Jump to content
IGNORED

US (finally) Open 2023


Ros

Recommended Posts

Malo Novak da zahvali Medvedevu za nedovoljno muda kod one brejk i set lopte za 1:1, tu je Rus mogao i morao bolje sto se videlo i po Novakovom osmehu nakon uzetog poena, nasmejao se u fazonu nemam pojma kako sam ovo uzeo, hvala brate na pomoci

 

Sad jos 3 komada sledece sezone + OI i mozda penzija, 27 je onako sasvim korektno

  • +1 3
Link to comment

po meni je on i dalje dovoljno superioran da ne razmišlja o povlačenju. mislim da previše razmišljamo o njemu kroz krštenicu a premalo kroz neverovatno produženje optimalnog takmičarskog veka jednog sportiste.

 

podrazumeva se da treba da se povuče like a boss, ali zašto bi se povlačio ako će taj bossing da traje i traje.

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, Eleniko said:

 

podrazumeva se da treba da se povuče like a boss, ali zašto bi se povlačio ako će taj bossing da traje i traje.

da odgovorim iz svoje subjektivne viuzure: zbog zdravlja

 

  • +1 1
Link to comment

Idemo LA :fantom:

 

Quote

Ivanišević je kazao da ga ne bi čudilo da Novak nastupi i na Olimpijskim igrama u Los Anđelesu 2028. godine.

 

"Interesantno je to u vezi OI, to mi je jedan cilj i nadam se do kraja karijere da će biti ostvaren. Svake četiri godine su, razmišljam, ako sad ne završavam karijeru, u Parizu su, ako ne završim, onda idemo do LA. Od mnogih faktora zavisi, mnogo od faktora u srcu i duši. Ako imam motivaciju da se probudim, pored toga što sam otac dvoje dece i činjenice da ih ostavljam na mesec i više dana, ako to ima smisla za mene i uži krug ljudi, onda ću nastaviti da igram. Koliko, ne znam", zaključio je Novak.

 

  • +1 6
Link to comment
4 minutes ago, Filozof manijak said:

da odgovorim iz svoje subjektivne viuzure: zbog zdravlja

 

 

 

deluje da on zna šta radi sa svojim zdravljem, barem mi se tako čini.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...