Jump to content
IGNORED

Košarka u vrtlogu politike (bez provokacija i vredjanja)


Heaviside

Recommended Posts

Mislim da ovaj klip sasvim lepo opisuje dinamiku Vucic-Opozicija-Srpski narod. Vi se glodjete i dalje koji je klub bolji dok vam se precednik smeje i radi sta hoce sa drzavom.

 

 

Link to comment
37 minutes ago, MiddleClass said:

 

Molim za link / dokaz da vam je budzet 12 miliona? Jel to rekao Vucic ili neka njegova podguzna muva tipa Ostoja ili Savic?

 

 

Edit: 

 

Ako je dnevno iznajmljivanje Arwne 70k evra, a vi je platite 20k. Tih 50k evra razlike dnevno nije drzavna pomoc?

 

Rekao FPLS ovde. Ako on laze, neka mu je na cast.

 

Uzgred, molim dokaz za ugovor o iznajmljivanju Arene. Hvala.

Link to comment
6 hours ago, Heaviside said:

@Jimmy Kowalski

Zašto ti ne napišeš jasno odakle pare i prezentuješ dokaze za to kakve tražiš od nas? Ispituješ i zahtevaš dokaze, a sam ne nudiš nikakav odgovor.

 

Odakle Ostoja, član GO SNS i diler automobila iz sela pored Čačka, nalazi pare za klub čiji je predsednik i koji ima budžet u desetak najvećih u Evropi? Tvoja procena je 12 miliona godišnje.  Molim za linkove koji potvrđuju tvoje tvrdnje. Što bi ti rekao, samo da ne bude odgovor "od prijatelja kluba". 

 

Nisam ja taj koji tvrdi da Vucic upumpava silne milione iz drzavne kase (sto bi trebalo da bude proverljivo kada se izdvaja iz budzeta, zato i trazim dokaze da bi utvrdili koliko je to). Jer onda dodjemo do toga da u drzavnu pomoc ubrajamo NIS koji je u vecinskom ruskom vlasnistvu i koji nam je sponzor postao jos za vreme Tadica. Zajedno sa Telekomom. Koji jeste drzavna firma i odavno sponzorise sve zivo, neka bude i to ukljuceno u drzavnu pomoc.

 

Ako imas privatne kompanije koje su sponzor, onda sledi tvrdnja i njima je naredjeno da budu sponzori. Ja onda logicno trazim dokaze za takvu tvrdnju. A da nije "reko mi jedan covek" ili "znamo mi u kakvoj mafijaskoj drzavi zivimo". Ja ne mogu da dokazem da Mozzartu nije naredjeno, ja polazim od toga da zele da budu generalni sponzori ekipe koja se takmici u EL i koju vodi Zeljko Obradovic.

 

Koliko tacno para daje Ostoja od svojih firmi ne znam. Nisam ni policija, ni poreska, ne znam da li i koliko mulja (mogu samo da nagadjam da koristi sto je clan vladajuce sekte da bi "uspesno" poslovao). Navodno daje dosta, narocito kada dodje do zastoja u isplatama. I ostali neki prijatelji kluba koje ti obozavas, koji imaju svoje firme, daju odredjene sume. Koliko ne znam. Jel to pranje para, ne mogu da tvrdim bez dokaza. Poenta je da nisu ni Vuciceve ni drzavne pare.

 

I imas navijace koji upumpavaju milione. Skoro 6 miliona. Koji su spremni i da daju pare i za poreska dugovanja. I tu cekamo da objave koliko tacno je skupljeno.

 

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

Opet ovaj forumaš kralj..."KKP najuspešniji naprednjački projekat uz Zadrugu"...Pa onda red "objektivnosti", ali pre toga ovo...

 

Odvratno bre, baš odvratno. 

 

Onelineri gde se napada drugi klub  bez truda da se obrazloži >>> romani gde se iza nekakvih pokušaja konstruktivnosti kriju baš rečenice kao ova gore citirana.

Edited by Milošica
Link to comment

   Nisam toliko moralan da sam prestao da navijam za KKCZ kad je došao Kampaco ali sam čuo priču pre par meseci da je Milija Babović izrazio želju da sledeće godine preuzme FKP na šta mu je Vučić rekao da nema problema ali pod uslovom da uplati novce FKCZ i KKCZ kako bi ovi uplatili dugovanja za porez. 

 

Dobri i pošteni Terza novopridošli novac iskoristi za ono za šta je namenjen i pokrije dugovanja državi dok Nebojša Čović ne uplati ni dinara i  pare iskoristi za pojačanja. 

 

 Ovaj trač je došao do mene od Zvezdinog navijača koji bi ovde bio banovan u roku od odma a ispričan je u veselom tonu "Kako smo ih zaebali !" :isuse: ne ulazeći u istinitost izgovorenog (a ne bi se ni preterano iznenadio da je istina) toksičnost oko ovog sporta je prešla moju crvenu liniju i odlučio sam ne samo ovde nego i u RL da klub do daljnjeg ne pratim bez obzira na fensi-šmensi pojačanja....

 

(To bi napisao da pratim košarku kao sport a navijam za Zvezdu, a ovako, samo ne pratim košarku....)

  • +1 1
Link to comment
30 minutes ago, Milošica said:

Opet ovaj forumaš kralj..."KKP najuspešniji naprednjački projekat uz Zadrugu"...Pa onda red "objektivnosti", ali pre toga ovo...

 

Odvratno bre, baš odvratno. 

 

Onelineri gde se napada drugi klub  bez truda da se obrazloži >>> romani gde se iza nekakvih pokušaja konstruktivnosti kriju baš rečenice kao ova gore citirana.

 

A ti uloži malo truda i pameti, te objasni suštinsku razliku umesto da ponavljaš literarne forme zgražavanja. 

 

Govorim o dva u moru drugih projekta, koja su programirana da zaglupljuju u toj meri da se čak i ovde traže dokazi da država održava Partizan u životu, u to ime relativizuje i otvoreno laže. Rasparava koja podrazumeva da ja sada objašnjavam da normalan čovek bez pomoći države sa poreskim dugom 100 puta manjim od Partizanovog ne bi mogao japanke kod Kineza da kupi dok to ne vrati, a ovi dovode NBA igrače i izvise za najskupljeg igrača u istoriji evropske košarke uprkos tome što je i sam Vučić učestvovao u logistici (znam za idiotsku teoriju zavere da je zapravo Vučić sabotirao, samo dajte). 

 

I onda se desi invazija socijalno neosvešćenih koji pored svih para za karte, u ovoj bednoj državi, dodatno plaćaju za Partizanov porez. Ja zaista ne vidim nikakvu razliku između takvih i ovih što šalju poruku 9 na 222555 da ostane Luna Đogani. 

 

Da ne bude zabune, znam da takvih ima i u Zvezdi, sve je to isto dno kace, pisao sam da je do mene došla inicijativa da se skuplja da ostane Kampaco, ali se na sreću nije skupila kritična masa, a na forumu nije da smo imali likove koji su Čovićevu zahvalnost državi tumačili kreativno. 

 

 

 

 

 

  • +1 4
Link to comment

Za običnog čoveka i porez večitih se slažem.

 

"Vučić učestvovao u logistici dovođenja Mirotića", "idiotska teorija da je Vučić sabotirao" :laugh:  Najbolje da je Anđus(on je nebitan, bitno je koga on predstavlja) onako slučajno u db maniru rekao da Mirotić neće u KKP. To ajde postoji kao dokaz, da ne svedem na priču na to šta sam čuo jer tako možemo do sutra pošto kao nemam dokaz.

 

A dobro, šta očekivati od osobe kojoj prva asocijacija na povratak igračine kakva je Teo bude to da pomene F4 2010. ili na Čovićevu potencijalnu ostavku da pomene kako će Grobari izdržati bez njega...Da ne pominjem ove bisere o Panteru na temi o repki...

 

 

Edited by Milošica
Link to comment

Šta reći, Anđusovo proročanstvo i Vučić buši Partizan. 

Već neko vreme su mi motivi učešća u ovim raspravama strogo fenomenološki i svode se na radoznalost dokle ste u stanju da idete sa ovim ludilom, koliko će argumenti da se opiru logici, pa onda se nadoveže izbor autoriteta, itd. 

 

Mislio sam da ćete se zaustaviti mnogo mnogo ranije, ali prognoza je bila skoro kao da je Anđusova. 

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment

Pa daje pare svima ali Partizan dovodi igrace direktno iz NBA lige a to bas mnogo kosta, mnogo vise nego dovodjenje igraca iz G lige:)

Edited by Micko8
Link to comment
5 hours ago, MiddleClass said:

 

Edit: 

 

Ako je dnevno iznajmljivanje Arwne 70k evra, a vi je platite 20k. Tih 50k evra razlike dnevno nije drzavna pomoc?

To nije državna pomoć nego volume discount.

Ako ne izdaju dvoranu Partizanu kome će je izdati? Miri Škorić?

 

  • Haha 4
Link to comment
4 hours ago, Jimmy Kowalski said:

 

Nisam ja taj koji tvrdi da Vucic upumpava silne milione iz drzavne kase (sto bi trebalo da bude proverljivo kada se izdvaja iz budzeta, zato i trazim dokaze da bi utvrdili koliko je to). Jer onda dodjemo do toga da u drzavnu pomoc ubrajamo NIS koji je u vecinskom ruskom vlasnistvu i koji nam je sponzor postao jos za vreme Tadica. Zajedno sa Telekomom. Koji jeste drzavna firma i odavno sponzorise sve zivo, neka bude i to ukljuceno u drzavnu pomoc.

 

Ako imas privatne kompanije koje su sponzor, onda sledi tvrdnja i njima je naredjeno da budu sponzori. Ja onda logicno trazim dokaze za takvu tvrdnju. A da nije "reko mi jedan covek" ili "znamo mi u kakvoj mafijaskoj drzavi zivimo". Ja ne mogu da dokazem da Mozzartu nije naredjeno, ja polazim od toga da zele da budu generalni sponzori ekipe koja se takmici u EL i koju vodi Zeljko Obradovic.

 

Koliko tacno para daje Ostoja od svojih firmi ne znam. Nisam ni policija, ni poreska, ne znam da li i koliko mulja (mogu samo da nagadjam da koristi sto je clan vladajuce sekte da bi "uspesno" poslovao). Navodno daje dosta, narocito kada dodje do zastoja u isplatama. I ostali neki prijatelji kluba koje ti obozavas, koji imaju svoje firme, daju odredjene sume. Koliko ne znam. Jel to pranje para, ne mogu da tvrdim bez dokaza. Poenta je da nisu ni Vuciceve ni drzavne pare.

 

I imas navijace koji upumpavaju milione. Skoro 6 miliona. Koji su spremni i da daju pare i za poreska dugovanja. I tu cekamo da objave koliko tacno je skupljeno.

 

Zašto tih 6 miliona "navijači" nisu upumpali 2015.?

Da vrhovni derviš Dulo ne mora da ide u Transilvaniju po stipendije.

Još jedan koji smatra NIS privatnom firmom, a Gasprom državnom.

Ostoja daje svoje privatne pare?

Poslednje privatne pare Ostoja je zaradio u svojoj limarskoj radionici gde je sekao kradene automobile, pošteno radio i izlagao se opasnosti da ga uhvate i oteraju na robiju.

Sve posle toga su partijske kombinacije isisavanja novca iz budžeta.

Isto kao i svi "privatni" sponzori.

 

  • +1 3
Link to comment

Nisam ni sumnjao da kralj neće moći da odgovori na moj post nego da će krenuti sa pričom kako smo ogrezli u neko ludilo.

 

Ima i tih 6 miliona evra od karata.

  • Haha 3
Link to comment
  • aram pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...