Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Kaže Robija klupa nije doprinela... A ko je kriv što je klupa takva kakva je? Što pored očiglednog nedostatka kvaliteta imaju i nedostatak samopouzdanja? 

Da ako ne mogu da povećaju plus barem da održe razliku ili je minimalno istope dok se nosioci ne vrate?

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, johan nagel said:

Невероватно је да Пантер игра 37 минута, преноси лопту глумећи плеја, троши се и не може да дође до даха и опет се цео наш напад на крају сведе на то да се уручи лопта таквом Пантеру да измисли поене јер ми другачије не знамо. Ако којим случајем лопта не може да стигне до њега, то је онда општа конфузија док опет неко други не покуша 1 на 1 уз неки претежак шут преко руке па како буде. Ништа ту мени није јасно, на клупи нам је офанзивни мастермајнд кажу много стручнији од мене, где се тачно изгубила та генијалност ево не знам боба ми.

 

Uglavnom svi timovi igraju onako kako im trener posstavi igru.

Panter jeste odlican igrac,ali svakako nije neko ko moze da igra 37 kvalitetno.Pitanje ko od igraca uopste moze to u euroligi.

 

  • +1 2
Link to comment

ništa.....ostaje da Duljaj okrene Srnu i upita dal možda ima i nekog košarkaša da pošalje.....ono, pitam za druga

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment

Заборавих још једну ствар, колико су дуго у четвртој били у бонусу? Седам минута и педесетчетири секунде округло. Колико смо бацања извели?Два комада. Али јбг тим је глуп и доноси лоше одлуке.

  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment
46 minutes ago, April said:

 

Evo sad Toni priča kako se utakmica privodi kraju. 

 

Jedna reč: plej. 

nas je gos uzeo. 

jebote.

onako dominirati i ne dobijes, ludilo mozga.

ali jedna stvar, kuki koji dobija ovacije kao da je u splitu, ma i jace.

tako je bilo i kad je igrao u jugoplastici.

kukoc dodje na nasu utakmicu. 

posle 30 godina i decurlija i staro bi da se slika sa njim, da im se potpise na dres..

veliki smo.

 

 

  • Haha 2
Link to comment
37 minutes ago, Блок_64 said:

 

Uglavnom svi timovi igraju onako kako im trener posstavi igru.

Panter jeste odlican igrac,ali svakako nije neko ko moze da igra 37 kvalitetno.Pitanje ko od igraca uopste moze to u euroligi.

 

i sta si hteo sad da kazes?

trener postavi igru a igraci ne sprovode to na terenu. i sta onda?

jel moguce da ti kao ex kosarkas iz sfrjot napises ovo?

razumem da ovakve stvari napisu midl ili eleniko i slicni ali ri koji si bio igrac i prosao si sito i reseto u tadasnjim ligama. 

jos mi je to cudnije sto sam siguran da si informisaniji mozda od svih ovde.

oki, idi i objasni nekom da je zeljko obradovic prevazidjen trener.

 

Link to comment
10 minutes ago, bradilko said:

i sta si hteo sad da kazes?

trener postavi igru a igraci ne sprovode to na terenu. i sta onda?

jel moguce da ti kao ex kosarkas iz sfrjot napises ovo?

razumem da ovakve stvari napisu midl ili eleniko i slicni ali ri koji si bio igrac i prosao si sito i reseto u tadasnjim ligama. 

jos mi je to cudnije sto sam siguran da si informisaniji mozda od svih ovde.

oki, idi i objasni nekom da je zeljko obradovic prevazidjen trener.

 

 

Bradilko, da se ne zezamo, ogroman procenat trenerskog angažmana ide na to da se "odradi ono što im se kaže".

 

Zna to i Žoc, samo nije navikao da gubi.

 

Nije on prevaziđen trener (šta to uopšte znači)?

 

Ali nije ni na nivou na kojem je nekada bio.

  • +1 3
Link to comment

To što naši forumski drugari bez takta i zlonamerno upadaju u ovoj situaciji na temu glumeći objektivnost je druga stvar, ali konkretno za ovo jesu u pravu.

 

Ovakav poraz jeste trenerov. I to kažem ja koji bih se napio od sreće ako Žoc sutra produži ugovor.

Edited by Milošica
  • +1 1
  • Hvala 1
  • -1 1
Link to comment

Okrećemo se obavezama u Americi.

 

Uživajte u potencijalnom iznenađenju Klemsona protiv Arizone. Nadam se da će moj voljeni UCONN rutinirati San Diego.

Edited by Milošica
Link to comment
12 minutes ago, Milošica said:

To što naši forumski drugari bez takta i zlonamerno upadaju u ovoj situaciji na temu glumeći objektivnost je druga stvar, ali konkretno za ovo jesu u pravu.

 

Ovakav poraz jeste trenerov. I to kažem ja koji bi se napio od sreće ako Žoc sutra produži ugovor.

 

Nit je zlonamerno, niti bez takta. Gledao sam utakmicu sa ljudima koji su igrali za mladje kategorije KKP, okoreli grobari. To što ste napravili ovde navijačko religijski kop, ne menja suštinu. 

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
4 minutes ago, kralj said:

 

Nit je zlonamerno, niti bez takta. Gledao sam utakmicu sa ljudima koji su igrali za mladje kategorije KKP, okoreli grobari. To što ste napravili ovde navijačko religijski kop, ne menja suštinu. 

Ja napravio nisam ništa. Poslednji sam kome na taj način možeš da odgovaraš.

 

Dobro znaš istoriju nekih koji postuju, nemojmo se praviti blesavi.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...