Jump to content
IGNORED

Košarka u vrtlogu politike


Heaviside

Recommended Posts

9 minutes ago, sigurnost said:

Zašto tih 6 miliona "navijači" nisu upumpali 2015.?

Da vrhovni derviš Dulo ne mora da ide u Transilvaniju po stipendije.

Još jedan koji smatra NIS privatnom firmom, a Gasprom državnom.

Ostoja daje svoje privatne pare?

Poslednje privatne pare Ostoja je zaradio u svojoj limarskoj radionici gde je sekao kradene automobile, pošteno radio i izlagao se opasnosti da ga uhvate i oteraju na robiju.

Sve posle toga su partijske kombinacije isisavanja novca iz budžeta.

Isto kao i svi "privatni" sponzori.

 

 

Zato sto je sad Vucic naredio navijacima da daju. To zapravo nisu navijaci, to su sve SNS botovi. Sem one manjine sto mu skandira. I te pare sto su dali Ostoji, on je vratio svom sefu, koji je onda dao tih 6 miliona nazad Partizanu, tako da je Vucic licno pokrio pola naseg budzeta..

 

Ovo ostalo sve u pravu od reci do reci..

  • +1 2
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
10 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Zato sto je sad Vucic naredio navijacima da daju. To zapravo nisu navijaci, to su sve SNS botovi. Sem one manjine sto mu skandira. I te pare sto su dali Ostoji, on je vratio svom sefu, koji je onda dao tih 6 miliona nazad Partizanu, tako da je Vucic licno pokrio pola naseg budzeta..

 

Ovo ostalo sve u pravu od reci do reci..

A i ko zna dal ima tih 6 miliona od karata, vidiš da im je smešno. 

 

Jbt koji je to sklop da toliko razmišljaš o tuđem budžetu. Ili možda gledam iz svoje perspektive pa me čudi što sam se zajebao kad sam mislio da sam došao na normalno mesto kad su ovakve stvari u pitanju, znam da mi se i ćale čudio kad sam navijao za Zvezdu u nekim utakmicama pretprošle sezone u EL. Mi u društvu se između sebe zajebavamo o budžetima, ali mladi govna.

 

Edited by Milošica
Link to comment
18 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Zato sto je sad Vucic naredio navijacima da daju. To zapravo nisu navijaci, to su sve SNS botovi. Sem one manjine sto mu skandira. I te pare sto su dali Ostoji, on je vratio svom sefu, koji je onda dao tih 6 miliona nazad Partizanu, tako da je Vucic licno pokrio pola naseg budzeta..

 

Ovo ostalo sve u pravu od reci do reci..

U kom ti paralelnom univerzumu živiš.

Sori matori.

Link to comment

PSD pozajmljivao klubu pare uz kamatu. Nemam dokaz, ali vjerujem insajderu na rijec.

 

Vazda mi je bio gadan, ali sad mi je postao malo miliji... :fantom:

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
21 minutes ago, sigurnost said:

U kom ti paralelnom univerzumu živiš.

Sori matori.

 

Druze, ja ti pricam kako jeste.

 

Informisi se bre malo..

  • +1 1
Link to comment
26 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Ih, pa gurati nos u tudj novcanik i krevet je mnogima omiljena zanimacija.

O čijem novčaniku pričamo tj. kome priliči da o njemu priča, a kome ne?

 

@Milošica

Ako se pokušava fabrikovati suštinska razlika između kkcz i kkp na bazi lažnog argumenta da jedne finasira Vučić, a druge, kojima je predsednik istaknuti član SNS, privatni sektor i navijači uz sabotaže od strane SNS-a, onda nije nimalo neočekivano da će se povesti rasprava o poreklu izvora prihoda. 

  • +1 1
Link to comment

Pa nije sve tako isključivo, ni kod nas ni kod vas. U najmanju ruku ovaj naš projekat nije mogao proći bez njegovog odobrenja, problem je što je njegov način vladanja takav da se čak i odobrenje smatra ogromnom uslugom, a trebalo bi da bude nešto potpuno normalno. Pod "normalno" mislim na odobrenje kao takvo, a pare u sportu su ogromne za Srbiju, samo što ipak navijamo za sve te klubove, jače je od nas. I lepo je @James Marshall napisao kad je bila aktuelna priča o Mirotiću, način razmišljanja AV koji vidimo generalno ovih godina može navesti na "smete da idete do neke granice, ali ne i preko iste".

 

Ja inače nisam pobornik isključivosti ni u onim etikatama "lažna opozicija", "Vučićev čovek" i slično, zato npr. ni za vas nikad nisam pisao da ste "Vučićev klub", "FMP"...

 

 

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment
Just now, MiddleClass said:

I mi i vi smo Vucicevi klubovi. Jbg, odrastite

 

Voli nas i jedne i druge, s tim što nas voli duže. Ljubav prema kkp je otkrio pre 2-3 godine, tako da ima dosta da se nadoknadi u tom odnosu.

  • +1 3
Link to comment
12 minutes ago, Heaviside said:

O čijem novčaniku pričamo tj. kome priliči da o njemu priča, a kome ne?

 

@Milošica

Ako se pokušava fabrikovati suštinska razlika između kkcz i kkp na bazi lažnog argumenta da jedne finasira Vučić, a druge, kojima je predsednik istaknuti član SNS, privatni sektor i navijači uz sabotaže od strane SNS-a, onda nije nimalo neočekivano da će se povesti rasprava o poreklu izvora prihoda. 

 

Ja iskljucivo pricam o nasem novcaniku™, tj budzetu KKP-a. Ne bavim se budzetom Zvezde, ne iznosim pretpostavke kako se puni, koliko ko zaradjuje od igraca, itd.

Edited by Jimmy Kowalski
  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Nikodije said:

 

Ljubav prema kkp je otkrio pre 2-3 godine, tako da ima dosta da se nadoknadi u tom odnosu.

I toliko nas voli pa je Arena morala da (auto)cenzuriše dodelu pehara u direktnom prenosu. To možda ljudima deluju kao smešne i nebitne stvari, ali ja čisto sumnjam da se slučajno desilo.

Edited by Milošica
  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
Just now, Milošica said:

I toliko nas voli pa je Arena morala da (auto)cenzuriše dodelu pehara. To možda ljudima deluju kao smešne i nebitne stvari, ali ja čisto sumnjam da se slučajno desilo.

 

Pa da, it'complicated. Ta njegova ljubav sa kkp je malo na silu. Ali realno je totalno urnisao fkp pa je shvatio da nešto ipak mora da vam da.

Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

I toliko nas voli pa je Arena morala da (auto)cenzuriše dodelu pehara u direktnom prenosu. To možda ljudima deluju kao smešne i nebitne stvari, ali ja čisto sumnjam da se slučajno desilo.

 

Desio se tehnicki kvar. Big deal.

 

Daj odrasti vise jebote. Stvarno ste neverovatni sa teorijama zavere..

  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...