour ago, goofs said:


Pominjali su Elbiđi i JJ nešto slično u podkastu, ne baš tim rečima da je liga mekana, ali da se promenila, tempo, šut, masa poena, da olako padaju 50ice…kažu da je u njihovim ranim danima +18 značilo da izvodiš garbage time petorku na teren i završavaš, a da danas ni to nije sigurna prednost.

Elbiđi je provukao i da bi jako voleo da ima svoje telo iz 2010. u današnjoj košarci.

On bnukvalno ima isto telo kao sto je imao 2010 godine ako ne i jace, hemija cini cuda.

Edited by Micko8
Link to comment
55 minutes ago, reg said:

Ja prestao da gledam na +20 u cetvrtoj...odvalise ih. Uskoro krecu Atlanta I Milvoki.

ubice ih milvoki gore nego ove boston.

  • +1 1
Link to comment

Bogdan dominira.

 

Vreme je za jedan dobar tim sa visokim ambicijama i njegovu solidnu ulogu u istom.

 

Imam neki osecaj da ovo nije sve od Bogija i da se nece pamtiti kao 15 ppg igrac koji je igrao u bezveze timovima i onda se vratio u Evropu i zavrsio karijeru.

 

Nekako osecam da ce se stvari promeniti i da ce biti upamcen drugacije i da je najbolje tek pred u NBA-u.

 

32. godine kucaju na vrata, ali nekako se to kod Bogdanovica ne vidi, ni telom, ni duhom.

  • +1 6
Link to comment
7 hours ago, Mil@n said:

Nadrealan podatak za današnje standarde...

 

Stokton od toga 18 utakmica u jednoj, i 4 u drugoj sezoni (ne znam tačno kojim). 17 sezona bez propuštene utakmice. Čovek koji je postavljao blokove svima, uključujući Shaq-a.

 

Maloun sa onom telesinom je još veći mindfuck.

Edited by zorglub
  • +1 3
Link to comment
4 hours ago, Hele said:

Da je ovo pripalio malkiceeee ranije, imao bi 41 poen

 

 

 

 

Namerno pripaljuju sa zakasnjenjem, niko to nece sutnuti da ne pokvari procenat. Zato je i ubacio, sutnuo bezveze. 

  • +1 1
  • Haha 2
  • Tužno 1
Link to comment
5 minutes ago, Zli Gli said:

 

Namerno pripaljuju sa zakasnjenjem, niko to nece sutnuti da ne pokvari procenat. Zato je i ubacio, sutnuo bezveze. 

Jokic baca na vreme kad se nadje u ovakvoj situaciji. Just sayin'...

  • +1 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
51 minutes ago, Zli Gli said:

 

Namerno pripaljuju sa zakasnjenjem, niko to nece sutnuti da ne pokvari procenat. Zato je i ubacio, sutnuo bezveze. 

 

Da, Bogdan ima solidne procente.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...