Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

3 hours ago, bradilko said:

uvek samo voleo. nikad mrznja prema toniju. ma ni druge nisam mrzeo ali su mi od svih najvise nerve kidali dusko ivanovic i zoran sretenovic.

toni, dino.. od njih ocekujes da te raznose ali ova dvojica kad daju kos.. e to su bili bolovi. 

bas mi je zao sto necu biti u dvorani da pozdravim jednog od nasih bogova kosarke

 

 

 

 

Toni Kukoč, jedan od idola mog detinjstva.

 

Nemojte da se obrukate u četvrtak, voleo bih da budem tamo samo da ga pozdravim.

 

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment
3 minutes ago, Ivo Petović said:

 voleo bih da budem tamo samo da ga pozdravim.

Pa ko ti brani, što ne odeš?

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Valkyrie said:

Pa ko ti brani, što ne odeš?

 

Ne znam koliko brzo stizu vesti do vas na Neptunu..ali za nase tekme mahom nema karata u prodaji..ili se razgrabe za koji minut :)

  • +1 3
Link to comment
6 minutes ago, copkillah said:

kako tačno da se obrukamo?

 

pa dobiće ogroman aplauz, šta drugo? :D

 

 

Aplaudirala mu cela hala dok je igrao protiv nas, a da nece kad je pocasni gost..

  • +1 4
Link to comment
5 minutes ago, Ivo Petović said:

Pa da ne dobije ogroman aplauz :D

 

to ti je završeno :D

 

4 minutes ago, Valkyrie said:

Pa ko ti brani, što ne odeš?

 

nema karata ni za lek

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, SNARC said:

Ne znam koliko brzo stizu vesti do vas na Neptunu..ali za nase tekme mahom nema karata u prodaji..ili se razgrabe za koji minut :)

 

1 minute ago, copkillah said:

nema karata ni za lek

:covid19:
ima čovek štampač sigurno, ne vidim problem.

 

 

@Milošica razočarao si me

  • Haha 3
Link to comment
12 minutes ago, Valkyrie said:

Pa ko ti brani, što ne odeš?

 

Pa možda i uspem da ispregovaram nešto sa nekim vlasnicima sezonskih, mada teško, suviše je bitna utakmica.

 

7 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Aplaudirala mu cela hala dok je igrao protiv nas, a da nece kad je pocasni gost..

 

Ne sumnjam u vas, samo malo predostrožnosti...

 

Da je nekim slučajem došao na Zvezdinu utakmicu i neke budale (veći broj i organizovano) krenule da mu zvižde ili viču nešto, mislim da bi to bila poslednja Zvezdina utakmica koju bih u životu pogledao. Tako da mi je drago što ipak dolazi na vašu tekmu da ne testiramo tu situaciju :D

Edited by Ivo Petović
Link to comment
2 minutes ago, Ivo Petović said:

 

Pa možda i uspem da ispregovaram nešto sa nekim vlasnicima sezonskih, mada teško, suviše je bitna utakmica.

 

 

Ne sumnjam u vas, samo malo predostrožnosti...

 

Da je nekim slučajem došao na Zvezdinu utakmicu i neke budale (veći broj i organizovano) krenule da mu zvižde ili viču nešto, mislim da bi to bila poslednja Zvezdina utakmica koju bih u životu pogledao. Tako da mi je drago što ipak dolazi na vašu tekmu da ne testiramo tu situaciju :D

 

Dino i Toni su bili i na Saletovom oprostaju, jer se znalo da ce biti primljeni kako treba. Prema njima nikad nije postojao neki animozitet..

  • +1 3
Link to comment
Just now, Jimmy Kowalski said:

 

Dino i Toni su bili i na Saletovom oprostaju, jer se znalo da ce biti primljeni kako treba. Prema njima nikad nije postojao neki animozitet..

 

Bio sam na toj utakmici, jedan od najdirljivijih dogadjaja u životu, sportskih svakako...zbog njih, Saleta, Bobana Jankovića, Srdjana Kneževića i same utakmice.

  • +1 3
Link to comment

pisao sam vec, okasnili drugar i ja, bila velika guzva, pa smo tekmu slusali uzivo, a gledali na tv u bifeu ispod tribina pionira u drustvu kuma ovog foruma :D

takodje, sto zbog samog saleta i toga kako su docekani dino i toni, jedna od drazih utakmica kojoj sam (delimicno) prisustvovao

 

 

ima do njih, odnosno ranijeg odnosa publike prema njima, ali mislim i da je bilo i do samog saleta i njegove velicine, da je to njihovo prisustvo stavilo u jos pozitivniji kontekst i samim tim prijem kod publike

zakomplikovah ja ovo, ali valjda je jasno sta hocu reci :isuse:

 

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Jimmy Kowalski said:

 

Greg koji non stop prica koliko je samo naucio od Dude i Zeljka..

Učio, krao i sve ostalo + misli da su među najboljima na svetu. Pa ako Fil, Pet I Greg budu zauzeti obe nedelje, biće neko sa niveliše.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...