Jump to content
IGNORED

Košarka u vrtlogu politike (bez provokacija i vredjanja)


Heaviside

Recommended Posts

Just now, Jimmy Kowalski said:

 

Nis je postao glavni sponzor jos za vreme Tadica. Sigurno necemo mi naredjivati Rusima. Da mozemo, naredili bi sigurno da daju vise od 800k po sezoni kao generalni sponzor. To je sica u odnosu na druge evropske timove.

Pitao si kome, zao mi je sto ti se nesvidja odgovor, ali, jbg...

 

Za onih direktno drzavnih para, nista, to ti ok?

Link to comment
Just now, radisa said:

Pitao si kome, zao mi je sto ti se nesvidja odgovor, ali, jbg...

 

Za onih direktno drzavnih para, nista, to ti ok?

Pitao sam kome je naredjeno. Jel Tadic naredio Rusima? Ko im je naredio da nam budu sponzori? Ko naredjuje Rusima?

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Milošica said:

@Heaviside

 

Koje je tvoje mišljenje o TV prenosu dodele pehara i Anđusovoj tvrdnji da Mirotić neće doći kod nas(kada je sve bilo dogovoreno da dođe kod nas, da se ne zamajavamo).

Cela ta emisija na Areni za vreme i posle utakmice je bila teška sramota. Skandalozan nastup onog dripca Jakovljevića i naravno da je skandal da se ne prenosi dodela pehara.

 

Ne znam ništa o toj izjavi Anđusa i celoj sagi sa Mirotićem. Ja bih voleo da je on došao i cenim da je iz SNS stigla blokada. Oni tj. on odlučuju koliko kk partizan i kkcz smeju da se pruže. Da li su se predomislili ili je Ostoja na svoju ruku to pokušao, stvarno ne znam tj. ne znam ništa o Mirotiću, samo nagađam.

Link to comment
2 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Pitao sam kome je naredjeno. Jel Tadic naredio Rusima? Ko im je naredio da nam budu sponzori? Ko naredjuje Rusima?

Ti dtvarno mislis da se oni ne dogovaraju™? Neko u NISu samo ustao jedno jutro i odlicio da je super da se firma monopolista orekne milion evra godišnje radi nekog marketinga... Ok, veruj...

 

A drugo, rekao si prvo da ne daje pare, kako tumacis to direktno davanje iz budžeta, ko daje pare tu? 

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, radisa said:

Ti dtvarno mislis da se oni ne dogovaraju™? Neko u NISu samo ustao jedno jutro i odlicio da je super da se firma monopolista orekne milion evra godišnje radi nekog marketinga... Ok, veruj...

 

A drugo, rekao si prvo da ne daje pare, kako tumacis to direktno davanje iz budžeta, ko daje pare tu? 

 

Gaspromu milion evra godisnje je nista (a ne daju ni toliko). Sponzorisu mnoge klubove, sto ne bi i Partizan. Ali najjace da su to Vuciceve pare. Prethodno su bile Tadiceve pare. Ruske sigurno nisu.

 

Koliko je para dato direktno iz budzeta za KKP? Evo ja ne znam, pa mi kazi.

  • +1 1
Link to comment

Ništa država ne daje Partizanu, sve je to od navijača i sve uprkos državi, a ne zahvaljujući. U Zvezdinom slučaju, dakako, je sve obrnuto. 

 

Rado bi Vučić & Co. zaustavili progres parnog valjka, blokirali dotok novca, pokrali ono što uđe u klub itd, ali nemaju dovoljno moći i uticaja za tako nesto, pa i ne znaju mehanizme kojim bi to uradili.

I to je jednostavno tako, čudi me da se o tome raspravlja. 🤷

  • +1 4
  • Haha 5
Link to comment

Najbolje da tako čuče linkovi po internetu o nezvaničnim dogovorima o pranju para, što sponzorisanje sportskih klubova od strane državnih i povezanih firmi upravo jeste.

  • +1 3
Link to comment
Just now, Svarog said:

Najbolje da tako čuče linkovi po internetu o nezvaničnim dogovorima o pranju para, što sponzorisanje sportskih klubova od strane državnih i povezanih firmi upravo jeste.

Ma Milija i Ostoja tek tako dali 200k partizanu za poreski dug, dobrotvori...

 

A i pare za Kampaća isto neki dobrotvori dali...

 

Puna Srbija dobrotvora....

Link to comment
8 minutes ago, radisa said:

 

Dajes mi izjavu Malog jebote. Ali eto neka bude da mu verujemo na rec, jer sto bi lagao. Dakle KKP dobija nesto preko 2 miliona, a tu racuna i sponzorstvo NIS, znaci i ruska drzava nas finansira. 

 

I sa tih 2 miliona drzavne pomoci mi onda pravimo budzet od 12 miliona, koje nam da Vucic. Sve je jasno.

  • +1 4
Link to comment

@Jimmy Kowalski

Zašto ti ne napišeš jasno odakle pare i prezentuješ dokaze za to kakve tražiš od nas? Ispituješ i zahtevaš dokaze, a sam ne nudiš nikakav odgovor.

 

Odakle Ostoja, član GO SNS i diler automobila iz sela pored Čačka, nalazi pare za klub čiji je predsednik i koji ima budžet u desetak najvećih u Evropi? Tvoja procena je 12 miliona godišnje.  Molim za linkove koji potvrđuju tvoje tvrdnje. Što bi ti rekao, samo da ne bude odgovor "od prijatelja kluba". 

Edited by Heaviside
  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, Heaviside said:

Ja ne predstavljam to kao moralni čin. Naprotiv, kažem - koga boli kurac.

 

Eh koga boli kurac. Baš zato što nikog ne boli kurac, vest se razletela diljem interneta poput epidemije, ovde je napisano na desetine postova, a siromah Lazić je morao da u roku od pola sata ugasi profil i ponizno daje izjavu o hakovanju. 

 

Niko i ne govori da je to ne znam kakva žrtva i herojski čin, samo je u kontekstu profesionalnog sporta (a naročito protagonista dva najveća naprednjačka mezimca) afirmativni presedan, koji se neprestano patkometrijski zloupotrebljava samo zato što se radi o Laziću.

 

Sve u svemu, bila bi to zgodna prilika da se vidi koliko su i normalni ljudi u stanju da zbog ovih vašljivih klubova ignorišu zdrav razum i demonstriraju širok spektar tehnika spinovanja, da to ne rade svakodnevno (samo ovo sa Lazićem je ako dobro brojim jedanaesti put).

 

Evo sad se dovodi u pitanje i zavisnost od države 1 KKPa, najuspešnijeg naprednjačkog projekta uz Zadrugu, a ceo klub bi bez tog linka prestao da postoji brže nego što gospodin trener smešta splavarku u krilo svog skupog automobila. 

 

Inače, kad se igramo dokazivanja očiglednog, Vučić je lično zvao telefonom NIS dok su mu Vujošević  i Danilović sedeli na kanabetu u Nemanjinoj. Kad su obećane pare uplaćene javno je prepričavao susret, išao na stranački skup i govorio o velikom državniku. Pre njega i do Obradovića, ne pamtim da se neki trener javno zahvaljivao. Ne bi me iznenadilo za Stankovića i Lalatovića u fudbalu, njih dvojicu mi je baš bilo neprijatno za slušati. 

 

Elem, mislim da su Blizanci odavno u toj meri iskompromitovani, da ne mogu da posluže kao eventualni primer za zdravu simbiozu države i profesionalnog sporta. Oni su već dugo neskrivena oficijalna platforma za najbeskrupuloznije kriminalne aktivnosti, neskrivena u toj meri da su na stadionima simbolički svoje prostorije dobile firme poput Ultra kopa i ovi što prave ćevape od ljudi. 

 

 

 

Edited by kralj
  • +1 3
Link to comment
8 hours ago, Jimmy Kowalski said:

 

 

 

I sa tih 2 miliona drzavne pomoci mi onda pravimo budzet od 12 miliona, koje nam da Vucic. Sve je jasno.

 

Molim za link / dokaz da vam je budzet 12 miliona? Jel to rekao Vucic ili neka njegova podguzna muva tipa Ostoja ili Savic?

 

 

Edit: 

 

Ako je dnevno iznajmljivanje Arwne 70k evra, a vi je platite 20k. Tih 50k evra razlike dnevno nije drzavna pomoc?

Edited by MiddleClass
Link to comment
  • aram pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...