Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

14 minutes ago, samo_opusteno said:

Kao i o svim drugim skupim pojacanjima koja su im dovedena, nezasluzeno i preskupo, sve da bi 1 covek odrzavao rejting, drugi ego velikog trenera a svetina lecila stecene frustracije. 

 

postavlja se pitanje zasto mu grobari vicu da je peder, a on tolike pare nezasluzeno pumpa u njih, docim mu zvezdasi ne vicu nista, a nas ocigledno zapostavlja i unistava. i fudbalsku i kosarkasku sekciju cz.

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, samo_opusteno said:

Kao i o svim drugim skupim pojacanjima koja su im dovedena, nezasluzeno i preskupo, sve da bi 1 covek odrzavao rejting, drugi ego velikog trenera a svetina lecila stecene frustracije. 

Tu priču bih pušio da se ne radi o apsolutno iracionalnom liku koji jednostavno nije toliko sposoban da se odupre svojim navijačkim porivima. Videli smo koliko je racionalan kad je sunuo u Kampaca i naterao Čovića da izvede gimnastiku sa generalnim sponzorom. 

 

A ono što piše @ZokiAsov za Dantea, samo govori koliko je veliki Željko. Koliko nije šablonac. Uzeo je lika lagano Barseloni koja je mogla da ga produži i iskoristio ga onako kako Šaras nije umeo/hteo. Da ne pričam o Mesini čiji Milan je porađao napade da onakvim igračima u timu...

 

I skroz je posebna tema to što skup igrač nije garant uspeha. Treba umeti s tim igračima, a to može malo trenera. 

Link to comment
4 minutes ago, Milošica said:

I gle čuda, rejting mu najviše pada baš poslednje dve godine.

 

ali da nije gruvao pare u kkp vec bi pao sa vlasti

Edited by Nikodije
  • +1 2
  • Haha 6
Link to comment

To je zato što ima najskuplju ekipu u EL a nije stanju da ode ni na F4 a kamoli da osvoji.

 

Edir: Željkov rejting.

Edited by BWA
  • Haha 2
Link to comment
18 minutes ago, BWA said:

Teškoe...

"Od malih nogu sam bio vatreni navijač Partizana. Svi u porodici su bili simpatizeri Crvene zvezde, a ja sam znao samo za crno-bele boje. Bio sam presrećan kada sam došao, odradio trening i odigrao jednu prijateljsku utakmicu za voljeni klub. Gledao me je lično i tadašnji trener crno-belih Duško Vujošević, ali se na kraju nismo dogovorili", ispričao je Mirotić pre deset godina u intervjuu za ugašeni dnevni list "Sport", dok je na ovu temu govorio i kada je sa Real Madridom gostovao crno-belima u okviru Evrolige i dobio slično pitanje.

 

  • Hvala 1
Link to comment

Legendarni Dule i njegove procene igraca.

 

Djeneralno, slozio bih se da nam je trenutno najbitnija stvar da dogovorimo Danteov ostanak. Ne samo da je on eksplodirao, vec je uigran sa Panterom, sto puno znaci jer bi prakticno bekovska linija ostala netaknuta, a bila bi obezbedjena raznovrsnost u napadu.

Link to comment
25 minutes ago, ZokiAsov said:

Ako biramo izmedju njega i casne starine slukasa kapiram da .....

..... Demanti iz Humske, Slukas nije dobio ponudu Partizana 

 

 

U moru spekulacija o košarkaškim transferima, pojavila se i informacija da je Partizan poslao ponudu Kostasu Slukasu. I to iz izvora koji je po običaju pouzdan, litvanskogBasketNews-a. Ipak, kako je za Mozzart Sport rečeno iz redova šampiona ABA lige, grčkom reprezentativcu nije ponuđena saradnja.

Nezvanično, u crno-belom klubu su uvereni da je Slukas već izabrao da se vrati u Fenerbahče.

 

 

Link to comment
2 minutes ago, BlackGeorge said:

..... Demanti iz Humske, Slukas nije dobio ponudu Partizana 

 

 

U moru spekulacija o košarkaškim transferima, pojavila se i informacija da je Partizan poslao ponudu Kostasu Slukasu. I to iz izvora koji je po običaju pouzdan, litvanskogBasketNews-a. Ipak, kako je za Mozzart Sport rečeno iz redova šampiona ABA lige, grčkom reprezentativcu nije ponuđena saradnja.

Nezvanično, u crno-belom klubu su uvereni da je Slukas već izabrao da se vrati u Fenerbahče.

 

 

 

Putuj igumane

  • +1 1
Link to comment

neam pojma

 

bezbrižan sam kao jedanestogodišnjak pred letnji raspust, veća su mi enigma potencijalni odlasci egzum, ledej, grčki rade, nanulica…

 

al šta god da se desi znam da će biti dobro na kraju

 

sad da razglabamo još malo do sutrašnje 💣


 

e

a temelj na kom zasnivam optimizam je ostojin intervju, msm jebo ostoju, on je tu izneo očekivanja kluba za narednu sezonu, a to je da napadamo f4. ta očekivanja nije izneo posle gučanskog sabora i nekoliko hektolitara piva, nego posle želimirovog i zoranovog iznošenja plana kkp-a za narednu sezonu

 

biće to ok, na nama je da uzmemo sezonsku i na taj način udarimo temelj u novoj sezoni

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...