Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

31 minutes ago, uini said:

 

pa i jesu zvezdasi nevaspitana stoka, kao i generalno navijaci svih boja

 

pri cemu ne govorim o celoj grupaciji, vec o onima koji su skandirali (secam se te tekme protiv barce, nije bila x komplet poseta ali nije ni da je 10 usamljenih hashishara to vikalo)

 

u svakom slucaju, moje misljenje je da to nije nesto sto bi trebalo biti uobicajeno, imajuci u vidu kome se skandiralo, tj sta je taj lik uradio za klub.

 

jedna od najsmesnijih floskula vezanih za zvezdu / partizan, mi je "niko nije iznad xy kluba"; sale djordjevic jeste iznad kluba, u ovom najbanalnijem smislu, da ne treba niko da mu kaze picko cjelava u onoj ili vecini situacija. zheljko jeste iznad kluba, u smislu da cak i da ne pobedi ni jednu tekmu vise ikada, zasluzuje postovanje kao da je sve pobedio.

 

to je samo moj individualni stav i misljenje, nije da tvrdim da tako moraju svi.

 

 

Pa i da tvrdis da tako moraju svi, opet nisi u mogucnosti da to sprovedes. Ti se ponasas pristojno, neki oko tebe u hali ne, boze moj. Niti su takvi vecina, niti navijaci za uzor ili sto bi rekli Ameri "real boy scouts", ali prihvatis da imas takve pojave i gotovo. Sam Sale te prozivke primio smekerski, jer zna da nema neki poseban motiv osim pukog praznjenja i potom za iste te navijace napravio spektakl i oprostio se.

Link to comment

Malo sad ovde mešamo prozivke i skandiranja igraču tokom utakmice i ono što se desilo sinoć. Izveli su Milutinova ceremonijalno na centar igrališta, da bi mu navijači saopštili da je pička ciganska. Neko je tu podbacio, dal klub, dal navijači. Ako je raspoloženje takvo prema Nikoli, onda ga ne izvodiš da primi plaketu. Fazon kao kad bi Zvezda izvela Lesora da primi plaketu.

  • +1 9
Link to comment

Pa klub je sigurno podbacio u tom smislu, morao je da pripremi stvar kod satro najvernijih, odnosno kako se to sad popularno kaze da iskomuniciraju, ako se zna da ga ne mirisu. Ili da preskoce ceremoniju, ali kad se to radilo sa svim bivsima, onda bi tek to bio skandal. Za vecinu navijaca Milutinov je neko prema kome nemaju ni nesto posebno pozitivan, ali ni negativan odnos, tako da verujem da su bili zateceni,

Edited by Jimmy Kowalski
  • +1 3
Link to comment
3 hours ago, SNARC said:

Ja sam skandirao i zvizdao..evo skini mi od plate.

Isto. Volim da vredjam nase, njihove jos vise

Link to comment
4 minutes ago, smooth.Op said:

Kad izvode Grbu na centar da primi dres? 

 

Za sledece gradske izbore

  • +1 1
Link to comment

mali of

kafić mala arena, ent., dan

 

ulazi grbović, kada ga je video lokalac za jednim od stolova

 

- grbo bolje da si potpisao za zvezdu nego što si ušao u sns

 

grba gleda zblanuto


 

tako da nije najgora stvar iz ugla navijača partizana igrati za zvezdu

  • +1 6
  • Wub 1
  • Hvala 1
Link to comment

Red bi bio da ispostuju nekoliko njih odjednom i pozovu Grbu, Rebracu i Tomasevica na centar

 

 

na dan kad su jaja u Lidlu na popustu

  • Wub 1
  • Haha 2
Link to comment
3 minutes ago, Lord Stef said:

Red bi bio da ispostuju nekoliko njih odjednom i pozovu Grbu, Rebracu i Tomasevica na centar

 

 

na dan kad su jaja u Lidlu na popustu

 

Ne bi im valjda tortu pravio..to su vec radili neki, sacuvaj Boze likovi.

  • Haha 1
Link to comment

Saopštenje multifunkcionalne Štark arene

 

U svetlu nemilih događaja na utakmici Evrolige između Patrtzana i Olimpijakosa, a pre svega mislimo na vređanje i zviždanje bivšim igračima Partizana, ovim putem se javno ograđujemo od krajnje neprimerenog i prostačakog ponašanja dela navijača. Pitamo se kada se i zašto se izgubila lepa tradicija, da se košarkaški navijači od gledalaca opere i ljuditelja klasične muzike razlikuju samo u formalnosti odevanja. Zato apelujemo da na nastup protiv Valensije dođu isključivo navijači sa manirima, a podstičemo one koji su manire izgubili da ih pronađu i ponovo donesu u halu. Simfonisjki orkestar Alekse Avramovića, sa maestralnim solistom Kevinom Panterom i pod direigentskom palicom majstora Zubina Žoca, moguće je, izvešće svoj poslednji nastup na Evro turniji u ovoj sezoni, upravo protiv dragih prijatelja iz Španije. Budimo na nivou, ponesimo manire u halu.

 

Takođe, primećena je tendencija da se, zlo i naopako, vređaju i ponižavaju igrači koji su Srbi, dok se Hrvatima frenetično aplaudira. Dužni smo da podsetimo, iako pristojnom čoveku to nije potrebno ponavljati i ukazivati, da se svakom Srbinu aplaudira frenetično, samo po osnovu nacionalne pripadnosti. Hrvati se pozdravljaju umerenim aplauzom samo ukoliko se radi o pojedincu koji je, iz pakalenog požara, spasao stotinu dece golim rukama. Jasno, ako je većina dece srpske nacionalnosti. U suprtonom, treba biti oprezan i uzdržati se od izražavanja bilo kakve emocije.

 

Podsećamo navijače koji nemaju prebivalište u Beogradu, da Štark arena prati sve moderne tokove i tendecije, te da imaju priliku da učestvuju u globalnom izaozovu pod nazivom "Budi faca, promeni prebivalište" i da se na vreme prijave za besplatan prihvat i lanč paket u Štark areni. Akcija se organizuje u saradnji sa Ministarstvom unutrašnjih poslova, koje učesnicima izazova besplatno omogućava identifikaciju praznih stambenih jedinica i efikasnu promenu prebivališta, bez skrivenih troškova i sitnih slova.

 

Na kraju, koristimo priliku da srdačno pozdravimo i iskreno se zahvalimo predsedniku Aleksandru Vučiću, koji je ostrvo svetlosti u mračnom jezeru globalnih neizvesnosti i koji sigurnom rukom osvetljava put u bolje sutra. 

 

Direktor

Goran Grbović

  • +1 1
  • Haha 8
Link to comment

Bukvalno zvuči kao Ted u naletu sarkastične logoreje, ne mogu da guglam ni čitam do kraja pa ću da verujem da je izmislio ovo iz dosade.

Edited by Valkyrie
  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...