Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

11 minutes ago, Arthur Kirkland said:

Zamisli, gomila tvojih kolega redovno podjebava na KK CZ i ostalim temama otkad sam dosao na forum. Ali smeta podsecanje ko je glavni odgovorni sto oba kluba dovode ( a neki i zadrzavaju ) top igrace. Iako mi je zao sto je to ta hulja

Fora je u tome što on voli da se pita za sve, i onda je ljudima logično da on i "dovodi" igrače. Ne, on ne dovodi, niti ima veze sa celom ovom pričom od Željkovog dolaska, već ne zabranjuje, a verovatno jeste u mogućnosti da zabrani.

 

Meni je to u ovoj moralnoj igrici(koju jelte svi večito igramo a ipak i dalje navijamo za oba kluba) prihvatljivo. Šta sad, da me bude sramota što je politički procenio da nas ne dira a može, boli me kurac.

 

Iz istog razloga, izuzetno sam oprezan kada pišem i o vašim finansijama.

Edited by Milošica
  • +1 6
  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, Кристофер Лумумбо said:

Ostoja najbolji sportski radnik u ovom veku

 

1 hour ago, Arthur Kirkland said:

Ili je to njegov pretpostavljeni?

 

giphy.gif

  • Haha 2
Link to comment
54 minutes ago, Milošica said:

Pati bre jebote. Pati.

 

Zamisli nečiju potrebu da se javi sad sa ovakvim upisom.

 

:laugh:

Pa zamisli vasu potrebu da pominjete Vucica 10 puta dnevno, i sad kao ne sme se pominjati da ne ugrozi vasa osecanja kad je doveo Pantera sa fajnal fora EL u evrokup Partizan. Stvarno ste cirkus sa tim moralnim vertikalama. 

  • Tužno 1
Link to comment
Just now, samo_opusteno said:

:laugh:

Pa zamisli vasu potrebu da pominjete Vucica 10 puta dnevno, i sad kao ne sme se pominjati da ne ugrozi vasa osecanja kad je doveo Pantera sa fajnal fora EL u evrokup Partizan. Stvarno ste cirkus sa tim moralnim vertikalama. 

Alo druže, obraćaš se meni a ne nekoj imaginarnoj množini.

 

Ja vam Vučića nisam pominjao niti sam moralisao.

Link to comment
2 minutes ago, samo_opusteno said:

:laugh:

Pa zamisli vasu potrebu da pominjete Vucica 10 puta dnevno, i sad kao ne sme se pominjati da ne ugrozi vasa osecanja kad je doveo Pantera sa fajnal fora EL u evrokup Partizan. Stvarno ste cirkus sa tim moralnim vertikalama. 

Ali kroz to smo već prošli.

Sad smo samo opušteni i sretni zbog novog ugovora.

Hvala Branko!

 

Link to comment
8 minutes ago, Milošica said:

Fora je u tome što on voli da se pita za sve, i onda je ljudima logično da on i "dovodi" igrače. Ne, on ne dovodi, niti ima veze sa celom ovom pričom od Željkovog dolaska, već ne zabranjuje, a verovatno jeste u mogućnosti da zabrani.

 

Meni je to u ovoj moralnoj igrici(koju jelte svi večito igramo a ipak i dalje navijamo za oba kluba) prihvatljivo. Šta sad, da me bude sramota što je politički procenio da nas ne dira a može, boli me kurac.

 

Iz istog razloga, izuzetno sam oprezan kada pišem i o vašim finansijama.

 

kako to misliš u Partizanu prirdno niču pare, samo da im Vučić ne zabrani da ih beru?

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, levi said:

 

kako to misliš u Partizanu prirdno niču pare, samo da im Vučić ne zabrani da ih beru?

Iskonstruisao si ovu metaforu baš jeftino.

Edited by Milošica
Link to comment

Jeritm sad pravi trenutak da porazgovaramo o izvesnom angažmanu izvesnog sina određene divlje mačke u najdražem dresu reprezentacije?

 

Ovo će mu biti četvrta aktivna godna u zemlji, mislim da nijedan stranac nije toliko bio na stalnom zaposlenju kod nas (pravi stranac, ne računam ove SFRJ, to su sve naši).

  • +1 2
Link to comment

Razgovarali smo i saglasili se da treba da igra za repku. Onda je dosao Kari i rekao da to ne moze, jer onda mora da zove i nekog iz Zvezde..

Link to comment

Od zvezdinih stranaca, da mogu da biram, birao bih hasana martina da igra za reprezentaciju. Ajoj sad vidim da vise nije u zvezdi. Onda ce morati jos neko iz Partizana

Link to comment
19 minutes ago, Milošica said:

Fora je u tome što on voli da se pita za sve, i onda je ljudima logično da on i "dovodi" igrače. Ne, on ne dovodi, niti ima veze sa celom ovom pričom od Željkovog dolaska, već ne zabranjuje, a verovatno jeste u mogućnosti da zabrani.

 

Meni je to u ovoj moralnoj igrici(koju jelte svi večito igramo a ipak i dalje navijamo za oba kluba) prihvatljivo. Šta sad, da me bude sramota što je politički procenio da nas ne dira a može, boli me kurac.

 

Iz istog razloga, izuzetno sam oprezan kada pišem i o vašim finansijama.

 

Nisi fer. Ima u arhivi gomila arturovih  postova gde se odrice kluba i cokijevog nadredjenog. I to vreme najvecih pobeda

  • Haha 1
Link to comment
55 minutes ago, Filipenko said:

Za tri meseca drzava pleni Pantera na ime poreskog duga. Nakon sto kazni Partizan, odlucuje da nagradi redovne platise i prosledjuje Pantera Crvenoj zvezdi.

 

Na Malom Kalemegdanu dovode Pantera sa rukama vezanim iza ledja. Izvlace ga iz marice i stavljaju pred spalir zandarmerije. Mora da prodje spalir dok ga krvnicki tuku po glavi, ledjima, gde god ga dohvate.

 

Panter kleci, zatim puzi, pendreci mu odjekuju po telu, lobanja mu naprsla, ledja se pocepala na nekoliko mesta, jednu ruku ne oseca ispod lakta. Konacno, milimetar po milimetar, uspeva da se iskobelja iz spalira. Na kraju spalira ga ceka komandant zandarmerije, Nebojsa Covic.

 

"Ha ha ha", zlokoban cerek odjekuje terenima Malog Kalemegdana. Pop sumnjicavo vrti glavom dok prska povredjenog Pantera besvetom vodicom i dobacuje da mu samo Tumane mogu pomoci. Kale znaci brdo. Tu su bili Turci.

Jesi li razmisljao da potrazis strucnu pomoc?

  • +1 1
  • -1 8
  • Tužno 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...