Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Od Pantera očekujem da će biti još koja dobra partija do kraja sezone. Dok od PJa iskreno ne očekujem da će da prebaci 10 poena u jednom meču. Suluda mi je priča da je već sredio NBA ugovor pa se štedi. Nije baš kao da je toliko spektakularan bio.

  • +1 1
Link to comment
26 minutes ago, *edited by mod said:

Od Pantera očekujem da će biti još koja dobra partija do kraja sezone. Dok od PJa iskreno ne očekujem da će da prebaci 10 poena u jednom meču. Suluda mi je priča da je već sredio NBA ugovor pa se štedi. Nije baš kao da je toliko spektakularan bio.

 

U poslednje vreme je više štetočina nego bilo šta drugo. Veliko razočarenje, sinoć očima nisam mogao da ga vidim.

 

  • +1 2
Link to comment
22 minutes ago, copkillah said:

 

U poslednje vreme je više štetočina nego bilo šta drugo. Veliko razočarenje, sinoć očima nisam mogao da ga vidim.

 

E sad još da mi kažeš na kog od njih dvojice misliš? :D

Link to comment
1 minute ago, *edited by mod said:

E sad još da mi kažeš na kog od njih dvojice misliš? :D


PJ naravno :D

 

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
1 hour ago, Ryo said:

Glupo ti je da pričaš o platama igrača na osnovu glasina

brate, napisao je da mu NIJE glupo da priča na osnovu glasina :D 

 

+1 na ostatak posta

Edited by garmonbozia
  • +1 1
Link to comment

Ostoja podnosi krivicne, kaze ulaze mu ljudi bez karte. Dobro je provalio pred kraj sezone  a stepenice zakrcene od prve utakmice

  • Haha 7
Link to comment
3 hours ago, Heaviside said:

Cenim da se Toni sprda

PJ-u treba da se navikne da bude jedan od glavnih igrača u timu koji jednom do dva puta nedeljno igra tekme na krv i nož i da u takvim uslovima konstanto isporučuje, kao i da menja brzine tokom same utkamice jer nije svaka lopta podjednako važna nego nekad treba da se uđe i crveno, a nekad može i laganije. On je uvek u nekoj srednjoj brzini šta god se dešavalo, kao da ne kapira kontekst baš najbolje. Bez ovog prvog (stabilnost forme kroz sezonu) ne može da se bude ozbiljan igrač, a ako bi na to dodao i ovo drugo da ume da povuče kad je frka bio bi top igrač za Evroligu. Ovako je samo dobar i ništa više iako ima sve alate da bude vrhunski. 

Doduše i uloga koja mu je dodeljena mu dobrano troši resurse koje bi mogao da koristi sa svim svojim fizikalijama da bude ono fazon Janis u Evropi.

Link to comment

Deset kola pred kraj regularnog dela ovde se licitiralo koji će biti score Partizana, 8:2, 7:3... Rekao sam da očekujem 4:6, trenutno je 2:5 pred poslednja tri kola.

Mislim da gubite od Olijq, dobijate Albu, a protiv Valensije su šanse nekih 70:30 za vašu pobedu.

Da li će to biti dovoljno, nisam siguran, kao najveću pretnju vidim Bajern koji uključujući i večerašnju utakmici od poslednje 4 tri igra kod kuće + Laso koji je još uvek u top 5 EL trenera.

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, booyaka said:

Deset kola pred kraj regularnog dela ovde se licitiralo koji će biti score Partizana, 8:2, 7:3... Rekao sam da očekujem 4:6, trenutno je 2:5 pred poslednja tri kola.

Mislim da gubite od Olijq, dobijate Albu, a protiv Valensije su šanse nekih 70:30 za vašu pobedu.

Da li će to biti dovoljno, nisam siguran, kao najveću pretnju vidim Bajern koji uključujući i večerašnju utakmici od poslednje 4 tri igra kod kuće + Laso koji je još uvek u top 5 EL trenera.

 

 

 

raziđi se brate sem ako nisi ovako duboko ušao u neprijateljsku teritoriiju kao diverzant

 

u tom slučaju čuvaj se

 

ti kojima se obraćaš njima nisu potrebne činjenice niočemu

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment
16 minutes ago, booyaka said:

 + Laso koji je još uvek u top 5 EL trenera.

Složio bih se. Ali me kopka ko su po tebi preostala četvorica.

Link to comment
45 minutes ago, *edited by mod said:

Složio bih se. Ali me kopka ko su po tebi preostala četvorica.

Sfero mu nije sigurno :D

  • +1 1
Link to comment
57 minutes ago, *edited by mod said:

Složio bih se. Ali me kopka ko su po tebi preostala četvorica.

Grimau, Saša Obradović, Ataman i Ćus Mateo.

  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment

Zoca i nisam ocekivao na spisku..ali Vujosevica, koji vam jos uvek u grlu zastajkuje posle svega..on je morao da bude naveden.

 

Ili pricamo samo o aktivnim trenerima ?

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...