Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

8 minutes ago, mozzer said:

Brte jel ti shvatas da je 95% utakmica domaceg prvenstva namesteno, da se zna prvak unapred (isto kao i za vreme Toleta), da je ove godine naredjeno da Partizan bude 4., da se umili madjarskim glasacima i ukrade kinta preko TSC-a i Cuke... daj malo realnosti... da su namestena SVA mesta u prvenstvu.... ovo je novi nivo blata ljage i sramote za nas fudbal.... 

 

Za ovaj prethodni period se slazem, za vreme lopuze Djurica ali i mnogo manje se ulagalo u sport jer nije bilo Politickioh pretenzija da se dobijaju glasaci i smiruje narod kao preko FKCZ projekat u kloji je ulozeno ko zna koliko i OPET je dug 75+ i opet niko nije u zatvoru... Bruka i stramota

 

Sto se tice KKP ok ali Brte tamo se cuje VCC PDR a kod vas? 

 

Lep pozdrav 

FKCZ nije projekat, taj klub se izdigao 2017-e sa smesnim trenerom i smesnim igracima. Sad da u Partizan dodje Milojevic za trenera a pojacanja Vujadin Savic, Filip Stojkovic, Gobeljic, Srnic, Pavkov, Donald, Boaci i slicni anonimusi ti bi rekao da neko unistava Partizan. Zvezda je sa njima usla u LE i LS, zaradila lepe pare i napravila dominaciju. 

Projekat je KKP gde je dovedeno sve vrhunsko i samo je ostalo da odigraju u skladu sa ocekivanjima i osvojice trofeje. FKCZ apsolutno nije na papiru trebala da prodje Krasnodar, Kopenhagen, Salcburg i ostale. 

Sto se tice toga da se zna ko je prvak, prosle sezone ste imali +5 preko zime, nije se znalo ko je prvak. Izgubili ste derbi u februaru i pali, ali svakako to nije bilo namesteno kao ni ovo sad da morate biti cetvrti. 

  • Haha 2
  • Hvala 1
Link to comment
2 minutes ago, samo_opusteno said:

FKCZ nije projekat, taj klub se izdigao 2017-e sa smesnim trenerom i smesnim igracima. Sad da u Partizan dodje Milojevic za trenera a pojacanja Vujadin Savic, Filip Stojkovic, Gobeljic, Srnic, Pavkov, Donald, Boaci i slicni anonimusi ti bi rekao da neko unistava Partizan. Zvezda je sa njima usla u LE i LS, zaradila lepe pare i napravila dominaciju. 

Projekat je KKP gde je dovedeno sve vrhunsko i samo je ostalo da odigraju u skladu sa ocekivanjima i osvojice trofeje. FKCZ apsolutno nije na papiru trebala da prodje Krasnodar, Kopenhagen, Salcburg i ostale. 

Sto se tice toga da se zna ko je prvak, prosle sezone ste imali +5 preko zime, nije se znalo ko je prvak. Izgubili ste derbi u februaru i pali, ali svakako to nije bilo namesteno kao ni ovo sad da morate biti cetvrti. 

Au ludila.....

 

U FKCZ upumpano 100 milki na ovaj ili onaj nacin (Gasprom, crna lova, oprost dugova, itd) da bi usla u Grupe ono prvi put sa Milojem plus unistavan Partizan na sve moguce nacine... i Miloje je, ja uvek kazem, napravio VELIKI uspeh.... za razliku od njerga Dexula fulao 3 LS izgubio 50 plus milki love od LS.... ko to finansira sta mislis.... ajmo samo malo realnosti...

 

FKCZ je jedan od NAJVECIH AV/ Drzavnih projekata.... i OK.... meni samo smeta ovo namestanje i neverovatno bolestan pristup prema FKP, ovo zaista nisam ocekiuvao cak ni od ove vlasti....

 

KKP je isto Drzavni projekat koji je USPEO.... ali sa mnogo manje love..... ajde da kazemo da je princip isti mada po meni drzava mnogo vise podrzava KKCZ od FKP....

 

ALi ja uvek kazem dok se ne smeni ova bolesna vlast ne vredi pricati bilo sta.....

  • +1 3
Link to comment

Pa u Čuku i TSC je upumpano smiješno malo, tu igraju neki mladci i restlovi tipa Pankov, a nije sad i da su vas sudije krale, kako objasniti to što je Partizan na 30% utakmica ove godine izgledao kao amaterski klub, nije valjda Vučić ušao u glavu Dijabateu, Rikardu i Natku, Partizan ima ekipu koja bi sa osmoricom morala da izgazi Mladost GAT a ne da izgubi 0-4. Ovo sve čak i ako zanemarimo CZ. Nije baš sve ni do Vučele i Gmazure, ova ekipa Partizana nije slabija 30 bodova od prošlogodišnje, a u Evropi se i solidno šibala. Mislim, ako je lakše, aj možemo pripisati Vučiću i promašene zicere i primljene krš golove, ali nisam siguran da je to jedini razlog, iako će svakako odlaskom Vučića donekle svanuti našem sportu. Mada bi njegovim odlaskom prvenstveno trebalo da stane sipanje para u CZ i Partizan u svim oblicima i da usvojimo ove skandinavske sisteme gdje klubove treba prepustiti tržištu, pa ako je godišnji profit 100k maraka, za toliko i kupuj, pa ko da mora Srbija imati učesnika LŠ i dva evroligaša, ne mora, jer smo po parama na začelju Evrope, što mora da se kurčimo u sportu a inače hodamo gole guzice.

Edited by James Marshall
  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, James Marshall said:

Mada bi njegovim odlaskom prvenstveno trebalo da stane sipanje para u CZ i Partizan u svim oblicima i da usvojimo ove skandinavske sisteme gdje klubove treba prepustiti tržištu, pa ako je godišnji profit 100k maraka, za toliko i kupuj, pa ko da mora Srbija imati učesnika LŠ i dva evroligaša, ne mora, jer smo po parama na začelju Evrope, što mora da se kurčimo u sportu a inače hodamo gole guzice.

To je jedino realno, ovo je cisto kupovanje glasaca i smirivanje tenzija kupovanjem sportskih uspeha od para koje nemas

 

Zanima me samo jedno jer necu da se raspravljam: Ti mislis da utakmica Partizan-Mladost nije namestena?.

 

Edit: TSC donekle postujem, Cukariscki mafijaska prcija, ostale klubove ne vredi ni komentarisati, pa unistili su Vojvodinu isto seljaci raspali

Edited by mozzer
Link to comment
7 minutes ago, mozzer said:

To je jedino realno, ovo je cisto kupovanje glasaca i smirivanje tenzija kupovanjem sportskih uspeha od para koje nemas

 

Zanima me samo jedno jer necu da se raspravljam: Ti mislis da utakmica Partizan-Mladost nije namestena?.

 

Edit: TSC donekle postujem, Cukariscki mafijaska prcija, ostale klubove ne vredi ni komentarisati, pa unistili su Vojvodinu isto seljaci raspali

Pa TSC je bliža priča CZ i Partizanu, samo nisu Vučićeve već Orbanove pare. Ali opet je to treća liga igrača. 

 

Kako misliš namještena? Jesu svi igrači ili treneri ili ko već učestvovali? Je li moguće da nije namješteno 0-1? S kojim ciljem je namješteno 0-4? Koji je rezultat krajnji tog namještanja ako je već i dalje ista uprava u klubu? Kako je moguće da niko od igrača nije istupio protiv ovog?

Ne znam, nekad ne treba toliko ići u teorije zavjere, nekad je dovoljno reći sranje je. Mislim, odbrana vam je karina pa je karina, kakav Saničanin i pičke materine, taj nije ni za ligu Republike Srpske, Vujačić je možda za Dinamo Pančevo, imate i taj problem, ali opet, nije baš i da u TSC i Čukaričkom igraju Vidić i Ferdinand sa jedne a sa druge Barezi i Maldini. 

Kažem, ako je lakše da se proguta ta teorija Pantićeva kako je ovih -30 lijek za Vučićevu dušu, a kako su pare upumpane u KK i titula u ABA nešto što Vučiću stvara žgaravicu, samo naprijed, nemam ništa protiv, mada je meni iskreno teško povjerovati da bilo šta što se dešava i u KK i u FK i CZ i Partizan mimo znanja SNS i sve mi je skupa odvratno i ne pratim nijedan klub maltene već par godina, jer mi se smučilo, ali kažem, ako je to coping mechanism, samo naprijed. Možda i dočekamo neka bolja vremena, samo što će tad uspjesi biti vrednovani kroz tržište, a tu ćemo onda da budemo tamo gdje i zaslužujemo, negdje na sredini lošije polovine Evrope, no ja to uopšte ne shvatam tragično. 

Link to comment
7 minutes ago, James Marshall said:

mada je meni iskreno teško povjerovati da bilo šta što se dešava i u KK i u FK i CZ i Partizan mimo znanja SNS i sve mi je skupa odvratno i ne pratim nijedan klub maltene već par godina,

 

Možda i dočekamo neka bolja vremena, samo što će tad uspjesi biti vrednovani kroz tržište, a tu ćemo onda da budemo tamo gdje i zaslužujemo, negdje na sredini lošije polovine Evrope, no ja to uopšte ne shvatam tragično. 

Edit 1: Apsolutno se slazem. Ja ne pratim domaca prvenstva samo Evropu...

 

Edit 2: Isto

 

Za ovu tekmu - ocigledno je namestena (i ne samot ta), namestili su je Markovic Urosevic i jos neki igraci... zasto... nije pitanje za mene... poslednji put sam bio na Istoku kad sam poceo da vicem protiv uprave i vlasti i krenuli su da mi prilaze neki mandrili koje kontrolise.... pogodi ko.... 

 

Ja isto mogu da napisem Ako je lakse da mislis da je sve regularno i ok u nasem fudbalu onda samo napred....

 

Zasto se ne pobune - pa zasto se ne pobuni 90% stanovnistva ove drzavice.....

 

Ovde zavrsavam

Link to comment

Ma naravno da ne mislim da je sve regularno, daleko od toga, zato i ne gledam domaće prvenstvo, ali nešto mi smrdi da je baš toliko utakmica pušteno. Kapiram ja i raspad sistema, i to da je ekipa zapuštena, da sektor skautinga i menadžmenta ne radi ništa, ali mi djeluje da svima pa i u klubu paše da im je Vučić izgovor za sve, pa i za sopstveni nerad. Plus trenerske vrteške. 

Link to comment

Ok, svako ima svoje misljenje na osnovu informacija koje ima...

 

@James Marshall Poslednje poslednje pitanje: Mislis da je Vazuri i Vuceliocu lakse da ne rade nego da dovedu par pojacanja (poslednja 2 prelazna zimska roka nije dovedeno JEDNO krsteno pojacanje iako su prezimii obe godine), potplate par ekipa kao sto se radi u JSL i dodju do 2.mesta da uzmu pare od kvalifikacija za LS (kojih BTW ne bi bilo bez bodova koje je osvajao FKP)? Mislis da su toliko glupi i nesposobni?

Link to comment

Joj stvarno ne pratim toliko samo znam da je kostur ove ekipe bio 30 bodova konkurentniji prošle sezone, nije valjda ekipa toliko kalirala za godinu dana da joj trebaju ne znam kakva pojačanja u odnosu na TSC i Čukarički. 

Link to comment
3 minutes ago, James Marshall said:

Joj stvarno ne pratim toliko samo znam da je kostur ove ekipe bio 30 bodova konkurentniji prošle sezone, nije valjda ekipa toliko kalirala za godinu dana da joj trebaju ne znam kakva pojačanja u odnosu na TSC i Čukarički. 

Ok, fer odgovor, nisi pratio dovoljno FKP

Link to comment

Mislim nisam toliko pratio te unutrašnje lomove pogotovo u upravi, to mi je odbojno i u mnogo ozbiljnijim klubovima nego što su ova naša dva parazita, ne mogu da dam nikakav sud o tim spekulacijama šta je za Vazuru i Vučelu bilo logičnije, mislim da se takvi likovi ne vode nikakvom logikom

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, James Marshall said:

Mislim nisam toliko pratio te unutrašnje lomove pogotovo u upravi, to mi je odbojno i u mnogo ozbiljnijim klubovima nego što su ova naša dva parazita, ne mogu da dam nikakav sud o tim spekulacijama šta je za Vazuru i Vučelu bilo logičnije, mislim da se takvi likovi ne vode nikakvom logikom

Naravno jer se njima NAREDI sta treba da urade.... a policija i mandrili ih stite od navijaca.... a njih drzi.... Case closed

Link to comment
8 hours ago, samo_opusteno said:

Kao omaz sto je od KK Partizana napravio prvi tim u istoriji srpskog sporta koji uspeh kupuje na mancester sitijevski nacin dovodeci legiju najskupljih evropskih trenera i igraca iako u tom momentu ima dug od 10-ak miliona evra i igra evrokup? 

 

A i otkud tolika opsesija njim kada je sport u pitanju, njegovi ljudi predvodjeni Ostojom zele da udju i u FK Partizan ali ne mogu od Zeceviceve struje. Kakve veze ima Vucic sa FKP, ako je on postavio te ljude kako to da su ga Vuletic i Pantic godinama najstrasnije pljuvali i prozivali a bili su najuzi deo te ekipe? Znaci on je postavio ljude koji ga pljuju i nije mogao odmah da intervenise nego su ga godinama pljuvali.. 

Nisam siguran ni koliko je Partizan pre Vucica bio uspesan ako znamo da je od 2006-e do 2014-e u grupama evro takmicenja imao ucinak od 1 pobede, 6 remija i 25 poraza. Ali eto uzimale su se titule bez konkurencije pa je ostalo u secanju da je Partizan bio uspesan. 

 

 

slabo si pratio fabulu radnje... 

ja se zalažem od prvog dana za PRIVATIZACIJU klubova, razdvojenost klubova od državne kase i primenu zakona do poslednjeg člana. 

 

E kad bi se to desilo, zvezda bi sa svojim dugovima bila negde... pa, daleko u trećoj ligi. kako lub koji ima dug od 50 miliona evra kupuje igrače a znamo da je više 50% dugova došlo na naplatu? (to je bilo tipa pre 2-3 godine momenat, ne sećam se, ne pratim zvezdu) 

 

Dakle, kako riba smrdi od glave,  tako i kad napravimo vlast koja ne utiče na zakonodavstvo i sport u ovom smislu, onda ćemo imati realne slike partizana i zvezde

  • +1 3
Link to comment
5 hours ago, mozzer said:

Naravno jer se njima NAREDI sta treba da urade.... a policija i mandrili ih stite od navijaca.... a njih drzi.... Case closed

ma da to je bilo jasno još pre 3 meseca kada je vučkara javno pohvalio rad uprava čuke, tsc i voše, za njegove živce bi bilo pogubno da pfc dobije šansu da se plasira u lš, a zamisli tek da tamo ostvari bolji rezultat od državne mezimice u koju sipa svake godine sve više para za sve skuplje igrače, ove sezone će potrošiti preko 50 milki mmw

- tako da ako on ostane na vlasti i naredne godine nema ništa od 2 mesta, osim ako ga navijački protesti :laugh: ne nateraju da žrtvuje vv upravu i dovede neke nove likove kojima će obezbediti barem 30 milki da kao u basketu postanemo konkurentni mezimici :happy:

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...