Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Zamisli dozvolis kladjenje over/under na lika s kraja klupe Reptorsa, koji zaradjuje verovatno 400 hiljada dolara po sezoni, pa to je kao kladjenje na one mucenike tenisere po fjucersima sto nemaju para ni da pokriju troskove dolaska na turnire i logicno da ce da muljaju. Kakva kladionica, kapa dole majstori. 

Edited by Zli Gli
  • +1 3
Link to comment
  • Replies 6.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kralj

    556

  • 1n54jd3r

    512

  • uini

    500

  • Micko8

    453

1 hour ago, napadaj said:

On March 20, in a game against the Phoenix Suns, Porter played just three minutes before leaving the game due to what the Raptors said was an illness and did not return. He did not score, attempted and missed one shot, and had two rebounds.

Deluje da je vs Kings, a ne vs Suns. There goes 10 minutes of my life. Jebem ti OCD.

  • +1 1
Link to comment

^kad god vidim ime udoka, prvo pomislim kako jos nije odlucio kako ce da se zove, pa je ostavio prazno mesto, insert name udoka

  • Haha 3
Link to comment

Veseli Sansi imaju najteži raspored u istoriji košarke. Mićkova kletva će iz plejina da ih izbaci.

Link to comment
39 minutes ago, uini said:

^kad god vidim ime udoka, prvo pomislim kako jos nije odlucio kako ce da se zove, pa je ostavio prazno mesto, insert name udoka

Znači to nije bila samo moja impresija sa 10 godina u 2K :D

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
40 minutes ago, kralj said:

 iz plejina da ih izbaci.

Izgubili od Sparsa bez Vembija, bolje ni ne zasluzuju.

  • +1 1
Link to comment
41 minutes ago, Milošica said:

Znači to nije bila samo moja impresija sa 10 godina u 2K :D

 

 

 

 

ja sledece godine punim 12

  • Wub 1
Link to comment
3 hours ago, Zli Gli said:

Zamisli dozvolis kladjenje over/under na lika s kraja klupe Reptorsa, koji zaradjuje verovatno 400 hiljada dolara po sezoni, pa to je kao kladjenje na one mucenike tenisere po fjucersima sto nemaju para ni da pokriju troskove dolaska na turnire i logicno da ce da muljaju. Kakva kladionica, kapa dole majstori. 

 

Video sam negde komentar da je ideja da to dozvole garant navlakuša da vide ko je dovoljno glup da se upeca.

 

 

Link to comment
1 hour ago, napadaj said:

Zbog saobraćajne nesreće sa smrtnim ishodom koju je izazvao pijan.

 

1 hour ago, 189- said:

porteri i nisu poznati po mozgu. onaj treci valjda ceka sudjenje zbog ubistva.

 

Ne čeka, bila je vest pre par dana da je priznao (samo naslov sam video), eventualno čeka izricanje presude.

Link to comment

Ovaj Porterov buraz tupson ladno imao discord kanal na kome je ljudima naplacivao nesto blizu 50$ za kladza savete. Neopevan glupan!

  • Haha 1
Link to comment
17 minutes ago, 1n54jd3r said:

Ovaj Porterov buraz tupson ladno imao discord kanal na kome je ljudima naplacivao nesto blizu 50$ za kladza savete. Neopevan glupan!

Sva sreca pa ih ima sedmoro brace i sestara u porodici, sto bi rekli to be continued.

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...