Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

37 minutes ago, 1n54jd3r said:

Kakva passing clinic. Jokic resio da veceras odradi statement game i podigme moral i samopouzdanje saboraca. To mnogo vise znaci pred PO nego sama pobeda nad indisponiranim Klivlendom.

Te pobede su trebale da budu protiv plej of- protivnika iz iste konferencije koje su lagano izgubili a on je u njima surovao bas mnogo.

Link to comment
26 minutes ago, 1n54jd3r said:

Au kako Micica iskulira saigrac kad ga je dva puta zvao u pick. 

 

Ali zato je Micic pruzio ruku Mannu da ustane kad je ovaj pao u nekom kontaktu, nije naucio jos da se to ne radi ili retko radi protivnickim igracima nego samo svojima

 

Sprdnja od meca za sad, atmosfera veselija kod nas posle prosecne sahrane nego ovde

Link to comment

Hornetsi kao da su se stisli nakon par utakmica (i dobrog rasporeda) posle trejda i onda posle nekoliko poraza se vratili u nabijanje statistike i nezainteresovanost u odbrani. Što reče Gli atmosfera kao na sahrani, svaka čast ko gleda ovo.

Link to comment
1 hour ago, 1n54jd3r said:

Lagano ce da pobede i Sota i Oklahoma.

 

Njujork manje kvalitetan od OKC, ali uz pristojnu odbranu i obostrano loš šut za tri gube samo 6 na poluvremenu. Bulsi vode 14 razlike na početku drugog.

 

Link to comment

Okrenuo malo Bulse i Minesotu, domaćini se vratili i vode poen razlike nekih 5 min pre kraja. Bulsi na momente komični u skoku, u jednom napadu je Minesota opalila tri trojke dok loptu konačno nije uhvatio Vajt.

 

Link to comment

Zahvaljujući DeRozanu i Karusu ( i dobroj odbrani) Bulsi dobijaju. Gubili 98-99, DeRozan krade loptu i poentira za dva, pa pogađa trojku. U sledećem napadu Vučević a la Jokić odbojkaški šalje loptu za trojku iz ugla Karusa.

 

Minesota po običaju u završnicama zaglupi i odluči da ide na Gobera. Plus previše šuteva za tri.

 

Niksi su imali seriju u trećoj i vodili 10-12 razlike, ali OKC je okrenuo i vodi 5 razlike na pet minuta do kraja. Ispadoše ipak dobre tekme večeras. 

 

S obzirom na rezultat Dalasa Kingsi moraju da dobiju Jutu.

  • +1 1
Link to comment

Odlična završnica MSGu. Branson polaganje za +1  na 4 sekunde do kraja uz nedosuđen očigledan faul, SGA pogađa sa distance, taman toliko da ostane dovoljno vremena da Branson pokuša za pobedu. Utisak večeri mi je koliko zrelije deluje Oklahoma od Minesote.

Link to comment
6 hours ago, Zli Gli said:

Pisao sam nedavno da Klivlend ispada u prvoj rundi, tanki su za plejof jako i neiskusni, kao Oklahoma na zapadu. 

 

ostatak posta okej ali nit' su cavsi tanki, nit' neiskusni; mobley je tu najneiskusniji a igra trecu sezonu i ima iskustvo plejofa

 

roster jedan od najdubljih u ligi i blanasiran, minus defanziva spolja, gde samo okoro praktikuje taj witchcraft.

Link to comment

Ne znam, njima je valjda najiskusniji u plejofu Strus koji je em ispodprosecan igrac i samo prosecan suter, em se suterski i svakako raspadao u oba ta plejofa gde je daleko dogurao. Micel mislim da je jednom prosao do druge runde, za ostale bitne igrace ne znam jel jos neko ima dobijenu plejof seriju.

 

I nekako je i taj dubok roster vrlo upitan, osim Leverta koji igra od sjaja do ocaja (cesce ocaj) i mozda Okoroa ja tu ne vidim nekoga ko moze da potegne kad je gusto, osim ako ne racunas debelog Nianga i Dina Vejda koji je okrenuo Seltikse jednom u zadnjoj cetvrtini i to je to. 

Link to comment

najiskusniji nije najuspesniji

spida je igrao plejof serije puno puta

 

@ne moze niko da potegne kad je gusto

garland je taj lik, mobley i naravno spida, to je tri igraca, za razliku od npr knicksa koji imaju jednog

 

kakav levert, on je za regularnu sezonu da prangija a okoro je branko lazic u napadu, plus kontra 1na0.

  • +1 1
Link to comment

Osovina Garland-Mičel-Alen je sasvim dobra za plejof i za budućnost tima, Klivlend je ekipa koja je jedva prismrdela plejofu od kad nema Lebrona (a nema ga pet godina), ne može sad preko noći odmah da se postane kontender.

Link to comment

Nakon prošlogodišnje igre u plej-ofu i laganog ispadanja od Niksa (koji su bili slabiji nego ove godine) isto nemam poverenja u osovinu Garland - Mičel - Alen. 

  • +1 1
Link to comment

Ali ovaj debeli matorac na kosu ispred zgrade koga kenja ceo zivot i sve ubada i hoces da ga bijes redovno tokom basketa

 

 

 

 

Edited by Hele
  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...