Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

7 hours ago, booyaka said:

Kaže Robija klupa nije doprinela... A ko je kriv što je klupa takva kakva je? Što pored očiglednog nedostatka kvaliteta imaju i nedostatak samopouzdanja? 

Da ako ne mogu da povećaju plus barem da održe razliku ili je minimalno istope dok se nosioci ne vrate?

 

ne znam da li je nunnally startovao ili usao sa klupe ali da takav igrac, u ovakvoj tekmi, gde jos leday ne igra, sutne jedan sut za 16mins a proda tri lopte, stvarno ne znam sta da kazem.

 

dozier i punter (i kaminsky) su probali sve, for better or worse; james nije ni probao, al je usr'o. slicno bi vazilo za avramovica, da nije igrao svega 5mins ali i to mu je bilo puno.

 

ne moze se ovakav oly dobiti sa 3-4 igraca, osim ako istovremeno ne igraju tekme karijere.

  • +1 4
Link to comment
57 minutes ago, uini said:

 

ne znam da li je nunnally startovao ili usao sa klupe ali da takav igrac, u ovakvoj tekmi, gde jos leday ne igra, sutne jedan sut za 16mins a proda tri lopte, stvarno ne znam sta da kazem.

 

dozier i punter (i kaminsky) su probali sve, for better or worse; james nije ni probao, al je usr'o. slicno bi vazilo za avramovica, da nije igrao svega 5mins ali i to mu je bilo puno.

 

ne moze se ovakav oly dobiti sa 3-4 igraca, osim ako istovremeno ne igraju tekme karijere.

Naneli je imao nestvarnu minutažu a od svega je imao jedan šut i možda dva iznuđena faula. Bukvalno ga od poslednje povrede nigde nema.

 

Uz sve već rečeno previše smo lakih poena dozvolili tokom celog meča. Sami igrači pod košem, NWG dva puta za manje od 10 sekundi ti sam ide coast2coast, kontre...

 

Dok smo mi sa kontrama na Vi, pa se tako jedna 5na3 završila faulom u napadu za Bruna.

 

  • +1 4
Link to comment
6 hours ago, Milošica said:

Ja napravio nisam ništa. Poslednji sam kome na taj način možeš da odgovaraš.

 

Dobro znaš istoriju nekih koji postuju, nemojmo se praviti blesavi.

 

Aha, znači cigani krivi, imaju lošu istoriju.

 

Pičke ciganske!

Link to comment

Nisam gledao konferenciju posle tekme, je l pitao neko zasto Ledej nije igrao? Kapiram da bi odgovor bio kratko i autoritativno "odluka trenera" ali svakako treba pitati..

Elem, mislim da nam definitivno treba klupski shrink, i to u bukvalnom smislu - najveci problem je na klupi. Autoritet je pozeljna stvar ali do neke granice, kad pocne da ga preplavljuje sujeta, a ona nikako nije dobra na duze staze..

  • +1 3
Link to comment

Nešto se mislim, da smo pre 2-3 godine doveli NWG, sad bi u najmanju ruku imali jedan F4 i još jedan plejof bez Plejina.

  • +1 3
Link to comment
33 minutes ago, *edited by mod said:

Nešto se mislim, da smo pre 2-3 godine doveli NWG, sad bi u najmanju ruku imali jedan F4 i još jedan plejof bez Plejina.

 

eeee, brate moj......dovođenje pleja u kkp ti je proces kao i izmena doktrine spc.....u 21. veku na saboru kkp je doneto da je plej bulja, to nema i  ne treba, svako to treba da igra......nege oko 24. veka će se eventualno razmotriti promena doktrine.....a usvojiti u 27 veku......pa dok uhvati korena međ narodom, eto 30. veka

Edited by Ted
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

NWG se raspada poslednja dva meseca, prethodni put je bio dvocifren krajem januara protiv Albe i generalno gledano nema neku spektakularnu sezonu, ali proigra protiv slabijih timova ili onih kod kojih fali timska hemija.

  • +1 1
  • Wub 3
Link to comment
7 minutes ago, Ted said:

 

eeee, brate moj......dovođenje pleja u kkp ti je proces kao i izmena doktrine spc.....u 21. veku na saboru kkp je doneto da je plej bulja, to nema i  ne treba, svako to treba da igra......nege oko 24. veka će se eventualno razmotriti promena doktrine.....a usvojiti u 27 veku......pa dok uhvati korena međ narodom, eto 30. veka

Nešto kao proba u FKP

  • +1 1
Link to comment

Gde se piše o zviždanju Milutinovu? Ovako na prvu loptu brukanje, ali možda mi promiču neki skriveni detalji.

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Mindaugas Žukauskas said:

Gde se piše o zviždanju Milutinovu? Ovako na prvu loptu brukanje, ali možda mi promiču neki skriveni detalji.

Mislim da se uopšte nije zviždalo njemu, već Petruševu koji je tada ulazio, a zabunu je napravio komentator SK....

ali bolje neki grobar iz hale da objasni, da ne budem drveni advokat ovde :fantom:

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Valjda zato što se radovao poprilično kada je Oli dobio Partizan u Atini, a i pre par sezona je bio u ozbiljnim pregovorima sa Zvezdom kada se digla vaskolika grobarija i stopirala prelazak.

Link to comment
Just now, Mindaugas Žukauskas said:

Gde se piše o zviždanju Milutinovu? Ovako na prvu loptu brukanje, ali možda mi promiču neki skriveni detalji.

Nema nekih detalja. Više je Petrušev popio, Milutinov je dobio malo zvižduka na početku i malo više na kraju utakmice. 

 

To sa njim je uvrnuto, svaki prelazni rok se priziva među navijačima ali koliko znam Željko ga nije ni razmatrao (čak ni pre KKP) onda odigra dobro protiv nas pa mu se zviždi od strane istih onih koji mu se tokom leta nadaju. 

 

Na to dodaj način na koji je otišao i to što se komšije od vajkada nadaju da će da pređe kod njih.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
3 hours ago, uini said:

 

ne znam da li je nunnally startovao ili usao sa klupe ali da takav igrac, u ovakvoj tekmi, gde jos leday ne igra, sutne jedan sut za 16mins a proda tri lopte, stvarno ne znam sta da kazem.

 

dozier i punter (i kaminsky) su probali sve, for better or worse; james nije ni probao, al je usr'o. slicno bi vazilo za avramovica, da nije igrao svega 5mins ali i to mu je bilo puno.

 

ne moze se ovakav oly dobiti sa 3-4 igraca, osim ako istovremeno ne igraju tekme karijere.

 

Usao je sa klupe i taj jedan otvoren sut za 3 promasio u prvom poluvremenu. Od povratka posle povrede samopouzdanje u sut mu je otislo u kurac. U drugom je hteo da se kroz prodore uvede u neki ritam, makar da iznudi faulove, u jednoj situaciji su sudije morale da sviraju slobodna bacanja ali nisu, Ali koliko je bolno videti kada nesigurnost udje u igraca, i na prethodnim utakmicama je sa loptom bio na vi, postao je gori ballhandler od Andjuse..

Link to comment

jesenas se u pireju radovao kao da je dobio 1/2 finale u berlinu. postoje načini kako se iskazuje poštovanje prema bivšem klubu “bez koga ne bi bio tu gde jesi”(citat nikola milutinov)

neki to učine gospodskim ponašanjem na parketu, neki izjavom posle utakmice


acta non verba

 

ove sezone je dosta bivših igrača igralo u areni, i izviždani su milutinov i madar

drugi su dobijali poklone i aplauze

 

 

  • +1 2
  • -1 3
  • Tužno 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...