Jump to content
IGNORED

Košarka u vrtlogu politike


Heaviside

Recommended Posts

Ja dobio dve od 15k za gavrimunje za 0 dinara, pa ih prosledio, pošto mi se ne gleda ovaj Partizan iz hale.

Edited by napadaj
Link to comment
4 hours ago, MiddleClass said:

PSD pozajmljivao klubu pare uz kamatu. Nemam dokaz, ali vjerujem insajderu na rijec.

 

Vazda mi je bio gadan, ali sad mi je postao malo miliji... :fantom:

Je li vratio makar glavnicu?

  • Haha 1
Link to comment

Moj burazer, koji božemuoprosti navija za partizan, dobio za dž preko grupe dve sezonske i vodio uvek nekoga sa sobom, ali je organizovao igrice među ortacima pa ko pobedi dobije kartu. Od sklekova i zgibova, preko pogađanja rezultata do ko prvi stigne do njega kući. Za poslednju protiv reala nijedan od trojice takmičara nije bio u Beogradu, pa su klinci ispred hale igrali turnir u kamen-papir-makaze za kartu. 

  • +1 1
  • Haha 4
  • Hvala 1
Link to comment
10 hours ago, Jimmy Kowalski said:

Ako imas privatne kompanije koje su sponzor, onda sledi tvrdnja i njima je naredjeno da budu sponzori. Ja onda logicno trazim dokaze za takvu tvrdnju.

 

Kao što smo videli u Pećincima ako se dobro sećam, čak ni zabavišta nisu van partijske kontrole/uprave, ali će zato pustiti jedan od dva najjača kluba u zemlji da bude potpuno nezavisan i to neko treba da dokazuje? :laugh:

  • +1 4
Link to comment

Rekoh dole da necu vise da komentarisem na ovom topiku, ali jebiga ipak moram.

 

Ne, ne treba to da se dokazuje. Nego da su svi sponzori ucenjeni da daju pare, jer "znamo u kakvoj zemlji zivimo".

Link to comment

Ubeđen sam da sve kladionice imaju obavezu da daju pare sportskim klubovima, grade igrališta i plaćaju druge aktivnosti. Nabujale su kao nikada pre, sve imaju kojekakve slavoluke na ulazima, Balkan Bet preko glova prodaje burgere i wrapove iz 2 velike kladionice u gradu, sponzorišu lige, emisije, sve živo. Mora da postoji dil sa državom da one daju deo para za sve nabrojano, a da zauzvrat nisu na udaru Uprave za igre na sreću, Poreske uprave i drugih organa.

  • +1 6
Link to comment

I ovo je sigurno rezultat isključivo ekonomske logike, privatna firma itd. :fantom:

 

Quote

Iako ima 78 godina starosti, iako je u invalidsku penziju otišla pre 34 godine - Danica Drašković verovali ili ne, ponovo je izabrana u Odbor direktora NIS-a u kome prima mesečnu naknadu 771.000 dinara prema poslednjim dostupnim podacima koje je upravo ona prijavila.

 

  • +1 1
Link to comment

Najuspešniji naprednjački projekat je posle korona sezone promenio tri trenera i završio sedmi u ABA ligi. Ne zameram što ste zaboravili, zaboravio je to i naprednjački predsednik kad je pričao o teškim vremenima kad je uzeo klub i hvalio se uspesima. 

 

Najuspešniji naprednjački projekat je delo robije, turčina, rumenoglua. Pošaljite sms na 222999 sa sadržajem 1 ukoliko mislite da ga je doveo vučić, 2 ukoliko je došao da voza maloletnice u krilu, 3 jer se zaljubio u vučičevu rođaku, 4 jer su njegovi dnk tragovi nađeni u kući u ritopeku. 

 

Arena bleji tu godinama, konačno neko pronašao način da se tu useli kako treba i da prihoduje nešto. Umesto da se misli kako to nije moglo do sad, da se kaže Partizan je pokazao da to može da funkcioniše, sa druge strane se zahtevaju isti uslovi i tretman. Suzu da pustiš. 

 

Predsednik požurio posle 0:2 iz Madrida da zakuka za porez. Zna da pohvali put od Žagubice do Pičkinaca da je asfalt ko u Švajcarskoj, ali porez molim vas. S druge strane porez se plaća i hvale se time, a dug od 15 miliona ispario. 

 

Ja sam spreman da sutra partizana nema, što kažu razumni ljudi država da finansira amaterski sport, da se svi besplatno bave sportom. Nema problema. Svakako nema ni hale, ni imovine, nikakvog hardvera. Pritisneš dugme i ćao, nema. Ali neću propustiti priliku da odgovorim brzobrazluke i podmetačine. 

 

Fondacija Grobari za nas je skupila pare (ja mislim 20.000 evra) za Akojona. 

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
26 minutes ago, smooth.Op said:

Najuspešniji naprednjački projekat je delo robije, turčina, rumenoglua. Pošaljite sms na 222999 sa sadržajem 1 ukoliko mislite da ga je doveo vučić, 2 ukoliko je došao da voza maloletnice u krilu, 3 jer se zaljubio u vučičevu rođaku, 4 jer su njegovi dnk tragovi nađeni u kući u ritopeku. 

 

 

Ukucao sam 2 i poslao.

Link to comment

Ljubav je zaista slepa i ljudi lako poveruju i u potpune ludosti i laži ako im se uklapaju u narativ koji im odgovara i ako im priajaju uhu.

 

Da bi se objasnio mindset velikog dela Vučićevih neucenjenih i nepotkupljenih glasača dovoljno je pogledati ostrašćene navijače blizanaca i kakve sve mentalne egzibicije su u stanju da naprave i bajke da progutaju samo da bi "zaštitili" predmet obožavanja.

 

 

Edited by VoodooDerina
  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...