Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

28 minutes ago, *edited by mod said:

Učio, krao i sve ostalo + misli da su među najboljima na svetu. Pa ako Fil, Pet I Greg budu zauzeti obe nedelje, biće neko sa niveliše.

 

Kurto Afrika.

  • Haha 4
Link to comment

Ako se ne varam..a nisam pogledao tabelu skoro..Nama je poraz od Reala doneo to da vise o Makabiju ne moramo da brinemo..Nego o sebi i o onima sa kojima se koljemo. 

 

Dakle..napred Makabi.

  • +1 3
Link to comment

Ledej stigao u Beograd, ali...

 

Košarkaš Partizana Zek Ledej doputovao je u sredu uveče u Beograd iz Sjedinjenih Američkih Država.

 

Teksašanin je prethodnih desetak dana bio u domovini, jer mu je preminuo otac.

Zbog toga je propustio duplu nedelju u Evroligi prethodne sedmice, utakmice sa Baskonijom u Real Madridom.

Bilo je planirano da se u Srbiju vrati u utorak, ali se to nije desilo i time je iznenađen bio i sam Željko Obradović.

"Situacija je takva da je on obavešten da je u utorak ujutru trebalo da dođe na trening. To je bio prvi trening posle Podgorice, ali nije došao. Mislim da je imao nekih problema sa letovima, ali pravo da vam kažem to je posao ljudi iz kluba, ne moj. Ja se bavim ovim ovde", rekao je Željko Obradović u razgovoru za medije u sredu popodne.

 

Ledej je, dakle, stigao, ali je veliko pitanje hoće li igrati u četvrtak protiv Olimpijakosa u "Štark areni".

Budući da ga nije bilo gotovo dve sedmice na treninzima crno-belih, još od meča sa Barselonom, teško je očekivati da će ga Obradović uvrstiti u roster u veoma bitnom meču u borbi za plej-in Evrolige.

Partizan trenutno ima skor 14-17 i na deobi je 10. pozicije zajedno sa još Olimpijom iz Milana, Valensijom i Anadolu Efesom.

Link to comment
9 hours ago, goofs said:

Šteta što igramo protiv Olimpijakosa, a ne Baskonije

 

ili protiv cibone : i

dovoljno je što igrate tri kod kuće redno; mislim da će leday igrati i to 30+mins, nema tu kalkulacija, ovo vam je trenutno najvažnija tekma u sezoni.

 

btw, postoje li nekakve razumne kalkulacije, tj jal' moguće izračunati šta su sve opcije u slučaju pobeda do kraja, jednog ili dva poraza i sl?

izuinjavam se ako je već pisano, samo sam poskočio na poslednju stranu.

Link to comment

Ne zna se nista do zadnjeg kola, mnogo timova je zivo i dalje. Mozda Zalgiris i/ili Bajern otpadnu posle ovog kola, Efes i Armani su u dobroj formi, Baskonija standardno domacinska ekipa a raspored im zajeban, Valensija se raspaducka vec 25 kola, mislim da su na pocetku imali 5-1 skor, Kinder bi ispo iz top 10 da se sezona igra jos mesec dana

Moze i sa 16-18 da se ide dalje kontam, sa 15-19 ce biti zajebano, sa 14-20 nemoguce, sa 17-17 sigurno

Partizan ima bolji H2h od sviju pobrojanih osim Bajerna (i Virtusa, ali njih ne moze da stigne ni matematicki, spomenuo sam ih jer Armani igra s njima kuci, a Baskonija na strani, uticu direktno na tabelu i oni) 

Edited by Ratamahatta
  • Hvala 1
Link to comment
14 minutes ago, uini said:

 

ili protiv cibone : i


erhm, samo sam se nadovezao na prethodnu najavu, pošto je i Duško Ivanović bio član zlatne generacije Jugoplastike ;)

Link to comment
50 minutes ago, Ratamahatta said:

Ne zna se nista do zadnjeg kola, mnogo timova je zivo i dalje. Mozda Zalgiris i/ili Bajern otpadnu posle ovog kola, Efes i Armani su u dobroj formi, Baskonija standardno domacinska ekipa a raspored im zajeban, Valensija se raspaducka vec 25 kola, mislim da su na pocetku imali 5-1 skor, Kinder bi ispo iz top 10 da se sezona igra jos mesec dana

Moze i sa 16-18 da se ide dalje kontam, sa 15-19 ce biti zajebano, sa 14-20 nemoguce, sa 17-17 sigurno

Partizan ima bolji H2h od sviju pobrojanih osim Bajerna (i Virtusa, ali njih ne moze da stigne ni matematicki, spomenuo sam ih jer Armani igra s njima kuci, a Baskonija na strani, uticu direktno na tabelu i oni) 

Virtus utiče ako uđe u krug sa partizanom i još nekim od Armanija, Efesa i Baskonije. Jer u tim kombinacijama partizan može da izvisi. 

Ali da bi se to desilo oni moraju da izgube sve do kraja. A partizan sve da pobedi. 

Edited by smooth.Op
Link to comment
11 hours ago, BlackGeorge said:

Zoran Savić je već tu. Znači fali još Sretenović i Perasović.


sreta je odsutan ali ima opravdanje.

 

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, smooth.Op said:

Virtus utiče ako uđe u krug sa partizanom i još nekim od Armanija, Efesa i Baskonije. Jer u tim kombinacijama partizan može da izvisi. 

Ali da bi se to desilo oni moraju da izgube sve do kraja. A partizan sve da pobedi. 

 

Pre sam mislio na to da mogu pobedama/porazima da sjebu/poguraju napred Armani i Baskoniju i tako poguraju napred/sjebu Partizan

Mnogo je varijanti i bice vrlo interesantno, svi timovi osim Reala, Albe, Asvela i Zvezde imaju interes da daju gas do daske sad 

Link to comment

U kolima radio s, vesti. Završili oko politike nešto i prelaze na sport, jedina vest: košarkaši zvezde otputovali u Madrid gde će u xx kolu el igrati protiv Reala. Miloš Teodosić nije otputovao. 

 

Što kažu oni na pinku, od sporta nemamo ništa. 

  • Haha 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...