Jump to content
IGNORED

US (finally) Open 2023


Ros

Recommended Posts

26 minutes ago, extragluv said:

treba da se povuce like a boss.

 

da ne ceka da ga zutokljunci odvaljuju kao federera.

 

tipa uzme sledeci us open i to je to.

Evo dade Novak odgovor i na ovo pitanje:

 

„Ljudi vole da pričaju, mnogo različitih mišljenja, ali nemam interesa da razmišjlam o tome ko će uzeti baklju, nova generacija ili kako god… Gledam da ja budem tu da osvajam najveće trofeje u ovom sportu, o tome brinem. Sjajno je da imam Alkaraza, Nadala, ali Alkaraz je sjajan momak i dobar za nadmetanje. Što više ljudi je uključeno u oblikovanje tenisa, to je bolje za nas. Ali, uvek mi je cilj, svake godine, da osvojim sve Grend slemove. Ostaje žal što nisam osvojio Vimbldon, ali bih potpisao da osvojim tri u godini. Nastaviću, osećam se dobro, imam dobro okruženje, Grend slemovi su uvek prioritet. Ne igram previše na drugim turnirima, ali gledam da budem na vrhunsku na Grend slemovima, to su emocije koje me motivišu, svakog dana. Ponekad pitam sebe šta mi ovo treba, koliko ću još ovako, imam ta pitanja u glavi, ali znam da sam još uvek tu i ne želim da napustim ovaj sport dok god sam na vrhunskom nivou.“

 

Penzija više nije ni u zadnjem delu mozga.

 

„Različito, rivalitet sa Nadalom i Federerom je bio veliki, znao samd a je velika šansa da ću se sastati sa njima ili Endijem, sve te godine. Sada je to drugačije, ne razmišljam protiv koga igram dok god pobeđujem! Igrao sam tri meča sa Alkarazom, o tome se priča kao novom rivalitetu. O njemu pričam samo pozitivno i stvarno to mislim. Imate Rune, Siner, tu su Medvedev, Cicipas, svi su oni sjajni igrači. Hajp je uvek tu i tenis je na dobrom mestu. Sudbina je uvek ista, napustiću tenis za jedno 22-23 godine i mislim da ćete me gledati još malo! (smeh)“

Edited by BlackGeorge
  • +1 2
Link to comment

Treba nam još jedan RG da bi imao 4x set svakog GSa.

 

Kad se setim kraja 90ih kad je Agasi osvojio RG i postao jedini aktivni igrač koji je po jednom uzeo sve GS titule u karijeri, slavilo se godinu dana.

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, goofs said:

Treba nam još jedan RG da bi imao 4x set svakog GSa.

 

Kad se setim kraja 90ih kad je Agasi osvojio RG i postao jedini aktivni igrač koji je po jednom uzeo sve GS titule u karijeri, slavilo se godinu dana.

I tad bi dosao da kuka Tsai da se zaokruzi bar na 5 :D

  • +1 3
  • Haha 4
Link to comment
20 minutes ago, Hele said:

Ali poređenje muškog i ženskog sporta 🤣🤣🤣🤣🤣 Pa je li to iko ikada video u bilo kom sportu? 

 

Kao, svaka cast Argentina na tituli svetskog prvaka u fudbalu, ali ta treca titula ih ne stavlja na cetvrto mesto iza Brazila, Italije i Nemacke nego na peto iza Brazila, Italije, Nemacke i Amerike u zenskom fudbalu 🤣🤣🤣

 

Sad kad osvoji 25 i prestigne Margaret Kort, onda ce ga porediti sa drugim sportovima pa ce iskopati da Djovani Djovaniko ima 35 titula u bocanju 🤣🤣🤣

 

 

Prvo će da ubace dublove u priču, mmw.

  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

:rolf:

IMG_20230911_085526.thumb.jpg.ac983eba4055c5aa25194863fbed0303.jpg

Odvaljeno od mozga. Mozda kad se penzionise u muskom da se Djoka prijavi da se oseca kao zena pa da osvoji i u zenskom jedno 25 GS.

 

1 hour ago, Time Crisis said:

Idemo LA :fantom:

U LA ce imati 41. godinu. Ne mogu da zamislim da covek moze da igra vrhunski tenis u tim godinama. 

 

2 hours ago, extragluv said:

treba da se povuce like a boss.

 

da ne ceka da ga zutokljunci odvaljuju kao federera.

 

tipa uzme sledeci us open i to je to.

Znajuci njega nema leba od toga. Igrace dok pobedjuje. Kad vidi da se bas muci i da mu ne ide, pokusavace jos par meseci, mozda celu godinu, sa raznim planovima optimizacije dok ne okaci reket o klin. Previse uziva u ovome da bi lagano otisao.

  

8 hours ago, Mil@n said:

Sa koliko GS bi ste bili zadovoljni? Meni je magična cifra 25. Lepa, poluokrugla, moćna... Daću mu čak i da bira koji...

Sa 23. Tada se zavrsila svaka prica oko GOAT statusa. Sve ovo preko je za njegovu i nasu dusu. 

  • +1 2
Link to comment

U naredne dve godine i par meseci nek uzme bar još jedan GS da se završi i ta idiotska priča sa Margaret Kort, još jedan ATP Finals i osam bilo kakvih ATP titula da prestigne Rođu i i OI sledeće godine i onda je to to što se tiče tenisa.

 

Onda nek osvaja čelendže po Stepojevcu da prestigne i Konorsa po ukupnom broju ATP titula i sprema se za OI u LA-u 2028. godine gde bi sa zlatom postao ultimativni GOAT sporta, ne samo tenisa.

  • Haha 2
Link to comment

Sad kad nema kretenskih federo i nadalo ljubaca lepo se vidi koliko zapravo ima rispekta medju ostalima. SVI mladji igraci ga hejluju, navijaci ga cene i konacno mu tapsu, organizatori turnira ga jure... Bukvalno je postao najveci selebriti tenisa sada. Neka uziva, zasluzio je. 

  • +1 8
Link to comment
7 minutes ago, Shan Jan said:

U LA ce imati 41. godinu. Ne mogu da zamislim da covek moze da igra vrhunski tenis u tim godinama. 

Koliko toga nismo mogli da zamislimo da ce se desiti pa se desilo u tenisu u poslednjih desetak godina.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...