Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Srećna nam nova sezona sestre i braćo.

 

Što se tiče prelaznog roka u KK Partizan, možda po prvi put u životu nemam nikakvu želju. Ne znam zašto. Možda zato što me je Željko opio ovim fantastičnim 6. mestom u evroligi + osvajanje Aba lige. Sad da Željko dovede i ove mučenike sa kojima se sprdate ja bih rekao, well ... ok.

 

Ali ću maksimalno uživati i pratiti prelazni rok. Možda iz zajebancije i ja dam neki predlog. :)

 

Što se tiče ciljeva, kako je rekao Željko pred početak prošle sezone; "Ciljevi treba da nam budu maksimalni." 

 

Ne bi bilo loše da osvojimo evroligu ali i da ponovimo ove iste rezultate kao protekle sezone biću svakako prezadovoljan.

 

Sve uslove za još jednu sjajnu sezonu imamo, samo da nas grba ne zajebava izdavanjem arene raznim aca šmrkasima.

 

 

  • +1 7
Link to comment

Njam Jam I Alenko će da budu nosioci sledeće sezone, svakako nam se valja pojačati al ko sto reče kolega iznad. Opijen i zadovoljen, neka dovedu šta mogu da dovedu i nek se razgranaju. :)

  • +1 1
Link to comment

Смајли би морао да напредује гигантским корацима да би био носилац екипе са топ8 амбицијама у евролиги. Нек за почетак буде легитиман играч у ротацији са 15-ак, 20 минута по мечу на којег можеш озбиљно да се ослониш и то ће већ бити напредак. За то му је потребно да се кондиционо доведе у ред а не да се опрашта од живота после пет минута игре у континуитету као што је неретко био случај прошле сезоне.

 

Мадар би већ могао да експлодира и буде далеко већи фактор него ове сезоне. Он би додуше могао мало физички да очврсне, набаци мало масе и то, не би му шкодило дефинитивно.

Link to comment

Smajli je ogroman potencijal ali na parketu često djeluje kao penzioner. Po stasu i izgledu malo vuče na Davidovca, samo je puno eksplozivniji, ali zato nema kondicije.

 

Ipak, u pogledu njegove dalje karijere ja sam veliki optimista.

  • +1 1
Link to comment

Mnogo je bolje Smajli kondiciono izgledao na kraju sezone. Njega je prilicno sjebala povreda na pocetku priprema, jer nije mogao da trci jedno 2 meseca ako se ne varam. I onda je nedovoljno spreman poceo da igra, cisto da se makar malo rastereti Lessort, jer se na Balsu nije moglo racunati..

 

 

  • +1 7
Link to comment

Niko ove godine nije znao konstantno da vrti p&r od bekova, madafakar nije taj tip igrača. Ja ga mnogo gotivim, ali nijedan naš plej nije čisti plej. Mislim nema ni Denver čistog pleja, al imaju jokaru. A mi nemamo. Nismo imali igrača ni spolja ni unutra koji zna da doda. Petrusev i Mitrović su imali jedan drugom više asistencija od kkp u tih 10 utakmica, takav je utisak. Bilo je bolno gledati lesora kako se guzi protiv Argentinaca, Lazića i sl i nijednom ne dobija loptu. 

 

Novog Kevina dobiti nećemo, al možda bude više pameti u timu. Aj da vidimo. 

 

Još jedna stvar, ovaj tim je bio zajedno 2 godine, minus papa,naneli i egzum. Ako ode 5 ili više igrača, to je totalno druga priča, tako da je to prva stvar za koju navijam, da se zadrži svako ko se zadržati može.

 

Elem, u odnosu na gomilu prethodnih godina izuzimajući max 2, sada možemo da se s opravdanjem ložimo

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Lord Stef said:

Josh Nebo i Brandon Davis navodno na radaru, takodje navodno produzen Naneli

 

Video po tviterima, posto kupio poto i prodajem

 

iskreno, jedino mi je realno da Naneli ostane/produži. mislim na stariju gardu stranaca. uz njega i Madar naravno.

 

ne očekujem da će ostati Dante i Ledej, odnosno da ćemo imati mogućnosti da ih zadržimo.

 

što sve skupa ne mora da znači da ćemo naredne sezone biti slabiji. samo ćemo biti drugačiji. možda će se menjati nešto u postavci igre, koncepciji. ne razumem se u to, al Obradović se razume više nego dovoljno, tako da ne brinem tu mnogo.

 

mislim da nas je ove godine prilično jebao i slabiji doprinos igrača sa klupe u abi. dobro, bilo je tu i povreda, ali kapiram da je plan bio da više u abi igraju Anđušić, Koprivica, Trifa, Tristan. al nije moglo pošto bi se odrazilo na rezultat. idealno bi bilo da naredne sezone roster bude širi i da ovi drugopozivci kvalitetnije urade posao.

 

 

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, hooyadahoo said:

 

Novog Kevina dobiti nećemo, al možda bude više pameti u timu. Aj da vidimo. 

 

A dobro, možda zadržimo starog.

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, hooyadahoo said:

Niko ove godine nije znao konstantno da vrti p&r od bekova, madafakar nije taj tip igrača. Ja ga mnogo gotivim, ali nijedan naš plej nije čisti plej. Mislim nema ni Denver čistog pleja, al imaju jokaru. A mi nemamo. Nismo imali igrača ni spolja ni unutra koji zna da doda. Petrusev i Mitrović su imali jedan drugom više asistencija od kkp u tih 10 utakmica, takav je utisak. Bilo je bolno gledati lesora kako se guzi protiv Argentinaca, Lazića i sl i nijednom ne dobija loptu. 

 


U svakom slucaju smo imali najbolji napad u Evropi. 

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...