Jump to content
IGNORED

Košarka u vrtlogu politike


Heaviside

Recommended Posts

17 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Druze, ja ti pricam kako jeste.

 

Informisi se bre malo..

Na TV Partizan?

Rekao tegeltija.

6 milki karte +6 milki Ostoja i privatni sponzori.

Ostoja uspešni poduzetnik, srpski Mask.

Ne seri da veruješ u to.

Zašto 2015. niste skupili te pare? Nego generala Duju protetali u Transilvaniju.. po stipendiju.

Tad je bila neka akcija  "grobari za grobare" . Nije odbacila do 3 miliona dinara.

Iste okolnosti bile.

Igrali EC. Magdeski, Cvetko cigan, Batočinac, Vrabac i ekipa.

Tad bio aparthejd. Lomio vam Vučić i noge i ruke i vadio vaše oči čarne.

2021. nema više aparthejda?

Slobodno tržište?

 

 

Link to comment
2 minutes ago, sigurnost said:

Na TV Partizan?

Rekao tegeltija.

6 milki karte +6 milki Ostoja i privatni sponzori.

Ostoja uspešni poduzetnik, srpski Mask.

Ne seri da veruješ u to.

Zašto 2015. niste skupili te pare? Nego generala Duju protetali u Transilvaniju.. po stipendiju.

Tad je bila neka akcija  "grobari za grobare" . Nije odbacila do 3 miliona dinara.

Iste okolnosti bile.

Igrali EC. Magdeski, Cvetko cigan, Batočinac, Vrabac i ekipa.

Tad bio aparthejd. Lomio vam Vučić i noge i ruke i vadio vaše oči čarne.

2021. nema više aparthejda?

Slobodno tržište?

 

 

 

6 milki Vucic direktno + 6 milki drzava, tj. opet Vucic indirektno.

 

 

Link to comment
11 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Ja iskljucivo pricam o nasem novcaniku™, tj budzetu KKP-a. Ne bavim se budzetom Zvezde, ne iznosim pretpostavke kako se puni, koliko ko zaradjuje od igraca, itd.

Jebote, pa ti stvarno veruješ da ti navijačka opredeljenost daje i oduzima moralna prava da iznosiš mišljenje na određene teme :(

  • +1 1
Link to comment

Pa Alek je psiho, može komotno da samo primeni zakon i zamandali im klub na deceniju, a njemu slađe da preti Mirotiću i prekida prenos dodele pehara. 

  • Haha 3
Link to comment

Gotovo trostruko manje mesta u hali, visestruko nize cene, mnogo manje utakmica, los i nekonkurentan tim, nizi nivo takmicenja, klub slabije organozvan, na klupi nije bio najbolji trener u istoriji evropske kosarke. To su uglavnom razlozi zasto tada nije zaradjeno 6 miliona od ulaznica, a prosle sezone jeste.

  • +1 3
  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, omiljeni said:

To nije državna pomoć nego volume discount.

Ako ne izdaju dvoranu Partizanu kome će je izdati? Miri Škorić?

 

 

Sta joj fali? Deca vole Miru Skoric, sigurno bi napunila Arenu..

Link to comment
4 minutes ago, J.R. Cash said:

Gotovo trostruko manje mesta u hali, visestruko nize cene, mnogo manje utakmica, los i nekonkurentan tim, nizi nivo takmicenja, klub slabije organozvan, na klupi nije bio najbolji trener u istoriji evropske kosarke. To su uglavnom razlozi zasto tada nije zaradjeno 6 miliona od ulaznica, a prosle sezone jeste.

Znači istina je.

Do Ostoje je. Maga organizacije.

A ne do Vučićevog aparthejda.

Link to comment

Sta tako nemusto pokusavas da porucis? Da iz Partizana lazu koliko su zaradili na ulaznicama? To je moguce, ne treba Ostoji verovati na rec, ali znam koliko sam dao za sezonsku i znam ljude koji su davali preko 5 hiljada za pojedinacnu ulaznicu protiv Olimpijakosa. Ko zna koliko su isle karte protiv Reala. Tako da je tih navodnih 5-6 miliona prilicno u ballparku.

  • +1 1
Link to comment

jedno je sigurno: zvezda bi se ugasila do sad 10 puta da nema zvalavog i u fudbalu i u kosarci a partizan se ne bi ugasio.

no ovo nije normalna drzava vec dugo, od 2012. o. wait pa tad je poceo svezdin uspon u svim sportovima ili sto bi reko dujan otkad je vucic poceo da pomaze partizanu mi nismo vise prvaci u bilo lojem sportu.

  • +1 3
  • Haha 3
Link to comment
22 minutes ago, J.R. Cash said:

Sta tako nemusto pokusavas da porucis? Da iz Partizana lazu koliko su zaradili na ulaznicama? To je moguce, ne treba Ostoji verovati na rec, ali znam koliko sam dao za sezonsku i znam ljude koji su davali preko 5 hiljada za pojedinacnu ulaznicu protiv Olimpijakosa. Ko zna koliko su isle karte protiv Reala. Tako da je tih navodnih 5-6 miliona prilicno u 

Zašto to niste uradili 2015.?

Bio aparthejd?

Niste imali konkurentan tim?

Pa što ga niste napravili?

Tih navodnih 5-6 miliona od ulaznica kada se odbiju porez, provizija tiketline, troškovi zakupa Arene i organizacije utakmice nisu dovoljne za platu stručnog štaba i najskupljeg igrača.

Ti znaš ljude koji su dali 5000 za pojedinačnu ulaznicu , ja znam ljude koji dobijaju pojedinačne ulaznice za 0 dinara. I šta sad?

Sipaju se pare u ovaj napredni Partizan bez ograničenja.

Nema tu ništa nemušto.

Sad, što ti vidiš kuće od čokolade i prozore od marmelade, tvoj je problem.

 

 

  • +1 3
  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment
22 minutes ago, sigurnost said:

Tih navodnih 5-6 miliona od ulaznica kada se odbiju porez, provizija tiketline, troškovi zakupa Arene i organizacije utakmice nisu dovoljne za platu stručnog štaba i najskupljeg igrača.

 


Niko nije ni rekao da je to kompletan budzet, vec jedan od izvora prihoda. Drago mi je da smo se saglasili oko toga.

Link to comment
1 hour ago, J.R. Cash said:

Sta tako nemusto pokusavas da porucis? Da iz Partizana lazu koliko su zaradili na ulaznicama? To je moguce, ne treba Ostoji verovati na rec, ali znam koliko sam dao za sezonsku i znam ljude koji su davali preko 5 hiljada za pojedinacnu ulaznicu protiv Olimpijakosa. Ko zna koliko su isle karte protiv Reala. Tako da je tih navodnih 5-6 miliona prilicno u ballparku.

15k za dve :fantom:

  • Wub 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...