Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

14 minutes ago, Midgeta said:

Ocemo da se lozimo jos ove dve poslednje utakmice ili smo done?

 

nego šta. sad će da krenu analize. potrebno je da ovaj izgubi jednu, a onaj ne izgubi dve, a mi dobijemo dve ali jednu sa 7 a drugu sa ne više od 5 razlike, a da neko treći dobije u gostima sa pola koša, a onaj četvrti da izgubi ali samo na produžetke, a peti da ne izgubi ni jednu ili da izgubi obe ali samo jednu sa više od 14 razlike ali ne na dva produžetka, a šesti da ne postigne više od 55 koševa po utakmici do kraja ili ako postigne na jednoj na drugoj da ne postigne više od 43

 

loženje do daske

Edited by Ted
  • Haha 5
Link to comment

Uh, teška utakmica za gledanje, teška sezona. Nemamo mi igrače za ovo kako se igraju u EL, gde se pušta ta agresivna odbrana, držanje, nemamo mi te igrače. Gos i Volkap su nas tukli celu utakmicu i pretukli na kraju, oni celu četrtu igraju napad bez ikakvog našeg pritiska, stojimo daleko i puštamo da odigraju sve što pomisle. 

  • +1 5
Link to comment

Mi smo isto ovo igrali i prošle godine, samo što je u ovim trenucima kad ovo uručenje na 10 metara od koša ne pali i kad sve stane, Dante imao sve u svojim rukama. Ili se spusti na post, ili probije na prvom koraku i faul. Ćao đaci. 

 

Utakmica skroz u skladu sa sezonom. Ajmo dalje. 

  • +1 5
Link to comment
28 minutes ago, goofs said:

 

Falio nam je jedan spoljni večeras, Aleksa u totalnom minusu, a niko drugi nije ulazio.

 

Evo sad Toni priča kako se utakmica privodi kraju. 

 

Jedna reč: plej. 

  • +1 5
Link to comment
14 minutes ago, Lord Stef said:

 

Lozimo se, naravno :D ali sad moramo da dobijemo obe i da Efes izgubi jednu. Sa Zvezdom igraju poslednje kolo, tu nema leba, jedino da Fenerbahce ispostuje naredno kolo.

Ako se dobro secam Turci su Zvezdu izjebali one jedne sezone kad se D’faka nabila u top 8 nekim suludim pobedama u poslednjih par kola. Dobili su Nemce, Bamberg cini mi se, na neko sudijsko navlacenje,  a onda je neko od dvojca Efes/Fener iskulirao. Mi tradicionalno pušangija.

Fener ovde lovi domaci teren, ne verujem da ce da iskuliraju.

 

 

  • +1 2
Link to comment
10 minutes ago, Midgeta said:

 

Ide gas :evil_purple:

Za maksimalno loženje, i deveto mesto je tu. Ako Baskonija izgubi obe a Efes jednu. Mada za ovu sezonu 10to mesto je premija.

  • Wub 1
  • Haha 2
  • Tužno 1
Link to comment
4 minutes ago, MeanM@ said:

Ako se dobro secam Turci su Zvezdu izjebali one jedne sezone kad se D’faka nabila u top 8 nekim suludim pobedama u poslednjih par kola. Dobili su Nemce, Bamberg cini mi se, na neko sudijsko navlacenje,  a onda je neko od dvojca Efes/Fener iskulirao. Mi tradicionalno pušangija.

Fener ovde lovi domaci teren, ne verujem da ce da iskuliraju.

 

ne sumnjam ja u Fener.....ali svaka kalkulacija koja podrazumeva da mi nekoga treba da pobedimo jeste na klimavim nogama u startu. pa još u EL, pa još dva puta za redom, pa još jednu u gostima. nemojmo preterivati ;)

 

da su u pitanju Krka i Mega još i nekako, mada ni tu ne bi savetovao nikome da stavlja pare

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment

Невероватно је да Пантер игра 37 минута, преноси лопту глумећи плеја, троши се и не може да дође до даха и опет се цео наш напад на крају сведе на то да се уручи лопта таквом Пантеру да измисли поене јер ми другачије не знамо. Ако којим случајем лопта не може да стигне до њега, то је онда општа конфузија док опет неко други не покуша 1 на 1 уз неки претежак шут преко руке па како буде. Ништа ту мени није јасно, на клупи нам је офанзивни мастермајнд кажу много стручнији од мене, где се тачно изгубила та генијалност ево не знам боба ми.

  • +1 3
Link to comment
2 minutes ago, *edited by mod said:

Za maksimalno loženje, i deveto mesto je tu. Ako Baskonija izgubi obe a Efes jednu. Mada za ovu sezonu 10to mesto je premija.

 

Ma premija samo takva , ne znam bas ni cemu da se nadamo u play in-u, ali kad smo se vec do sad lozili, glupo da stanemo sada :D

 

  • +1 3
Link to comment
On 22.3.2024. at 21:11, Lord Stef said:

I ispostovao. Crta se da sve resava poslednja utakmica u Areni i da je izgubimo 64:49

 

Da se samocitiram sa EL topica od prosle nedelje. Jednostavno takva je sezona (i ekipa).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...