Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

45 minutes ago, Redoran said:

Kapiram da ćemo sezonu provesti dodajući jedno po jedno poglavlje na Tedov uvod. Garantovano bolja zabava u odnosu na ono što će se dešavati u i oko FKP.

 

moraću sve da ih poubacujem u naredno poglavlje ili dva, da mi ne bi cičali ovde :D

 

  • +1 1
  • Wub 1
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment

Ako mozete mene da izbacite iz price. Ne dopada mi se. Mislim nisam je ni procitao, ali ako mozete da me izbacite. Da li Tede znas nekog dobrog advokata, hteo bih da te tuzim

  • Wub 3
  • Haha 1
Link to comment
  • aram pinned this topic
On 14. 6. 2023. at 11:29, shimpr said:

Ako mozete mene da izbacite iz price. Ne dopada mi se. Mislim nisam je ni procitao, ali ako mozete da me izbacite. Da li Tede znas nekog dobrog advokata, hteo bih da te tuzim

 

kontaktiraj @BWA, on ti je extra, al je dosta skup. ako me želite u sudnici, imam samo jednu poruku. dođite, nećete se vratiti!!! 

  • Haha 1
Link to comment

da se vratimo na fuzbal.

 

drago mi je da vidim Šćeku nazad, najiskrenije. ne što će on da donese neku ključu prevagu, ali mi je mnogo gotivan i nije trebao ni da odlazi. kad bi imali 10 igrača koji igraju sa njegovom energijom, razgazili bi domaćicu samo tako. možda ne kvalitetom, ali bi ih pregazili naprosto.

 

što se ostalog tiče, moramo da sačekamo da TSC, Čukarički i Voša završe kupovine pa da vidimo šta je preostalo. možda im promakne neki Ronaldo iz Ćićevca, Mesi iz Zaklopače isl.

 

biće ovo zanimljiva sezona, ali uz malo sportske sreće verovatno možemo do trećeg mesta.

Link to comment

da, biće to spoj mladosti i iskustva. i jedno i drugo je jeftino. mladost pošto ne može da traži velike plate, iskustvo isto tako, pošto, omatorilo se. fin balans će se napraviti tu. treba se rešiti Dijabatea samo i Meninga, to su sumnjivi proizvodi sa potencijalno visokom cenom. da budemo kao Lidl. marketing može da poradi na tome da nam postanu sponzor. al onda ne ide da držimo ovu dvojicu u izlogu. ko hoće italijanske sireve, francuska vina itd, nek ide na drugo mesto.

 

to će onda majstor Duki da upakuje kako treba i osvajamo tržište. prvo ćemo sebe da iznenadimo, a onda i sve ostale.  i kao što se babe tuku za piletinu i ćevape, tako ćemo se i mi tući za kartu da gledamo ovaj spektakl.

Edited by Ted
Link to comment
1 hour ago, twisted said:

Jednog dana kad skinemo vučića, partizanova zastava će mu biti na čelu rulje koja ga je skinula 

Kao omaz sto je od KK Partizana napravio prvi tim u istoriji srpskog sporta koji uspeh kupuje na mancester sitijevski nacin dovodeci legiju najskupljih evropskih trenera i igraca iako u tom momentu ima dug od 10-ak miliona evra i igra evrokup? 

 

A i otkud tolika opsesija njim kada je sport u pitanju, njegovi ljudi predvodjeni Ostojom zele da udju i u FK Partizan ali ne mogu od Zeceviceve struje. Kakve veze ima Vucic sa FKP, ako je on postavio te ljude kako to da su ga Vuletic i Pantic godinama najstrasnije pljuvali i prozivali a bili su najuzi deo te ekipe? Znaci on je postavio ljude koji ga pljuju i nije mogao odmah da intervenise nego su ga godinama pljuvali.. 

Nisam siguran ni koliko je Partizan pre Vucica bio uspesan ako znamo da je od 2006-e do 2014-e u grupama evro takmicenja imao ucinak od 1 pobede, 6 remija i 25 poraza. Ali eto uzimale su se titule bez konkurencije pa je ostalo u secanju da je Partizan bio uspesan. 

Edited by samo_opusteno
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Izvrtanje stvarnosti i kreativno tumačenje činjenica level pro. Koji si ti opušteni car svaka ti dala :D

 

 

Ja sam eto siguran da je Partizan pre Vučića bio uspešan, uzimao titule, ulazio u LŠ (gde normalno da je imao mnogo više poraza i remija, kao i Zvezda koja se provodila kao bosa po trnju u najjačoj konkurenciji). Sada ima više pobeda kad igra Lige konferencija i ostala utešna takmičenja u neuporedivo slabijoj konkurenciji, jer, jelte, ne može da primiriše tituli u JSL (zbog nedostatka konkurencije), Iz koje logike izvlačiš ovakva poređenja, voleo bih znati :D

Vuletić je počeo da pljuje po Žvaljoksandru kad je ispao iz najuže ekipe, a Pantić je preispoljna budala i ludak. Uzimati njih kao neki argument je totalna glupost.

Ali neka, makar si me nasmejao 

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
10 minutes ago, Filozof manijak said:

Izvrtanje stvarnosti i kreativno tumačenje činjenica level pro. Koji si ti opušteni car svaka ti dala :D

 

 

Ja sam eto siguran da je Partizan pre Vučića bio uspešan, uzimao titule, ulazio u LŠ (gde normalno da je imao mnogo više poraza i remija, kao i Zvezda koja se provodila kao bosa po trnju u najjačoj konkurenciji). Sada ima više pobeda kad igra Lige konferencija i ostala utešna takmičenja u neuporedivo slabijoj konkurenciji, jer, jelte, ne može da primiriše tituli u JSL (zbog nedostatka konkurencije), Iz koje logike izvlačiš ovakva poređenja, voleo bih znati :D

Vuletić je počeo da pljuje po Žvaljoksandru kad je ispao iz najuže ekipe, a Pantić je preispoljna budala i ludak. Uzimati njih kao neki argument je totalna glupost.

Ali neka, makar si me nasmejao 

 

Ti izvrces realnost. U periodu o kom pricam (2006-2014) Partizan je jednom usao u LS, cak i ako to zanemarimo ucinak u LE grupama je bio 1-6-19. Od 2014-e do danas Partizan je odigrao 5 dobrih grupnih faza, 3 prosao (1 LE i 2 LK) i 2 puta ispao u LE u poslednjim momentima (Augzburg i AZ). Mogao je lako 5 puta da prezimi u tako kratkom periodu a cini mi se da je pre toga za celu istoriju imao toliko proleca. 

Ne vidim sta si ti tu dokazao, cuj Pantic budala... Pa da jeste budala ali Vucic je bolestan covek i ne bi dopustio da ga neka budala klevece u svim emsijama godinama ako su to sve njegovi ljudi. 

Link to comment
10 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

opušteno skini košulju al nemoj brushalter

ostavi bar nešto da pocepa panter

 

Pocepan je on 5-1 u trofejima. Mislim da je ocekivao vise kad je dosao, kao i ti. 

  • Haha 1
Link to comment
30 minutes ago, samo_opusteno said:

Ti izvrces realnost. U periodu o kom pricam (2006-2014) Partizan je jednom usao u LS, cak i ako to zanemarimo ucinak u LE grupama je bio 1-6-19. Od 2014-e do danas Partizan je odigrao 5 dobrih grupnih faza, 3 prosao (1 LE i 2 LK) i 2 puta ispao u LE u poslednjim momentima (Augzburg i AZ). Mogao je lako 5 puta da prezimi u tako kratkom periodu a cini mi se da je pre toga za celu istoriju imao toliko proleca. 

Ne vidim sta si ti tu dokazao, cuj Pantic budala... Pa da jeste budala ali Vucic je bolestan covek i ne bi dopustio da ga neka budala klevece u svim emsijama godinama ako su to sve njegovi ljudi. 

Brte jel ti shvatas da je 95% utakmica domaceg prvenstva namesteno, da se zna prvak unapred (isto kao i za vreme Toleta), da je ove godine naredjeno da Partizan bude 4., da se umili madjarskim glasacima i ukrade kinta preko TSC-a i Cuke... daj malo realnosti... da su namestena SVA mesta u prvenstvu.... ovo je novi nivo blata ljage i sramote za nas fudbal.... 

 

Za ovaj prethodni period se slazem, za vreme lopuze Djurica ali i mnogo manje se ulagalo u sport jer nije bilo Politickioh pretenzija da se dobijaju glasaci i smiruje narod kao preko FKCZ projekat u kloji je ulozeno ko zna koliko i OPET je dug 75+ i opet niko nije u zatvoru... Bruka i stramota

 

Sto se tice KKP ok ali Brte tamo se cuje VCC PDR a kod vas? 

 

Lep pozdrav 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...