Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

ja sa Nilolića i ne sećam iz prve sesije, verovatno se ničim nije istakao. jedan od mnogih koji su prošli. sećam se da je u jednom od derbija ušao u klinč sa nekim od cigana i to je to.

 

 

Edited by Ted
Link to comment

Немам ни снаге ни воље да пишем ишта на овој теми, они су људи успели да онај тим који је завршио сезону како је завршио, додатно значајно ослабе и буквално нас доведу у ситуацију да су нам амбиције да се регуларно боримо за друго или треће место. Није да нисам очекивао хрватски сценарио и код нас у догледној будућности али да ћемо овако брзо доћи у ситуацију да је већа разлика између нас и Цигана него између Хајдука и Динама то већ нисам успео да предвидим.

  • +1 1
Link to comment

jedino što bi se desilo da osvojimo titulu jeste da bi Terza dobio infarkt miokarda. s obzirom na stanje u klubu mnogo je realnije da mi ovde dobijemo infarkt miokarda

 

vidim da i Lola napada Natka zbog izjave o šansama za titulu. čovek rekao suvu istinu i sad će na krst da ga razapnu 

 

tužan je ovo klub, sa mnogo loših i još više glupih i nesposobnih ljudi oko njega

Edited by Ted
Link to comment

što je najgore i kod Duljaja provejavaju ove ideje. jedino što on nije džukac, kao Lola, pa to malo drugačije zvuči. ali suština je ista.

 

greh je što Natko nije kapiten ove ekipe, on bi to morao da bude po svim merilima i kriterijumima. od ljudskih do fudbalskih.

 

umesto njega tu je Sveta šteta (by Žeks, morao sam mnogo mi se sviđa nadimak), momak koji je u kanalu i na koga je sada stavljen i dodatni pritisak, što će verovatno da dovede do još goreg raspada sistema kod njega.

 

osim Natka, jedino još Šćekić od raspoloživog kadra jeste materijal za kapitena.

 

naravno, ovo će se verovatno završiti totalnim odlaskom Natka u drugi plan, a zatim i njegovim definitivnim odlaskom. što je ogromna šteta, jer mislm da bi on bolje obavljao i funkciju koju radi Vazura, i ovo što radi Kralj, a verovatno bi mogao da bude i dobar trener, ako ga tako nešto interesuje. u svakom slučaju, normalan klub bi gledao da takvog čoveka zadrži i nakon kraja fudbalske karijera, a ne da ga tera.

 

što se tiče naše, odnosno Partizanove dece, tu ima dve kategorije. ima Partizanova deca i Partizanova deca-debili. ova druga kategorija postaje sve brojnija, glasnija i bezobraznija.

Edited by Ted
  • +1 4
Link to comment

ne m mi se sviđa

 

te ljubičanstvene ne volim, prvi put posle duuuge pauze smo igrali u njima čini mi se protivu slieme na malti i celu utakmicu sam bio u konfuziji za koga da navijam

Link to comment

Inace Alen Stevanovic zavrsio u Indiji. Izjava za sajt mi je carska:

 

"Za mene je čast što sam postao član Džamšedputa. Čuo sam mnogo toga o klubu i navijačima i uzbuđen sam što sam najzad došao u ovaj grad da igram. Verujem da uz njihovu podršku možemo da se vratimo u vrh tabele", rekao je Stevanović za klupski sajt.

  • +1 1
  • Haha 7
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...