Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Meni interesantno mišljenje koje pročitah :

 

Za pare koje smo bacili na Avrama, Jareta, Đušu, Smita i PJ-a mogli smo npr da dovedemo Okoba, Laprovitolu (otkupna klauzula mu bila 600k) i TJ Shortsa i da nam ostane još 200 hiljada za nekog fizikalca ispod žita na poziciji 3/4.
Sa takvom spoljnom linijom i Panter bi bio Panter, Bruno bi imao 6 podvaljenih lopti u reketu a Naneli 5-6 otvorenih trojki po meču.
Bolje 3 prava nego 5 polovnjaka.

 

 

Edited by BlackGeorge
  • Haha 2
Link to comment
43 minutes ago, BlackGeorge said:

Meni interesantno mišljenje koje pročitah :

 

Za pare koje smo bacili na Avrama, Jareta, Đušu, Smita i PJ-a mogli smo npr da dovedemo Okoba, Laprovitolu (otkupna klauzula mu bila 600k) i TJ Shortsa i da nam ostane još 200 hiljada za nekog fizikalca ispod žita na poziciji 3/4.
Sa takvom spoljnom linijom i Panter bi bio Panter, Bruno bi imao 6 podvaljenih lopti u reketu a Naneli 5-6 otvorenih trojki po meču.
Bolje 3 prava nego 5 polovnjaka.

 

 

I pare za kristalnu kuglu. Aleksa je posle repke i više nego dobar a i pre je imao po neku vrhunsku partiju. Bukvalno nema jedne osobe koja ne bi njega produžila, posebno posle SP tako da je u startu bušno mišljenje.

PJ je nešto najsličnije Exumu što se moglo naći tako da je u startu bio jedno od većih pojačanja, jedino se brinulo oko povreda. Šta je sa njim u drugoj polovini sezone stvarno ne znam, osim ako nije pohodio splavove pa najebao kod gospođe.

Jare je promašaj ali su se svi nadali da će da ponovi partije iz EK Partizan.

Smith žali Bože para i vremena, kako i zašto je taj čovek došao niko ne zna.

Đuša je svakako već imao ugovor.

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment

Klub je objavio da podnosi krivične za falcifikovanje karata. Baš sam juče razmišljao o tome, mislim da nikad nije bilo gore nego za Real prekjuče. Ja dolazim oko pola sata pre i sad već redovno nalazim ljude na našim mestima, u četvrtak smo malo kasnili i na 20min pre nije moglo da se prođe od ljudi na stepenicama između sektora. Uredno su nam neki klinci bili na mestima, ali će se ispostaviti vlasnici mesta ispod koje su neki od kupaca tih "mesta po stepenicama" zauzeli. Kažem klincima da su to naša mesta, i oni pokunjeno pokažu ovim blavorima ispod da su ta njihova...još sam ja glasno prokomentarisao onda da im odma' kažu sledeći put, da se ne bi pravio karambol, pa sam dobio neki pogled jednog od blavora. Ti ljudi inače znaju šta su kupili, neki pokušaju tako da uđu na sedišta ali većina ostane od početka do kraja na stepenicama. Nisu žrtve neke prevare, već legit saučesnici, a ove prijave su verovatno samo alibi za neko potencijalno sranje, da prislonička mamaljuga može da kaže "pa pokušali smo". 

  • +1 3
Link to comment
2 hours ago, BlackGeorge said:

Meni interesantno mišljenje koje pročitah :

 

Za pare koje smo bacili na Avrama, Jareta, Đušu, Smita i PJ-a mogli smo npr da dovedemo Okoba, Laprovitolu (otkupna klauzula mu bila 600k) i TJ Shortsa i da nam ostane još 200 hiljada za nekog fizikalca ispod žita na poziciji 3/4.
Sa takvom spoljnom linijom i Panter bi bio Panter, Bruno bi imao 6 podvaljenih lopti u reketu a Naneli 5-6 otvorenih trojki po meču.
Bolje 3 prava nego 5 polovnjaka.

 

 

avram je nas trenutno najbolji igrac sa kaminskim.. trebalo mu je vremena + povreda ali sad je stvarno dobar.

najvece kockanje je bilo sa p. j.-om i tu nismo dobro prosli.

andjusic ne verujem da je preskup ili jaramaz.

da ne pricamo opet sta je napravljeno da ne dodje mirotic ali to nas je ukanalilo uz odlaske exuma i lesora + madar iznenada, opet uz cudne okolnosti.

  • +1 2
Link to comment
13 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

IMG_8920.thumb.jpeg.fb273e5e73d9b45cefd4dc8d6788a47b.jpeg

 

ja bih ga potpisao, i njega i kamenskogtm

 

Nikako. Potpisati samo one koji razbijaju ove sezone, uz pisanu garanciju da ce isto tako razbijati i kada potpisu za nas. U protivnom, vracaju pare na kraju tako da imamo bar neku korist od njih..

 

  • +1 1
  • Wub 1
  • Hvala 1
Link to comment

s ekonomskog stanovišta ideja je ispravnа, samo mislim da bi u julu/avgustu trebali da ujurimo 12 igrača

 

eventualno 10

Link to comment

oko razocarenja punterom:

 

on je prosle sezone bio najbolji bek euroleague & jedan od 3-4 najbolja igraca generalno (uz to je lessort bio najbolji centar euroleague i top 10 igraca generalno);

 

e sad, posto je po dujinom uceniju realnost nebriga na koju se ne obazirete, vi [partizanovci] ste lepo zakljucili da je to norma, u odnosu na koju, moze samo brze, jace & bolje, ukoliko se svi trude, razume se & ne boli ih kara, jer sve nas to smara*

 

otud razocarenje i punterom (koji igra dobro ali nije jedan od najboljih u evropi ove sezone) i ucinkom partizana (koji ima dobar ucinak, jer, bori se za plejof ali nije jedan od najboljih u evropi.

 

treba biti realniji, jer, skoro sve ekipe su jake & amplitude su klasicna sportska stavka: nekad zajases dobar talas, kao vi prethodne sezone (btw, jos uvek nije kasno za reprizu) a nekada i ne bas. mogla je i zvezda uz sve gluposti da bude u vasoj poziciji ili boljoj, par nekih suteva i lopti to resava.

 

*

 

 

 

  • +1 4
  • Wub 2
Link to comment
4 hours ago, Vasilij Zajcev said:

Klub je objavio da podnosi krivične za falcifikovanje karata. Baš sam juče razmišljao o tome, mislim da nikad nije bilo gore nego za Real prekjuče. Ja dolazim oko pola sata pre i sad već redovno nalazim ljude na našim mestima, u četvrtak smo malo kasnili i na 20min pre nije moglo da se prođe od ljudi na stepenicama između sektora. Uredno su nam neki klinci bili na mestima, ali će se ispostaviti vlasnici mesta ispod koje su neki od kupaca tih "mesta po stepenicama" zauzeli. Kažem klincima da su to naša mesta, i oni pokunjeno pokažu ovim blavorima ispod da su ta njihova...još sam ja glasno prokomentarisao onda da im odma' kažu sledeći put, da se ne bi pravio karambol, pa sam dobio neki pogled jednog od blavora. Ti ljudi inače znaju šta su kupili, neki pokušaju tako da uđu na sedišta ali većina ostane od početka do kraja na stepenicama. Nisu žrtve neke prevare, već legit saučesnici, a ove prijave su verovatno samo alibi za neko potencijalno sranje, da prislonička mamaljuga može da kaže "pa pokušali smo". 

 

Klub pokušava da reši problem sa falsifikatima, ali nije samo do kluba, nego i do obezbeđenja, žandarmerije, policije, naroda, nekulture...

 

KKP nema nijedan interes što ulaze ljudi bez karata niti pokušava da nađe alibi. Zato su i ubacili u EL utakmicama onaj prsten ispred ulaza, gde ne možeš da uđeš bez narukvice. Pokušavaju da reše veliki problem koji je deo našeg narodnog folklora - ajmo na utakmicu, nekako ćemo da uđemo, znam ja Peru Perića.

 

Dešavalo mi se nekoliko puta da mi zauzmu mesto ljudi koji nemaju karte. Prošli put su neka dva debila zauzela mesta devojkama ispred mene. Pa smo morali da reagujemo, da ih izbace. Ali, oni samo stanu pored stepenica. I, kada dođe neko iz obezbeđenja, dešava se da neki sezonci kažu ovima, ajde dođite kod nas, da imate gde jakne da ostavite. Samo čovek da popizdi. 

 

Koliko sam ja skapirao, moguće je da sa jednim bar-kodom, uđeš na više ulaza. Da oni koji ih učitavaju nemaju mogućnost da znaju da li je već neko ušao sa tim bar-kodom ili nije. Prosto, neverovatno. To klub mora da reši. Ali to ne može da padne na pleća onog studenta na ulazu, nego tu mora da reaguje policija.

 

Takođe, ono obezbeđenje kod stepenica je smešno. To su neki penzosi koji odrađuju dnevnicu, gledaju da uzmu 2k dinara i da se što manje kače sa ljudima. 


Protiv Olimpijakosa očekujem haos.

U inostranstvu je drugačije. Ako i uspeš da prođeš obezbeđenje i validaciju karte, i dođeš do neke stolice koja nije zauzeta, niko te neće dirati. Ali, ako te svi podignu, ti završavaš na stepenicama. To je par ljudi maksimalno po sektoru, koji ostanu izolovani i na "stubu srama", a ne 50+ komada, kao kod nas. Lik iz obezbeđenja dođe i zamoli te jednom da odeš na mesto koje ti piše na karti. Drugi put ako dođe, onda ti kaže, ajde sa mnom, moraš da napustiš sektor. Ako ni tada nećeš, onda dođe policija/obezbeđenje pa ti oni onda pokažu put.

 

Dok se neko ne uhapsi sa falsifikovanom kartom, ništa se neće promeniti. Poprilično sam siguran da imaju saučesnika iznutra. Neki ulaz je bušan.

 

P. S. Sad vidim da mi je obrisan post o Panteru i Jamesu. Ne kapiram zašto :)

Edited by Ryo
  • +1 5
Link to comment

Ja sam poprilično uveren da ti ne možeš da udješ sa lažnim ili iskopiranim barkodom na bilo koji ulaz, čitač ne bi trebalo to da dozvoli. Ako dozvoljava to je onda sigurnosni propust epskog nivoa.

 

Ono što mislim da je posredi, a što sam svojim očima vidjao od kad je Arene, je da batica cirkuliše ispred i skuplja ljude za upad, troje-četvoro i onda sa njima ode kod svog pajtosa, drugog batice koji očitava karte gde ih ovaj samo propusti. Kintu verovatno dele kasnije ili kako već.

 

Ako žele da spreče to treba im 1 kontrolor po ulazu. Ako žele.

Link to comment

@RyoSve se slažem, samo u se u suštini razmimoilazmo:D

...to da Klub pokušava, konkretno. Ja od Kluba kupujem sezonske od kad se štampaju, u početku smo se takmičili ko će biti vlasnik 00jednocifrene, imam i "Džejmsa Bonda", i neke "top four" serijske brojeve. Divljao i po gostovanjima, od legit F4 karti do nalaženja sa Tošom po atinskim i Bg predgrađima.. ALI odgovorno tvrdim: nikad nije bilo gore. Previše sam klipana sa onim name tag-ovima oko vrata ili nekim štampanim kompjuterskim sertifikatima video da bih poverovao da Klub nema ništa s tim. Nije ovo organizovani međunarodni finansijski kriminal da jedna krštena akcija ne može da im stane na put. Dođeš na stepenice i privedeš trojicu koji stoje tu celu tekmu, dvojica će ti opisati način i dati kontakte od koga su dobili karte.

Edited by Vasilij Zajcev
  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, goofs said:

JOno što mislim da je posredi, a što sam svojim očima vidjao od kad je Arene, je da batica cirkuliše ispred i skuplja ljude za upad, troje-četvoro i onda sa njima ode kod svog pajtosa, drugog batice koji očitava karte gde ih ovaj samo propusti. Kintu verovatno dele kasnije ili kako već.

Ne znam, čitave porodice dolaze sa A4 isprintanim kartama, staju na stepenice i odatle ne mrdaju. Preksinoć sam dečaku od jedne rekao da dođe na mesto mog sina, koji je otišao da gleda sa ortacima na nekoj šipci, a ovo dete nije imalo šanse da vidi teren sa stepenica. Svo četvoro imaju jak bosanski naglasak i deluje mi da su potegli put da bi gledali tekmu, tako da sumnjam da su imali ortake na ulazu pa išli na "šta bude".

Link to comment
1 hour ago, uini said:

mogla je i zvezda uz sve gluposti da bude u vasoj poziciji ili boljoj, par nekih suteva i lopti to resava.

 

 

zvezda je tacno tamo gde je zasluzila, nikakvim spletom srecnih okolnosti nije mogla biti u boljoj poziciji a jako tesko i u istoj.

  • -1 1
Link to comment

ove sezone nisam bio u situaciji da nekoga moram da dignem, dok sam prošle u dve ili tri utakmice imao problem sa učitavanjem bar koda, svaki put je prikazivao kao da je bio očitan što je bilo nemoguće posle sam to peglao sa ticketline-om pa je bilo ok

svo to obezbeđenje se bušno na svakom

mogućem nivou, od onih što očitavaju do onih na stepeništu čiji je jedini cilj da uz što manje cimanja podgledaju po mogućstvu basket bez mnogo cimanja

 

proše sezone sam prisustvovao da tip uvede njih 7-8 i samo pokaže pandursku iskaznicu ovome što skenira karte

do reala mi se nije desilo da sam na ulasku ispred i iza mene video nekoga sa štampanom kartom svi imali propusnice. u četvrtak je 90% njih ispred i iza imali štampane karte, a ulazim na sektor koji je popunjen mahom sezoncimatm

Link to comment

Moj brat je na spisku onih osoba sa invaliditetom koji imaju besplatan ulaz. Kakve se sve bahanalije desavaju na ulazu za OSI, ispod stepenica na severu..od toga da dolaze ljudi i ostave obezbedjenju par hiljada dinara i udju..do toga da kljunovi pokazu znacku i udju, jedan uvede njih par (Ne znam kako je uopste regulisano to za pandure). Posebna prica je prostor za sedenje za OSI, na nivou 200, mislim da je ulaz 212. Ima nekih 15 mesta za sedenje i nesto prostora za osobe u kolicima. Ko tu sve dolazi i ko sve sedi, zali Boze. Dolaze ljudi kojima su mesta namenjena i moraju da se svadjaju sa nekim bilmezima koji su seli i ne zele da se pomere. Desilo mi se jednom da sam morao da trazim pomoc obezbedjenja, naisao dekica koji mi kaze "Vidi nas niko ne jebe ovde uopste, moraces sa policijom da vidis". 

 

Nista neocekivano kada je vrli srpski narod u pitanju..ali me cudi da je Ostoja sada skapirao sta se desava. Verovatno je ovo vezano za sukob oko deljenja hale i pritiska od strane Grbovica da izadje u susret Tjorleoneu. Svakako navijam da dovedu stvari u red. 

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...