Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Balšone i Panter rešili studente

 

Btw SC mi deluje košarkaški najpismenija ekipa van top4 i čini mi se da im fali samo još jedna ABA stara kajla tipa Čeda Vitkovac da im donese čvrstine i iskustva, za to 5.mesto

Edited by Profesionalac
Link to comment

brat Smit odigrao preko teškoga penisa, 16 minuta, 0 poena i samo dva šuta iz igre. U fazonu je šta ja radim ovde krvtijbm.

  • +1 1
Link to comment

Posle kazu nema igraca, a kapusta bog kosarke za smita i oj-a. Siguran sam da bi ga gospodin bokan pustio za simbolicno obestecenje da smo ga trazili

Link to comment
16 minutes ago, goofs said:

brat Smit odigrao preko teškoga penisa, 16 minuta, 0 poena i samo dva šuta iz igre. U fazonu je šta ja radim ovde krvtijbm.

 

to je 16 minuta više nego što je trebalo da igra realno

 

Link to comment

Meni Smit nije delovao nezainteresovano,  stabilan na prenosu, uz odsustvo carinjenja poseda - sve što nam treba u ABA, kada imaš raspoložene Pantera i Nanulicu.. Stoji da treba da bude malo konkretniji, ali više mi se sviđa ovakav, nego onaj sa početka koji opali 8 trojki za 15 min kao da je Đejsi Kerol :D

  • +1 1
Link to comment
55 minutes ago, goofs said:

brat Smit odigrao preko teškoga penisa, 16 minuta, 0 poena i samo dva šuta iz igre. U fazonu je šta ja radim ovde krvtijbm.

 

Dodeljuje sliku specijalnim mladim gostima pred svaku EL tekmu..uzima lep cash i radi sa najboljim trenerom Evrope. 

 

Realno, menjao bih se sa njim.

Link to comment
27 minutes ago, SNARC said:

 

Dodeljuje sliku specijalnim mladim gostima pred svaku EL tekmu..uzima lep cash i radi sa najboljim trenerom Evrope. 

 

Realno, menjao bih se sa njim.

Dogodine eto ga u Kini, Rusiji ili Japanu.

Link to comment
35 minutes ago, SNARC said:

Realno, menjao bih se sa njim.

 

Ko ne bi, courtside seats za sve evroligaške mečeve, čak i gostovanja :s_w:

Link to comment
Quote

Ne volim da ističem pojedince, ali Balša Koprivica je stvarno odigrao na visokom nivou. Verujem da će brzo shvatiti da je kadar da igra na vrhunskom nivou i u Evroligi.

 

Balša iduće sezone prvi centar. :ok_uc:

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, MiddleClass said:

 

Razumijem te. U svakom takmicenju epizodisti i jedino u kupu finalisti :fantom:

:murph:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...