Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Doktor Nebojša Čović drži katedru.

 

Ludak, krenuo je jako, ali morao sam ugasiti kad je krenuo o tome kako je Tadić radio sve da se ugasi SD Crvena zvezda. Kakao je navukao neki kredit od dva miliona evra. 

:ajde:

 

  • Haha 1
Link to comment
29 minutes ago, Nikodije said:

plavsic ko devojcica, sve vreme preksrstene ruke u defanzivnom stavu, nesto muca i pravda se. slina.

Hoces da dobije po mudima kao sto je Andjus onomad:fantom:

Link to comment
1 minute ago, Micko8 said:

Hoces da dobije po mudima kao sto je Andjus onomad:fantom:

 

Nisam bio siguran da li se razgovor odvija u prostorijama Sport kluba ili DB-a. Falila je samo stona lampa uperena u Plavšića 

  • +1 1
  • Haha 6
Link to comment

Tražim ovo o čemu pišete na YT i prvo što mi izađe je SK klip od pre 3 godine - Nebojša Čović: Dva uspešna Čovića u košarci su previše! :lolol:

 

 

  • Haha 5
Link to comment

Jbt tačno mi žao Plavšića, ovo smeće ga postrojava ko lokalni siledžija klince iz kraja.

 

 

2 hours ago, smooth.Op said:

Doktor Nebojša Čović drži katedru.

 

Ludak, krenuo je jako, ali morao sam ugasiti kad je krenuo o tome kako je Tadić radio sve da se ugasi SD Crvena zvezda. Kakao je navukao neki kredit od dva miliona evra. 

:ajde:

 

 

A Sloba Vučićević morao da oprosti sve što je pozajmio Zvezdi da bi ga pustili da proda Štark Drogi Kolinskoj.

Link to comment

I tako dodje sluzba da postrojava novinare, koga god vec, a mi kao treba pratimo komediju od kosarke koju su napravili. 

Treba ignorisati sve ovo do nekih srecnijih vremena

  • +1 6
Link to comment
40 minutes ago, Heaviside said:

Tražim ovo o čemu pišete na YT i prvo što mi izađe je SK klip od pre 3 godine - Nebojša Čović: Dva uspešna Čovića u košarci su previše! :lolol:

 

 

evo

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
On 17. 4. 2024. at 13:12, MiddleClass said:

Teu 2 meca suspenzije.

+novcana. Uporedimo sa postupkom i kaznom za Vejda Boldvina. 

  • +1 1
Link to comment

nakon onog postrojavanja luke u podkestu od strane izlapelog coxa, lepo je ekipa sa 6.75 rekla, citiram "dodjite i kod nas predsednice, ocemo i mi da cutimo sat i po":laugh:

nakon toga cox gostuje kod edina, gde vec u prvih 5 sekundi edin guta knedle i krece 5 puta da se uvati za casu, dal ce piti dal nece.. ono je toliko mucno bilo gledati, da sam prekinuo nakon 5 minuta..

i juce opet, izlapeli cox postrojava na sk-u..

pa koji djavo ga zovete, kad niko ne sme da pisne?!

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...