Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Nedvosmisleno njemu, sa skandiranjem "pičko ciganska", što je dečko korektno i objasnio ("razumem navijače i ne zameram im, to je verovatno zbog onog u prvoj utakmici")... Ja se ne sećam konkretno šta to beše bilo, mislim da je kačenje sa nekim, ali znam da su se ziloti kurobecali tada.

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, booyaka said:

Valjda zato što se radovao poprilično kada je Oli dobio Partizan u Atini, a i pre par sezona je bio u ozbiljnim pregovorima sa Zvezdom kada se digla vaskolika grobarija i stopirala prelazak.

Osim što nije nego je Ćoki turirao vaskoliku ciganiju koja njegove reči uzima kao jevanđelje. Bila neka jadna izjava "Ako je hrabar onda će doći..."

Link to comment

Raniću se zbog ove sezone i ovih brda idiotskih izgubljenih utakmica. Samo da se završi i da razjurimo sve igrače neka dođu drugi, ne moraju bolji, samo drugi, ne mogu očima da ih gledam više. Panter prvi nek ide, ono silovanje na njega je više postalo degutantno i nadrealno. I totalno nevezano, a možda i nije, jebo vas ofanzivni rejting da vas jebo

  • +1 3
Link to comment

Loša, užasna selekcija i ponuđeni ugovori. Jebi ga. Lesor je morao dobiti Panterove pare i biti zadržan. Sam nas je vukao skoro pola sezone prošle godine.

  • +1 3
Link to comment

Sto je najgore mi smo juce tri cetvrtine igrali dobro. Odbrambeno pre svega, sveli smo grcke cigane na 46 poena za pola sata igre. Onda je usledio vec tradicionalni sepuku. Jbg ne mogu panter, pj i kaminski da igraju sami. Odnosno ne mogu da igraju ceo mec, mora da se pojavi jos neko. Za ovaj tim je karakteristicno da nema rucnu. Kada stvari krenu lose, pre svega u napadu, kada se vezu izgubljene lopte ili promaseni isilovani sutevi, odlazi sve u kurac. 

Link to comment

ne verujem ja da je Panter glavni problem, već njegovoa uloga, koje je očigledno različita u odnosu na prethodnu sezonu. tada su i timu bili Egzum i Madar, pa je Panter bio rasterećen nekih obaveza i očekivanja. primarna odgovornost mora da ide onima koji su selektirali ekipu.

 

što se tiče priča da smo igrali dobro pola utkmice ili 3/4, to mi je bzvz. to je kao kad bih ja rekao da sam napisao 3/4 ugovora odlično, a onda sam na poslednjoj stranici nalupetao gluposti i utvrdio nemoguće ili nezakonite obaveze. takav ugovor ne valja. kao što ne valja ni igra kkp, bez obzira dal smo odigrali dobro neku četvrtinu ili više njih ok.

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

A ne znam brate, previše mi je to malo. Zamisli Kajl Hajnsa koji je igrao za 46 klubova, i ne sme da se raduje kad pobedi jer je verovatno ranije igrao za tim koji su pobedili. Svaki igrač bi trebalo da igra za pobedu i da ima pravo da se raduje istoj

Bravo, Milutinov je i to rekao u izjavi. Da je to njegov prirodni refleks, da voli da pobeđuje i da se raduje. Samo kod nas to ide ovako daleko, pa ni Ognjen Dobrić nije smeo ljudski da šutne na Zvezdin koš sad kad su bili u Areni. Debili uterali strah u kosti ljudima koji žive od te lopte.

  • +1 9
Link to comment

Što se tiče Milutinova. Batalite te ciganske narative.

 

Da se vrati, dobiće aplauze i ovacije. 

To je narod, nema tu neke filozofije. Moraš da zalivaš ko Mario, Trinki i tako ti namazani. Milutinov nije pravio neku konekciju sa klubom po odlasku. Slično kao Veseli. Kome se isto tako neko slavljenje moglo zameriti, a nije jer nije bilo pumpanja od strane medija i raznoraznih pbg glasila da će da se vrati ili da je nešto tužio. 

  • +1 2
Link to comment
21 minutes ago, Azdaja said:

Loša, užasna selekcija i ponuđeni ugovori. Jebi ga. Lesor je morao dobiti Panterove pare i biti zadržan. Sam nas je vukao skoro pola sezone prošle godine.

Tačno ali avaj, tada su nam oči bile pune Mirotića. Panter, litijaš i PJ, ubitačan trougao polivalentnosti gde su svi ostali potrošni, i Lesor, I Madar. Što neko reče sinoć, mislim da bi bar tri tekme manje od ovih 10 ovakvih izgubili da je ostao bar on. Kakav je, da je, ali je bar školovan plej. Ali ja sam u martu prošle godine čuo za Jaramaza... Savić izraelcu nije hteo da digne platu tipa za 50k, kapric bosanski..

 

Panteru je iskeširano ko nikome da bi se gorepomenuti trio napravio, Naneliju isto dat ugovor manje više po inerciji, i evo ga rezultat. Svinjarija..

 

Nego da ponovim pitanje, je l nam se vrli coach osvrnuo na Ledejevo neigranje sinoć? 

 

  

9 minutes ago, Ted said:

ne verujem ja da je Panter glavni problem, već njegovoa uloga, koje je očigledno različita u odnosu na prethodnu sezonu. tada su i timu bili Egzum i Madar, pa je Panter bio rasterećen nekih obaveza i očekivanja. primarna odgovornost mora da ide onima koji su selektirali ekipu.

Takođe, 100% tačno. Pričao je i Tepić o tome u onoj emisiji na SK. Bukvalno to, uloga u timu.. Ali to nije samo do selekcije nego i do vođenja, kod nas se nekad ne zna ko prenosi loptu, Naneli pravi po tri vezane greške na prvom pasu u napadu, polemišu ko izvodi, koja se odbrana igrala...potpuna je konfuzija i diskomunikacija. A to se sve polazi i završava se na jednom čoveku - Zoranu Saviću :hitler:

Edited by Vasilij Zajcev
  • +1 3
Link to comment

Naravno da je laž da se Milutinov radovao u Pireju kao da su dobili F4.

 

Isto kao što je laž da je Ponitkina žena nosila kratku suknju kad su mu nacoši sa tribine pretili.

 

Neki ovde žive od pravdanja džiberisanja, vrv zato što se slažu. Jbga.

Link to comment
3 minutes ago, Ted said:

ne verujem ja da je Panter glavni problem, već njegovoa uloga, koje je očigledno različita u odnosu na prethodnu sezonu. tada su i timu bili Egzum i Madar, pa je Panter bio rasterećen nekih obaveza i očekivanja. primarna odgovornost mora da ide onima koji su selektirali ekipu.

 

što se tiče priča da smo igrali dobro pola utkmice ili 3/4, to mi je bzvz. to je kao kad bih ja reako da sam napisao 3/4 ugovora odlično, a onda sam na poslednjoj stranici nalupetao gluposti i utvrdio nemoguće ili nezakonite obaveze. takav ugovor ne valja. kao što ne valja ni igra kkp, bez obzira dal smo odigrali dobro neku četvrtinu ili više njih ok.

 

Nije drugacija uloga, stavise i u prvoj i prosle sezone se kukalo isto kako kad je gusto svi gledaju samo Puntera da on resi. U drugom delu sezone je isporucivao i preko ocekivanja, ali to mu nije standard jebiga. Plus su ekipe provalile da mogu da ga tuku i da ce sudije svirati tek svaki treci-cetvrti faul i onda si ga u velikoj meri neutralisao.

Link to comment
30 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Usao je sa klupe i taj jedan otvoren sut za 3 promasio u prvom poluvremenu. Od povratka posle povrede samopouzdanje u sut mu je otislo u kurac. U drugom je hteo da se kroz prodore uvede u neki ritam, makar da iznudi faulove, u jednoj situaciji su sudije morale da sviraju slobodna bacanja ali nisu, Ali koliko je bolno videti kada nesigurnost udje u igraca, i na prethodnim utakmicama je sa loptom bio na vi, postao je gori ballhandler od Andjuse..

 

ne znam ne znam

jos prosle sezone sam pricao partizanovcima da mi je on vas omiljini igrac; i ove je preuzimao kada je punter prodavao, jednom i kada je namerno napravio 5u licnu

 

ja od takvog lika ocekujem mnogo vise, u smislu pokusaja, pa taman da mu je ruka u gipsu a kamo da je nesiguran

 

bas me je razocarao

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...