Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Tek cemo da razmisljamo o tih +18 u petoj tekmi u Madridu..nije nas jos stiglo sve.

 

I mislim da cemo tek da zalimo za prolecem iza nas..Partizan je igrao nesto neverovatno.

  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, J.R. Cash said:


U svakom slucaju smo imali najbolji napad u Evropi. 

Jeste, zato je Robija bog otac. Onaj tim od prošle godine je u mojim očima već vapio za 2, 3 igrača koji imaju slif za asistencije. Mi smo doveli 2 krila i jednog slashera, i gle čuda. 

  • +1 2
Link to comment
18 minutes ago, SNARC said:

Tek cemo da razmisljamo o tih +18 u petoj tekmi u Madridu..nije nas jos stiglo sve.

 

I mislim da cemo tek da zalimo za prolecem iza nas..Partizan je igrao nesto neverovatno.

giphy.gif?cid=2154d3d7d7c82db504ff46d7cb


već sedam dana je to daaaavna prošlost, jeste igrali smo odličan basket, ne vidim razlog ne da ponovimo takvu igru, već i da je dignemo na nivo iznad

 

 

trust the process

  • +1 8
Link to comment
3 hours ago, Azdaja said:

Njam Jam I Alenko će da budu nosioci sledeće sezone, svakako nam se valja pojačati al ko sto reče kolega iznad. Opijen i zadovoljen, neka dovedu šta mogu da dovedu i nek se razgranaju. :)

 

Ja ocekujem i od Balse da izrilja ovo leto i da bude iznenadjenje sezone.Sa njim kontantno imam osecaj da mu neka mrvica fali da postane dominator u reketu.

  • +1 3
Link to comment

običaj nam kaže da se čeka ćokijev rođendan 02.07. za detoniranje prvih topovskih udara, do tada posan pasulj

 

💣🧨💥🧨💣

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...