Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

4 minutes ago, goofs said:

Ne ide Tristan nigde, nece Wizardsi da plate obeštečenje, zamisli stipse :dry:

 

Nek traze na zajam..znamo gde ima.

 

Veseli nista..a ?

Link to comment
1 hour ago, goofs said:

Ja se bojim da je Slukas zamena za Egzuma. Takodje, ako Mirotic nekim ludilom dodje, Ledej sigurno odlazi.

Slukas je bio Zeljkova zelja i pre dve godine zbog nekadasnje saradnje. S tim sto se slazem da vam je Egzum bolja opcija jer je igrac u prajmu i ozbiljan cheat code za Evropu zbog svojih fizickih karakteristika.

  • +1 1
Link to comment

Dakle, glavni igraci u narednoj sezoni ce biti panter, egzum, ledej, naneli, mirotic i slukas, a pomocno osoblje smajli, aleksa, madar, koprivica, trifa i andjusic. Nema sta, svetska ekonomska kriza je zakucala i na nasa vrata

  • Haha 3
Link to comment

Prezadovoljan sam Panterovim potpisom, jer sam pod utiskom da nam je okrenuo prelazni rok. Činilo mi se da smo se našli u paradoksalnoj situaciji da imamo pare koje je Vujošević mogao samo da sanja - i opet ne možemo da zadržimo igrače zbog Barselone i povampirenog PAO-a. Sad mi deluje da je Panter u startu sasekao bežaniju, igrači znaju da će postojati i kadrovska stabilnost i da se napada F4 - i to su, verovatno, uz pare bitni faktori za odluku. 

 

Takođe mi se čini da može biti samo jedan - ili Egzum, ili Slukas, ako uzmemo da bi uloga Madara trebalo da bude veća nego prošle sezone, uz standardnog Aleksu. 

Usput, ne pamtim sezonu a da napredak mladih igrača nije bio glavni faktor očekivanja za sledeću. Ovoga puta su to eksterni faktori tipa Mirota ili Slukas, ali stoji da postoje lepe šanse da neko od mlađih - Madar, Smajli ili Koprivica - postane nosilac na EL nivou. 

Od Vukčevića nemam očekivanja, može i da ide, što se mene tiče. 
Edit: I da, potpis Nanelija mi je od velike važnosti. Ozbiljna artiljerija, mislim baš vrhunski odnos cena/kvalitet.

Edited by Gale
  • +1 5
Link to comment

Ja ne znam šta da mislim o eventualnom potpisu Mirotića (a mislim da to toga neće doći). Nekako mi sve to ima neki Gurović vajb. 

Link to comment
2 minutes ago, Uskebasi said:

Sto se mene tice, zadatak broj 1 je zadrzati Egzuma. Sve drugo ce se lako resiti

 

sto ga ne biste zadrzali? osim ako ne ode u nba. ocigledno mozete da parirate finansijski svima u evropi

  • +1 2
Link to comment
13 minutes ago, smooth.Op said:

Ja ne znam šta da mislim o eventualnom potpisu Mirotića (a mislim da to toga neće doći). Nekako mi sve to ima neki Gurović vajb. 

  

15 hours ago, Filipenko said:

Ne trebaju nam Crni Orci, a jos manje crkvenjaci. Neka se druze sa patrijarhovom cetom iz Stjepana Supanca 15a.

 

procitaj ove mudre reci i sve ce doci na svoje.

Link to comment

Ja sam od starta skeptican za danteov ostanak. Eksplodirao je ove sezone a deluje da jos ima mesta do plafona. Potpuno je atipican igrac za evroligu i kapiram da mnogi zele da ga dovedu. Ako biramo izmedju njega i casne starine slukasa kapiram da smo svi za dantea.

 

Nije mi jasno dovodjenje Blejka Grifina. Njemu bi sigurno dali jedno 10 miliona, sto ce nam biti pola budjeta

  • +1 1
Link to comment
14 minutes ago, smooth.Op said:

Ja ne znam šta da mislim o eventualnom potpisu Mirotića 

Kao i o svim drugim skupim pojacanjima koja su im dovedena, nezasluzeno i preskupo, sve da bi 1 covek odrzavao rejting, drugi ego velikog trenera a svetina lecila stecene frustracije. 

  • +1 1
  • Haha 3
  • Tužno 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...