Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

2 minutes ago, Gutterball said:

Odeća za krizni menadžment...

 

to isto kao što selebritiji, kada prave video zbog kog se izvinjavaju, uvek imaju neku pozadinu, autfit i lično izdanje, gde izgledaju kao da jedva sastavljaju kraj sa krajem, npr:

 

Screen-Shot-2023-09-11-at-12.51.20-PM.pn

 

 

  • +1 2
  • Haha 4
Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

 

to isto kao što selebritiji, kada prave video zbog kog se izvinjavaju, uvek imaju neku pozadinu, autfit i lično izdanje, gde izgledaju kao da jedva sastavljaju kraj sa krajem, npr:

 

Screen-Shot-2023-09-11-at-12.51.20-PM.pn

 

 

 

Trebalo mi jedno 10-15 sekundi dok nisam provalio ko je na slici.. :D

 

Neki nesrecnici.. :D

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
18 minutes ago, goofs said:

jao šta beše ovo, daj podseti?

 

Kučer i Kunis kad su se izvinjavali zbog podrške svom drugaru silovatelju Deniju Mastersonu

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
16 hours ago, MiddleClass said:

 

 

Sumiracu ti...

 

"Ne slusam vase podkaste, ali citam da me prozivate"

 

"Ivanovic je pogrjesio u selekciji i zbog toga je odletio" "imao je sukob sa Sabazom od pocetka priprema jer mu nije tolerisao kasnjenje"

 

"Lesor je kriv sto je Alimpije otisao iz kluba"

 

"Hvala drzavi sto daje pare. Hvala Vucicu sto toliko voli sport"

 

"6 miliona ukupno od karata sezonskih plus ovih u toku sezone i to nam je trecina budzeta. Nemamo crni fond kao neki i bruto za plate dajemo 12.2 miliona"

 

"Da finale grcke ili turske lige odlucuje ko ide u EL bilo bi iks puta gore no finale aba"

 

"Zadar ima najbolje sudjenje u aba, Zvezda je na sedmom mjestu. Najgore sudjenje imaju Buducnost i fmp"

 

"Posle svake sezone dugujemo 4-6 plata i ne mozemo da zadrzimo Kalinica, Gudurica i okosnicu tima vec prodajama vracemo dugove"

 

"Sfero je birao izmedju Gilespija i Mozesa Rajta i izabrao je Fredija"

 

"Nismo bili za to da se plejof ovoliko razvuce, ali vecina aba klubova je tako izglasala"

 

"Pao najvise kuka, ali i ima najbolje sudjenje u EL. Baskonija i Efes ce proci plejin koji je dobra stvar"

 

"Ako se Telekom povuce iz aba to je kraj lige, istice im ugovor naredne sezone. Dubai je dobra stvar i jedino oni mogu spasiti aba jer donose pare, ali ima mnogo kocnicara tog projekta"

 

"45 razlike u Stambolu je bruka za klub"

 

 

Mali, podli psihopat se znači opet iskenjao za sve pare. :isuse:

  • +1 3
Link to comment

Naravno....

 

Dve najvece provale po meni:

 

Lesor je kriv sto je Alimpije otisao iz kluba  - Sfero je birao izmedju Gilespija i Mozesa Rajta i izabrao je Fredija

 

Znaci nije on najurio Alimpija,nego je ovaj zbog Lesorovog zicera otisao...

 

Ne mogu da verujem da je Sfero izabrao Fredija, jer ja licno ne veruje da je Fredi uopste kosarkas, jer se ne secam losijeg "kosarkasa" u zivotu. Po kom fazonu je lik postao profesionalni kosarkas mi nije jasno jer bukvalno ume sam da zakuca...

 

Jedina izjava sa kojom se slazem je:

Da finale grcke ili turske lige odlucuje ko ide u EL bilo bi mnogo puta gore nego finale aba

 

 

  • +1 2
Link to comment

Na B92 dosad nisu mogle da se komentarišu samo vesti o izjavama dr Pudlice, a sad ne može ni vest o Lesorovom tvitu. :lolol:

 

A pudličina retorika ""Нисте ме ви бирали, тако да нећете ни да ме смените. Сиђите доле, па ми реците где да изађем напоље..." je isto sranje kao kad degenerici sa severa ili juga kažu da onaj ko im zviždi treba da dođe do šipke i tu kaže šta ima.

Edited by napadaj
  • +1 6
Link to comment

samo nekog trenera koji je gladan mogu da razumem ako pozeli da saradjuje sa covicem, jer ovo sto prosipa o bivsim trenerima je cisto zlo

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...