Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Jedan plejof i to je to. Previše mali uzorak da bi se izvlačio bilo kakav zaključak. 

I sa 30% većim budžetom od Zvezde.

I na kraju, šta ima od toga?

Link to comment
Just now, booyaka said:

Jedan plejof i to je to. Previše mali uzorak da bi se izvlačio bilo kakav zaključak. 

I sa 30% većim budžetom od Zvezde.

I na kraju, šta ima od toga?

samo kažem da se ne bruka kao mi ove godine rezultatski i prošle sa Kampacom. 

  • -1 1
Link to comment
On 21. 4. 2024. at 10:59, Azdaja said:

Šabaz 2.1 meleona ugovor. Daleko smo dogurali u košarci kad vi dajete ovoliko novca za igrača, a bogami i mi.

 

Zato se sad domaćim igračima koji su završili karijeru pre 7-8 godina povraća kad vide cifre.

 

a cekaju lovu jos od tada.

a ako je nedajboze traze, jer ne zele da "oproste dug" radi "ljubavi prema crnoj/crvenoj boji", krene prozivanje tipa "neko je zahvalan a neko je nezahvalan".

 

stvarno smo govna.

  • +1 5
Link to comment
2 minutes ago, Heaviside said:

samo kažem da se ne bruka kao mi ove godine rezultatski i prošle sa Kampacom. 

Ne vidim neku bitnu razliku između nas i njih.

Link to comment

Jedina bitna razlika je što su kod nas domaći igrači bitan činilac, a kod njih teško mogu da se nazovu i pomoćnim osobljem.

Link to comment
6 minutes ago, booyaka said:

Jedina bitna razlika je što su kod nas domaći igrači bitan činilac, a kod njih teško mogu da se nazovu i pomoćnim osobljem.

 

za mene je najbitnija razlika što zvezda menja dobre trenere k'o čarape a onda posledično i bolji deo rostera.

tu je nekako čovke uspeo da uglavi čupri kako on nema budžet do oktobra otprilike a zvezdaši, kakvi su blesavi, jer i sami najviše vole nove igrače i nove trenere, koje će potom da teraju, piju tu pričicu 

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, booyaka said:

Jedina bitna razlika je što su kod nas domaći igrači bitan činilac, a kod njih teško mogu da se nazovu i pomoćnim osobljem.

Jedina bitna razlika je to što su oni doveli Robiju koji ne dozvoljava da se diletanti mešaju u sportski deo. 

  • +1 3
Link to comment

A tek poređenje Čovketa i Obradovića je totalni nonsens

Edited by Filozof manijak
Link to comment
6 minutes ago, Heaviside said:

Jedina bitna razlika je to što su oni doveli Robiju koji ne dozvoljava da se diletanti mešaju u sportski deo. 

A to se zna pouzdano, ili se nagađa?

Pošto je Čović rekao, ako se na njega misli pod diletanti da se poslednji put mešao u izbor igrača kada je doveden Sofo, i da je pogrešio.

Ako se misli na Dozeta tu bih mogao da se složim.

Meni je svake godine najveći problem što imaš neke domaće igrače koji ne zaslužuju da igraju EL. Sada su to Lazarević i Ilić, ranije je bio stariji Simonović, Kešelj itd.

Link to comment
24 minutes ago, booyaka said:

A to se zna pouzdano, ili se nagađa?

Pošto je Čović rekao, ako se na njega misli pod diletanti da se poslednji put mešao u izbor igrača kada je doveden Sofo, i da je pogrešio.

Ako se misli na Dozeta tu bih mogao da se složim.

Meni je svake godine najveći problem što imaš neke domaće igrače koji ne zaslužuju da igraju EL. Sada su to Lazarević i Ilić, ranije je bio stariji Simonović, Kešelj itd.

meni nije uopšte bitno ko to konkretno radi, bitno je da godinama nemamo dobro selektiranu ekipu. tačno se vidi da strategija uopšte ni ne postoji, a od toga je i loša strategija bolja. nabacani preplaćeni domaći iskusni mediokriteti i po 5-6 novih stranaca svake godine od kojih može samo slučajno da se desi da neko ima potencijal da napreduje i odigra bolje od statusa koji ima u trenutku dovođenja, a pravilo je da će da nazaduju jer su ili stari ili im nešto fali zdravstveno ili se jednostvano pogube u toj amofrmnoj masi. i to baš nabacano bez ikakvog smisla, ne mogu klošari ni sve pozicije da popune sa po 2-3 igrača, o nečem ozbiljnijem da ne pričamo. treneri se menjaju u proseku češće od jednom godišnje, promocija igrača iz svog pogona ne postoji, a ni tuđe mlade ne dovodimo. na sve to dovodimo igrača za milionski ugovor i ne možemo da ga registrujemo. znači bukvalno ništa ne valja godinama, a jedina konstanta je Čović. Na svim ostalim relevantnim pozicijama je bilo promena, a i da nije, odgovornost uvek snosi onaj koji ima najveću moć, a to je Nebojša bez dileme. Da li on sportsku strategiju i njeni egzekuciju delegira  Dozetu, trenerima, nekom trećem ili to on radi sam mene uopšte ne zanima. Isto važi i za administraciju gde se takođe blamiramo.

 

Robija i Ostoja me ne zanimaju previše. Nije ni njihov performans nešto čemu se treba diviti, ali mislim da jesu pomogli masi da lakše vidi koliko se u Zvezdi loše radi.

Edited by Heaviside
  • +1 5
Link to comment
35 minutes ago, Heaviside said:

Jedina bitna razlika je to što su oni doveli Robiju koji ne dozvoljava da se diletanti mešaju u sportski deo. 

a rezultat im je isti kao kod nas gde se cox mesa u sve a nema pojma o nicemu..

i samim tim je njihov rezultat daleko gori..

zvezda u poslednjih 10 godina ni jednom nije zadrzala okosnicu, svake sezone je odlazilo 4-5 najboljih igraca uz vrteskh trenera..

partizan 3 godine u kontinuitetu ima sto bi oni rekli najboljeg trenera, imaju 3 godine igracki kontinuitet uz zadrzavanje najboljih 3-4 igraca plus pomocno osoblje.. 60m za 3 godine..

pa canak i sa pola od te cifre ne bi imao nista gore rezultate..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...