Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

odlican je bio lepi mario ali taj odlep reala je doktorski izveo facu; on sa ovim kvalitetom igraca radi samo ono sto je potrebno & kada je potrebno a tada je najpotresnije opasan.

  • +1 3
Link to comment
26 minutes ago, Azdaja said:

Htela ga Barselona, sledeće sezone će da završi u nekom Minhenu za 2/3 ovih primanja.

To je skoro 1,4 miliona evra, tesko, tj.mislim da ima boljih igraca na trzistu za te pare.. A i on je valjda potpisao na 2god, sto bi se cimao kad moze da plete razne Bronx frizure i prica po podkastima kako je izneverovao kad je video cifru na Partiznovoj ponudi. Zabo brt ugovor zivota.

  • +1 3
  • Tužno 1
Link to comment
32 minutes ago, Azdaja said:

Htela ga Barselona, sledeće sezone će da završi u nekom Minhenu za 2/3 ovih primanja.

 

Sledece sezone je kod nas...ako se ne varam potpisali smo ga na dve godine.. A ovakvog ga nece niko pazariti za te pare. 

PJ ne znam sta ce..a i jebe mi se..U NBA nece sigurno..neka Kina nesto..

 

Panter na 15 razlike za Real poceo da igra..ne znam koji mu je djavo tad bio..Da li mu je Zoc rekao da pocne da zaradjuje svoj ugovor

Link to comment

panter drugi strelac i drugi index na utakmici u kkp

 

grobari ne veruu brojevima, lažu

 

 

Link to comment
54 minutes ago, Eleniko said:

panter drugi strelac i drugi index na utakmici u kkp

 

grobari ne veruu brojevima, lažu

Garbage Time MVP

 

Kako će tek Studentski centar da oplodi u ned...oh wait!

 

 

Edited by Vasilij Zajcev
  • Haha 2
Link to comment

Vama je problem Panter? I takav kakav je, osmi strelac je Evrolige. Odbrane se prema njemu usmeravaju, odvlaci najbolje odbrambene igrace, otvara prostor drugima.

 

Nije problem flegma PJ, pojacanje iz NBA lige, IQ plus milion, koji nas cele sezone cascava prisustvom? Nije problem Caboclo koji ne moze 2 krstena napada da zapamti? Slaba sezona Smajlija, Ponitke? Nestabilne partije Alekse, Kaminskog?

 

Ne, ajde da svalimo sve na Pantera. On je za sve kriv.

  • +1 5
  • Tužno 1
Link to comment

da, pj dozier je krenuo spektakularno prvi deo sezone a onda je oko novaka djokovica upao u neki kontraritam

  • +1 1
Link to comment

..i njemu fali kilometraze, nikada covek nije igrao celu sezonu sa vaznom ulogom, vec samo delove kada je pola tima u autu

Link to comment
12 minutes ago, Ryo said:

Vama je problem Panter? I takav kakav je, osmi strelac je Evrolige. Odbrane se prema njemu usmeravaju, odvlaci najbolje odbrambene igrace, otvara prostor drugima.

 

Nije problem flegma PJ, pojacanje iz NBA lige, IQ plus milion, koji nas cele sezone cascava prisustvom? Nije problem Caboclo koji ne moze 2 krstena napada da zapamti? Slaba sezona Smajlija, Ponitke? Nestabilne partije Alekse, Kaminskog?

 

Ne, ajde da svalimo sve na Pantera. On je za sve kriv.

 

Meni je najveci problem to sto svi napadi ove sezone izgledaju isto..Uzme se lopta, dodje se do linije za tri, seta se unaokolo..jedan blok, drugi blok..gledas koga ces da zajebes i da mu uvalis loptu na 5-7 sekundi do kraja napada...uvalis mu loptu i dalje jbg. 

 

Panter je kriv samo zato sto formu i samopouzdanje koje mu je donelo ovakav ugovor nije zadrzao i u ovoj sezoni.

  • +1 1
Link to comment
53 minutes ago, SNARC said:

 

 

Panter je kriv samo zato sto formu i samopouzdanje koje mu je donelo ovakav ugovor nije zadrzao i u ovoj sezoni.

Nema taj nivo kvaliteta jednostavno. Ta sezona mu je jedina u karijeri u kojoj je bio baš na samom vrhu Evrolige, nikada pre toga nije pružao takve igre niti se to od njega očekivalo. Vrhunski igrač, ali nije mike james, od koga btw. ima veći ugovor, pa da iz godine u godinu bude potpuno nezaustavljiv. Ne bih njega krivio što je treći najplaćeniji igrač Evrolige iako po kvalitetu nije ni blizu te pozicije, a ne može se ni klubu mnogo zameriti što su produžili kapitena nakon monstruozne sezone. Poklopilo mu se da odigra sezonu života u godini u kojoj mu ističe ugovor i da Partizan zbog odgovorne politike preds…pardon privrednika koji su prepoznali kvalitetan rad ima kamaru paru i dobio je nenormalan ugovor. Dešava se, ni prvi poslednji. Po meni on nije problem Partizana nego je i dalje vaš najbolji igrač, doduše sa jedno duplo većom platom od tržišne, ali Džejmsa ili Larkina svakako niste mogli da dovedete umesto njega. 

Edited by Heaviside
  • +1 5
  • Wub 1
  • -1 1
Link to comment
Just now, Heaviside said:

ali nije mike james, od koga btw. ima veću ugovor,

 

odakle ti to sem iz kuloarskih priča? 

mislim da je glupo pričati o ovakvim stvarima bez konkretnih excel tabela dokaza. 

 

Svakako jeste preplaćen, ali sam isto tako apsolutno siguran da ne prima više para od Jamesa.

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Patkometrija kao takva... hevi se nekad potrudi malo da je uvije u oblandu, sad ga je mrzelo

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
Just now, garmonbozia said:

 

odakle ti to sem iz kuloarskih priča? 

mislim da je glupo pričati o ovakvim stvarima bez konkretnih excel tabela dokaza. 

 

Svakako jeste preplaćen, ali sam isto tako apsolutno siguran da ne prima više para od Jamesa.

Sa eurohoops. Meni nije glupo da pričam o platama igračima i na osnovu glasina, boli me baš ona stvar.

 

https://www.eurohoops.net/en/trademarks/1559225/the-top-10-euroleague-salaries-2023-24/

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...