Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

4 minutes ago, shimpr said:

Od zvezdinih stranaca, da mogu da biram, birao bih hasana martina da igra za reprezentaciju. Ajoj sad vidim da vise nije u zvezdi. Onda ce morati jos neko iz Partizana

Mogu i ovi što su nekad igrali u Zvezdi.

Lipovij npr.

Link to comment

Jedan moj ortak koji se bas bas dobro razume u kosarku i prati je godinama i cita sve moguce portale i forume, kaze da izgleda Panter ipak ne ide u Panatinaikos

  • Haha 1
Link to comment

Kao sto sam pisao, meni je vrlo verovatno da je dogovor sa Barsom postojao i da se ovima zakomplikovalo oko Mirotica. A Punter onda brze bolje da izbegne dodatne komplikacije zovnuo Zeljka i/ili Savica i odigrao na emotivnu kartu

Uglavnom, odlicna stvar za nas. Pod uslovom da Naneli ostane, samo jedan od dvojca Exum/Leday bi radio posao.
Ocekujem minimum 4 nova igraca bez obzira na sve -
PG (ili neki kombo ukoliko Exum ostane), SF, PF/C (starter ukoliko ode Leday, ukoliko ostane smatram da moramo pojacati rotaciju visokih) i C

  • +1 3
Link to comment
2 hours ago, Nikodije said:

4,2 miliona za dve godine, kaže dobro obavešteni izvor, najbolji insajder sa ovog foruma.

Čestitke, u svakom slučaju.

 

jel to isti insajder sa infom da je Alimpije potpisao za Virtus. bila je i neka suma navedena.

Link to comment
Just now, Ted said:

 

jel to isti insajder sa infom da je Alimpije potpisao za Virtus. bila je i neka suma navedena.

 

Ne, Smilair, sećamo ga se odavde, uvek je imao dobre informacije. Tih 4,2 miliona deluje kao realna cifra. Kampaco je sa Zvezdom potpisao na 4,5 miliona, to je taj cenovni rang. Panter je trenutno najbolji evropski bek.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, goofs said:

Jesu oni to nalepili Zelimira na neke zidarke verocatno Zajecarca?

Žoc pivo postoji.

 

Pravi se u Čačku.

Edited by Milošica
  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...