Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Panatianaikos da dovede kompletan roster Denvera sa stručnim štabom, ja mislim da bi uspeli da završe na 14. mestu u EL. Neki kurac se njima dešava već duže vreme. Jedino što je konstatno to je da gruvaju pare, bez nekog efekta.

 

Mi dođemo na red kasnije, naš zadatak je da pokažemo da može to isto i sa manje para. 

Link to comment
11 minutes ago, Ted said:

Panatianaikos da dovede kompletan roster Denvera sa stručnim štabom, ja mislim da bi uspeli da završe na 14. mestu u EL. Neki kurac se njima dešava već duže vreme. Jedino što je konstatno to je da gruvaju pare, bez nekog efekta.

 

Mi dođemo na red kasnije, naš zadatak je da pokažemo da može to isto i sa manje para. 

Dešava im se Janakopulos junior.

 

Mada, ruku na srce, ovu sezonu će to pumpanje para dići na nivo više u odnosu na prethodne sezone. Zabavni za praćenje će svakako biti.

Link to comment
17 minutes ago, Milošica said:

Dešava im se Janakopulos junior.

 

Mada, ruku na srce, ovu sezonu će to pumpanje para dići na nivo više u odnosu na prethodne sezone. Zabavni za praćenje će svakako biti.

Plus trener koji je dominirao evropskom košarkom poslednjih nekoliko godina. Ozbiljan test za njega da pokaže da mu nije samo zapala fantastična grupa igrača u Efesu i da može da ponovi uspeh i pored ludog vlasnika. Biće interesantno u svakom slučaju. 

  • +1 7
Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

koji će nam nwg

:dry:

Da ostane Ledej(valjda su kumovi), otisli mu svi najbolji ortaci ...Nemamo mi trenutno problem sa paramo kao u vreme Vujosevica, kada je svaki stranac posle dobre sezone kod nas bio nemoguca misija  na kraju iste ... Nudimo im dobre i vecini pojacanje ugovore, ali kod mnogih Amerikanaca dodje do tog nekog zasicenje i zelje za novom sredinom (da ne kazem " Pun im je q... Srbije vise")... Najveca ce borba biti za Egzuma jer je po Zeljku najbitniji igrac u ovom sistemu sto je napravio, nadam se da ce uspeti da ga zadrze uz Ledeja(sto je mozda jos teza misija)... Sve u svemu, srecno nam bilo i ne sumnjam da cemo imati verovatno jos bolji tim nego prosle sezone...

p.s. Ima prica(ne na forumima) da generalni sponzor zeli da nam dovede crnogorskog kradljivca pehara™, ako se zalizani smiluje i da blagoslov... 

Edited by Geo
  • +1 3
Link to comment

Jebem ti evropski basket, taman se poistovetiš sa nekom ekipom, ono odmah ide remont, bežanija, sklapaj ponovo kockice. Kad bi zadržali ovu četvoricu, Partizan bi bio ledžit kontender za prvaka Evrope sledeće godine. Stvarno smor ako zaista ode Panter, bukvalno ne postoji takav sipač na radaru trenutno.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, ToniAdams said:

gagića da vratimo

 

1 hour ago, Jimmy Kowalski said:

Ako je drvo, razgranace se..

Ako je Gagić, pošumiće

 

spacer.png

Edited by smooth.Op
  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Jebem ti evropski basket, taman se poistovetiš sa nekom ekipom, ono odmah ide remont, bežanija, sklapaj ponovo kockice.

 

Pa kad ste KK Kamerun. Mi nemamo tih problema. Imamo domaću osnovu™ stalno zaposlenu, nema bežanije i remonta

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...