Jump to content
IGNORED

Košarka u vrtlogu politike


Heaviside

Recommended Posts

prošli put je bio u pitanju pravilnik, grad “nagrađuje” igranje el, prsten u abi

 

izgleda nije menjan od prošle sezone

 

mene žulja koliko je fmp dobio isto od grada

Link to comment
10 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

prošli put je bio u pitanju pravilnik, grad “nagrađuje” igranje el, prsten u abi

 

izgleda nije menjan od prošle sezone

 

mene žulja koliko je fmp dobio isto od grada


Sad će drug @MiddleClass da usllika pa da okači i za KKCZ...

Link to comment
1 hour ago, Eleniko said:

e pa tako, to je vec nešto drugo.

 

nisam ni očekivao drugačije, neće dr.čo propustiti da se omrsti na velikim utakmicama.

 

najslađa je para od pojednične prodaje.

7yyuqp.thumb.jpg.8816bd7fc4ef4b937cbc1ab7ec031090.jpg

  • Haha 2
Link to comment

Da li je moguće da postoji neko ko pravda ovo tovarenje para u KK Czv i Partizan? 

 

Prvo, ili su u pitanju državne pare ili prisilna privatna sponzorstva ili ugovori sa državnim firmama što je isto kao stavka jedan, drugo, ti tj taj koji trpa pare u oba kluba prvo ih trpa zbog sebe i svoje ekipe, političkih okolnosti i manipulacija, nekoliko EL utakmica nedeljno dva najpopularnija kluba i po koja pobeda su super dikoj da odvoji ljude od svih sranja koja nam se dešavaju svaki dan, a za sport, pogotovu npr za KK Partizan ga zabole, jer je naravno cigan ceo život, pa tu ima i rezultatsku satisfakciju. 

 

Da postoji neki sistematski motiv i te pare raspodeliti po celo savezu ili barem prvoj ligi, pomoći srediti infrastrukturu, sale, svlačionice, lopte, investirati u kao neku budućnost, subvencionisati deci koje nemaju para odlazak na kampove, i sl pa ajde. Ovo što rade je čisto izdrkavanje i to sa tuđim parama, jebe im se za sve.

  • +1 5
  • Hvala 2
Link to comment
3 hours ago, Mil@n said:

Da li je moguće da postoji neko ko pravda ovo tovarenje para u KK Czv i Partizan? 

 

Prvo, ili su u pitanju državne pare ili prisilna privatna sponzorstva ili ugovori sa državnim firmama što je isto kao stavka jedan, drugo, ti tj taj koji trpa pare u oba kluba prvo ih trpa zbog sebe i svoje ekipe, političkih okolnosti i manipulacija, nekoliko EL utakmica nedeljno dva najpopularnija kluba i po koja pobeda su super dikoj da odvoji ljude od svih sranja koja nam se dešavaju svaki dan, a za sport, pogotovu npr za KK Partizan ga zabole, jer je naravno cigan ceo život, pa tu ima i rezultatsku satisfakciju. 

 

Da postoji neki sistematski motiv i te pare raspodeliti po celo savezu ili barem prvoj ligi, pomoći srediti infrastrukturu, sale, svlačionice, lopte, investirati u kao neku budućnost, subvencionisati deci koje nemaju para odlazak na kampove, i sl pa ajde. Ovo što rade je čisto izdrkavanje i to sa tuđim parama, jebe im se za sve.

Ne da postoje oni koji pravdaju.

Postoje oni koji potpuno negiraju "tovarenje para".

I to nazivaju "aparthejd".

/mod edit/

 

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, Mil@n said:

To mi je tek neverovatno, taj nivo slepila i navijaštva. 

svi vide sta hoce.

ja sam prvi protiv sipanja novca u blizance, ali ondak ukljucim TV i gledam EL... a ranije sam isao i da gledam(to jos za vreme Duleta). mozda sam licimur, ali jbg, volim basket, i dok je utakmica ne razmisljam o parama prosutim za razne Pantere, Leoparde i Gazele...

  • +1 2
Link to comment
47 minutes ago, Krošek said:

bez verbalnih gestova u pravcu forumskih ucesnika kao da su oni deo problema

 

Da li navijači odlazeći na stadione i u sale da gledaju te timove daju legitimitet tom vidu "poslovanja" i ponašaju se baš onako kako žele oni koji te pare uguravaju u klubove? Nebitno forumaši, bilo koji navijači?... 

 

@freakns ... i to je upravo ono što žele da postignu. Da sedneš, gledaš tekmu i uživaš i ne misliš ni o čemu drugom.

 

Edited by Mil@n
Link to comment

I ja sam licemeran po tom pitanju, volim kosarku i prija mi da imamo Olimpijakos/Panatinaikos nivo u gradu konacno. Sebi pravdam da te pare svakako ne bi zavrsile u drustveno korisnoj svrsi, jer nismo Norveska. Znam da nije neko opravdanje, ali 15 min vrhunske klupske kosarke u mom zivotnom veku su sad i ko zna kad opet. Sve je sranje generalno, pa okrecem glavu na ovu stavku na listi stvari koje moraju da prestanu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...