Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

4 minutes ago, Heaviside said:

meni nije uopšte bitno ko to konkretno radi, bitno je da godinama nemamo dobro selektiranu ekipu. tačno se vidi da strategija uopšte ni ne postoji, a od toga je i loša strategija bolja. nabacani preplaćeni domaći iskusni mediokriteti i po 5-6 novih stranaca svake godine od kojih može samo slučajno da se desi da neko ima potencijal da napreduje i odigra bolje od statusa koji ima u trenutku dovođenja, a pravilo je da će da nazaduju jer su ili stari ili im nešto fali zdravstveno ili se jednostvano pogube u toj amofrmnoj masi. i to baš nabacano bez ikakvog smisla, ne mogu klošari ni sve pozicije da popune sa po 2-3 igrača, o nečem ozbiljnijem da ne pričamo. treneri se menjaju u proseku češće od jednom godišnje, promocija igrača iz svog pogona ne postoji, a ni tuđe mlade ne dovodimo. na sve to dovodimo igrača za milionski ugovor i ne možemo da ga registrujemo. znači bukvalno ništa ne valja godinama, a jedina konstanta je Čović. Na svim ostalim relevantnim pozicijama je bilo promena, a i da nije, odgovornost uvek snosi onaj koji ima najveću moć, a to je Nebojša bez dileme. Da li on sportsku strategiju i njeni egzekuciju delegira  Dozetu, trenerima, nekom trećem ili to on radi sam mene uopšte ne zanima. Isto važi i za administraciju gde se takođe blamiramo.

 

Robija i Ostoja me ne zanimaju previše. Nije ni njihov performans nešto čemu se treba diviti, ali mislim da jesu pomogli masi da lakše vidi koliko se u Zvezdi loše radi.

strategija ne postoji, zato sto zvezda nema garantovan budzet..

robija kad je dosao, odma se znalo da ce imati obezbedjenih 60m za projekat od 3 godine i tu je kraj svakom poredjenju..

zvezda do ove sezone, nije mogla da racuna ni na garantovanih 5m i tu nema sta da se prica..

zasto se ovoliko sada oteze sa robijom, zato sto se opet traze garancije za novi krug bahanalisanja i naravno da ce ih dobiti, ipak je to jedan od vecih sns projekata..

a na nasu nestabilnost oko budzeta ima i tan jos veci i gori faktor a to je coxovo mesanja u samu kosarkasku materiju..

 

 

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Shaq said:

a rezultat im je isti kao kod nas gde se cox mesa u sve a nema pojma o nicemu..

i samim tim je njihov rezultat daleko gori..

zvezda u poslednjih 10 godina ni jednom nije zadrzala okosnicu, svake sezone je odlazilo 4-5 najboljih igraca uz vrteskh trenera..

partizan 3 godine u kontinuitetu ima sto bi oni rekli najboljeg trenera, imaju 3 godine igracki kontinuitet uz zadrzavanje najboljih 3-4 igraca plus pomocno osoblje.. 60m za 3 godine..

pa canak i sa pola od te cifre ne bi imao nista gore rezultate..

Prvo, nije im rezultat isti. Drugo, nije sve u rezultatu. Treće, sve i da je Robija prolupao i nema pojma gde udara to ne menja činjenicu da se u Zvezdi mnogo loše radi.

  • +1 1
Link to comment
Just now, Shaq said:

strategija ne postoji, zato sto zvezda nema garantovan budzet..

robija kad je dosao, odma se znalo da ce imati obezbedjenih 60m za projekat od 3 godine i tu je kraj svakom poredjenju..

zvezda do ove sezone, nije mogla da racuna ni na garantovanih 5m i tu nema sta da se prica..

zasto se ovoliko sada oteze sa robijom, zato sto se opet traze garancije za novi krug bahanalisanja i naravno da ce ih dobiti, ipak je to jedan od vecih sns projekata..

a na nasu nestabilnost oko budzeta ima i tan jos veci i gori faktor a to je coxovo mesanja u samu kosarkasku materiju..

 

 

Au tebra Šek, da botuješ za Čovića :ph34r:

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Heaviside said:

Prvo, nije im rezultat isti. Drugo, nije sve u rezultatu. Treće, sve i da je Robija prolupao i nema pojma gde udara to ne menja činjenicu da se u Zvezdi mnogo loše radi.

pa ko je rekao da se u zvezdi dobro radi?

nas su zapala dva najgora faktora, 

1. nestabilan budzet

2. nemac pojma na mestu precednika koji se u sve mesa

Link to comment
Just now, Shaq said:

pa ko je rekao da se u zvezdi dobro radi?

nas su zapala dva najgora faktora, 

1. nestabilan budzet

2. nemac pojma na mestu precednika koji se u sve mesa

pa šta me jebeš sa robijom i nestabilnim budžetima!? sad je vreme da se tera Ćoki, pa ćemo od jeseni opet u patkometriju. nikakvi nestabilni budžeti, nikakvi robijini kiksevi, nikakve pobede u derbijima  nego smao antiĆoki priča.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Heaviside said:

pa šta me jebeš sa robijom i nestabilnim budžetima!? sad je vreme da se tera Ćoki, pa ćemo od jeseni opet u patkometriju. nikakvi nestabilni budžeti, nikakvi robijini kiksevi, nikakve pobede u derbijima  nego smao antiĆoki priča.

govorim zasto mi nismo ni mogli da napravimo nista u evropi, i rezultati generalno su nam za ovih 10 godina jedno 10 puta bolji nego sto bi trebali da budu.. a za to su pre svega zasluzni radonja i igraci koji su igrali po pola godine bez plate i nisu se bunili..

a zbog covica je i 1 andrej bio otisao iz zbezde, tako da ne mogu tu navijaci nista..

otice kad on bude hteo, a to nece biti skoro 

 

Edited by Shaq
Link to comment

Šta znam, na početku ove sezone smo imali:

Šabaz, Teo, Jago,

Nedara, Hanga, Lazić,

Gidra, Deda, Lazarević,

Luka, Ilić, Simonović,

Džoel, Tobi, Kuzmić.

 

Otpao Šabaz, došao Top koji je odigrao dve i po utakmice, a i da je ostao zdrav pitanje je da bi bio faktor na evroligaškom nivou, ja mislim da ne bi.

Povredio se Nedović u istom momentu kao je bio povređen i Teo došao Smart koji je pokazao nekonstantnost ali ima određen kvalitet.

Sa Kuzmićem se probalo, nije se snašao ni kod Duška ni kod Sfera, doveden Gilespi umesto njega koji u suštini radi ono što je trebalo Kuz da radi. Kuca, lupa banane, hvata skokove, zagrađuje, dobar je na iskakanjima. Nema šut a i ne treba mu. Bilo bi dobro da može neko bacanje više da ubaci, ali jbga.

Otišao Simonović, došao Tompkins. Za ocenu njegove igre sačekaću kraj sezone.

Suština je da se core stranih igrača koji su se dobro  pokazali zadrži više od jedne sezone i u tom smislu bilo bi dobro da se produži Gidra ali kao backup trojka, Džoel će biti tu, i da se konačno pročistimo od domaćih polukošarkaša.

 

 

 

  • -1 1
Link to comment

@Shaq
Ma ne verujem ja u te priče. Može Vučić lagano da objasni Ćokiju da je za sve bolje da se on povuče. Ima Ćoki razne biznise i interese i razuman je čovek kada su njegove pare u pitanju. Andrej je otišao jer se digla velika buka oko toga, a Vučiću, koji je tada bio mnogo slabiji nego sada to u tom trenutku nije odgovaralo. 

Edited by Heaviside
  • +1 1
Link to comment
20 minutes ago, assignment said:

 

Da, super tim, ali zbog cega onda porazi od Albe...npr :D

Bile su i pobedE nad Olijem. 

Link to comment
16 minutes ago, Heaviside said:

pa šta me jebeš sa robijom i nestabilnim budžetima!? sad je vreme da se tera Ćoki, pa ćemo od jeseni opet u patkometriju. nikakvi nestabilni budžeti, nikakvi robijini kiksevi, nikakve pobede u derbijima  nego smao antiĆoki priča.

 

od jeseni će situacija i odnos među klubovima biti normalniji, na žalost ćokijevog fenstva™

 

Link to comment
2 hours ago, Shaq said:

cox je jedino koristan za prepucavanja sa mocvarnim™ upravama i generalima™, sto se tice svega ostalog, nula bodova, odnosno veca steta nego korist..

nit daje svoje pare, nit nabavlja pare, nit se razume u kosarku, a stalno se mesa u sklapanje timova i rad trenera..

 

 

Cox se valja u mocvarama i blatu isklucivo sam sa sobom, druga strana ga upadljivo ignorise ili tek tu i tamo Ostoja kaze rec-dve. 

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...