Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

8 hours ago, BlackGeorge said:

Ćale moj je kao ratno siroče proveo sa njim sve te godine u zrenjaninskom domu, zvali su ga gricko jer je imao s vremena na vreme neki tik kao da nešto gricka. 

 

Jednom prilikom 80-tih kada sam kao klinac išao na probu u fk prtzn, pitao me je (pored onih standardnih pitanja, tipa za koga navijam) da li sanjam fudbal, valjda da bi procenio koliku strast gajim prema igri a na šta sam mu odgovorio "Pa ne baš, ali sanjao sam utakmicu Partizan-Rijeka i na kraju je bilo 3:1 za nas":wub:

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, twisted said:

kakav je ovo aleksić, trifunović, otkud terzić jedva smo ga se otarasili

 

nemam pojma....i ja juče gledam, pola strelaca mi nepoznato. Trifunović i Aleksić su iz mlađih kategorija očigledno, neki naši klinci.

 

i za Terzića sam isto  mislio, a ispade da je to onaj Terzić......nisam imao pojma da se vratio.

 

 

Link to comment

al ne treba brinuti......evo juče sam pročitao da smo poslali ponudu za nekog igrača Sarajeva. zaboravio sam kako se dečko zove, ali koliko shvatam igrao je već u Novom Pazaru i Donjem Sremu

 

edit.

 

Almedin Ziljkić, sad sam proverio

Edited by Ted
Link to comment
7 hours ago, Ted said:

al ne treba brinuti......evo juče sam pročitao da smo poslali ponudu za nekog igrača Sarajeva. zaboravio sam kako se dečko zove, ali koliko shvatam igrao je već u Novom Pazaru i Donjem Sremu

 

edit.

 

Almedin Ziljkić, sad sam proverio

 

 

Odbio vas je. Kaze da mu babo ne da da igra u hrvatskim klubovima :fantom:

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, MiddleClass said:

 

 

Odbio vas je. Kaze da mu babo ne da da igra u hrvatskim klubovima :fantom:

Kamo srece da igramo i tu hrvatsku Ligu a ne ovo djubre sa ovim pijunima poslusnickim pudlicama od klubova....

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

 

neće morati ni svetlo da gase kad odu

 

 

ko iziđe poslednji nek ugasi svetlo :covid19:

  • Haha 3
Link to comment
13 minutes ago, MiddleClass said:

Ostoja ne spava... dovesce klub skoro do unistenja i onda se pojaviti kao spasilac.

 

Deja vu :fantom:

 

Pa zar nije Ostoja već preuzeo klub? Bila je skoro neka izborna skupština neki kurac gde je pobedio valjda?

Link to comment

isečena struja, ovamo nas rutinira Bohamijans, pojačanja ni za lek, trener ima iskustva isto koliko i ja sa radom na dalekovodu......stiču se svi uslovi za jednu spektakularnu sezonu. koja će, vrlo verovatno, početi spektakularnim ispadanjem iz Lepe Brene u prvom kolu.

 

recimo da će trener da izdrži do 7. ili 8. kola, kada će zaostatak za vodećima da bude 10+, a onda uzima Nađ. nakon nikad jačih priprema zimi, na proleće ide btika, vrlo neizvesna, za plasman u top 8.

 

sve u svemu, kod nas ništa novo. ubistvo na rate.

Edited by Ted
  • +1 2
Link to comment
23 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Pa zar nije Ostoja već preuzeo klub? Bila je skoro neka izborna skupština neki kurac gde je pobedio valjda?

 

nije preuzeo klub, ali je preuzeo brojilo. piše u ovoj vesti da je razdvojeno brojilo fk i jsd, pa je fk u mraku, a jsd se kupa u osvetljenju. darkeri vs iluminati

 

Vazura ide sa lončetom i moli jsd da mu zakuvaju kafu, jel neki problem je sa strujom nastao

 

Live sa stadiona, Vazura

 

 

Edited by Ted
  • +1 4
Link to comment
1 hour ago, Ted said:

recimo da će trener da izdrži do 7. ili 8. kola, kada će zaostatak za vodećima da bude 10+, a onda uzima Nađ. nakon nikad jačih priprema zimi, na proleće ide btika, vrlo neizvesna, za plasman u top 8.

 

 

Previše si optimističan. Ovo je sve zrelo za 1-1-3 u prvih pet kola (11 bodova zaostatka) uz već pomenuto ispadanje iz Evrope u prvom kolu bez šuta u okvir gola. Plasman u prvih 10 u Superligi bio bi uspeh po meri ovog tima. Sve ovo je jasno od trenutka kada je rupu koju je u špicu ostavio Rikijev odlazak popunio Nemanja Nikolić. Ja sam tri dana mislio da je to neki prank uprave i da će objaviti neku fotku u fazonu haha ala smo vas prešli, pa nije još vreme da Partizan odigra celu sezonu bez špica, evo doveli smo jednog. Međutim, upravo je došlo to vreme. Igraćemo sezonu bez špica i još mnogo čega još, što garantuje kvalitetnu borbu za opstanak.

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...