Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Panter gubi loptu od Vokapa i prima iz kontre, onda sledeci napad siluje i promasuje s 3 metra, faul na Larencakisu posle ofanzivnog skoka za bacanja, onda uvali krompir Kaminskom, sreca pa je ovaj uspeo da prodje do kosa i polozi, na kraju na -4 masi i tricu, jbg

Pisali smo vec i gomila nas ovde a cak su i proklete kladionicarske novine primetile da ne moze Panter da igra ono svoje ako mora da prevodi 

Vokap je mladja i bolja verzija Kalatesa, okreno je jzgubljenu tekmu. Staromodan a sve radi kako treba 

Naneli nista nije doneo danas, sudjenje opet lose na obe strane, prvo puste batine pa onda sasvim random niotkuda sviraju balet na par minuta dok se napune faulovima igraci, onda opet puste batine i na kraju ne vide nista 

Edited by Ratamahatta
  • +1 4
  • Tužno 1
Link to comment

Strašno je što su nas okrenuli na presečene lopte i kontra napad, uz sulude šuteve Gosa, ništa specijalno nisu odigrali.

 

Falio nam je jedan spoljni večeras, Aleksa u totalnom minusu, a niko drugi nije ulazio.

Link to comment

Za 3 minuta smo izgubili +13. :ziga:

 

Dozvoliš im po četvrtinama  17 pa 15 pa 14 poena i na kraju nas rasture sa 28 poena u zadnjoj četvrtini. Alal vera, kakva luzerska ekipa. :covid19:

 

Što pre da se završi ovaj košmar od sezone.

 

 

Edited by BlackGeorge
  • +1 2
Link to comment

ovo sam video da cemo izgubiti. dominacija u skoku, poletna igra a ovi na 3-4 do 9 razlike. ne znaju gde su i u igri su.

jos daju 3 trojke iz ocaja.

jos uobicajeni dynamic duo p.j. i punter useru svoju dozu.

sno da smo ovo izgubili.

gledam obradovica, ne moze covek da veruje da smo ovo uspeli da izgubimo.

avramovic veceras glavom u nekoj jebenoj pecenjari u cacku.

kaminski plodio ali dzaba. spasio nam je toliko napada. niko od ovih da utrce vec cekaju pas na 3 poena.

...

 

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment

negde tamo od 1987. ili 1988. sam počeo da pratim/gledam košarku, pa i naš Partizan

 

siguran sam da, za sve ove godine, nije bilo mrskije/luzerskije/jadnije (da ne koristim težu reč) skupine igrača koji su igrali za kkp, odnosno skupine za koju sam manje bio vezan emotivno. svi da se pokupe i odu, jedino bi me žacnulo za Ledeja. prošle sezone su mi volju i simpatiju držali Lesor (apsolutni car), Egzum (odmah iza njega) i Madar. na žalost, svi odoše, a ovo što je ostalo i došlo, žali Bože

 

 

Edited by Ted
  • +1 3
Link to comment

Nisu igrači krivi što ti teraš šutera da igra pik a nije to igrao pre dolaska u Partizan, niti će igrati kad iz njega ode. A pritom igra i iso što inače igra i teraš ga da igra 37 minuta, normalno je da će da rikne.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Zasluzeno slavio Oly. Preozbiljna, namazana ekipa koja zna kako da izboksuje pobedu, odnosno promeni momentum cak i kad ne igra preterano dobro u napadu. Goss mi je odavno vlazan san, apsolutno fantastican igrac na obe strane terena, uvek bi mi bio prva opcija..

 

Mi cele sezone igramo dobro na mahove, nismo u stanju da kontrolisemo utakmicu cak i kada je momentum na nasoj strani. Ne moze se nista prebaciti po pitanju zelje i htenja, jednostavno vecito se premalo raspolozenih igraca pojavi na utakmici, pa onda i oni koji su dobri moraju da igraju previse i naravno umor cini svoje da grese vise nego sto je podnosljivo..

 

 

  • +1 6
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...