Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

Just now, gone fishing said:

to je kikiriki prema 4,5 milke od gasproma i 1,5 milku od mts godišnje, koje je ta ista vlada vama obezbedila :D

 

 

800k evra u ono vreme je vise nego 4,5 miliona danas :fantom:

Link to comment

lol ne, 800k za 2 godine, praktično je klub bio oslobođen plaćanja računa za struju, smešna priča to nije dovoljno da se pokrije ni 3% godišnjih troškova kluba, dočim je vaših 6 miliona godišnje ipak ozbiljna cifra koja pokriva oko 15% budžeta iliti plate za 5-6 zvezda tima poput katajia, ivanića, dragovića, kange, bukarija, kulibalija :happy:

  • +1 1
Link to comment

Daj bre Nikodije ti si ozbilhan forumas kakve su ovo budalastine.. ili nisam ukapirao mozda koristis cinizam a da nisam primetio - onda 👍

Link to comment

Zezas? Meni je on dobar fudbaler, rekao bih ti pre dve sezone da nije dovoljno dobar za naš klub. Ove godine mislim da je verovatno najbolji napadač kojeg imamo i to opet sve govori. :)

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, mozzer said:

Daj bre Nikodije ti si ozbilhan forumas kakve su ovo budalastine.. ili nisam ukapirao mozda koristis cinizam a da nisam primetio - onda 👍

 

Kažu da je najbolje umetničko delo ono koje može da se tumači na mnogo različitih načina, a da nijedno tumačenje ne bude pogrešno.

Tako ti je i sa mojim postovima.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Ja sam lepo napisao da nema smisla otvarati novu temu FKP dok je ova vlast ali Ted nije izdrzao... ovo sa fudbalom vise nema veze, FKP ima smisla pratiti samo kad se ovaj skloni....

 

Doduse aktivno razmisljam iako sam mator neka vrsta ovih francuskih nereda na Stadionu i to na Zapadu na domacim tekmama.... jedino sto ima smisla trenutno sa FKP

 

Velika sramota za Duljhaja i Kralja, obozavao sam ih kao igrace ali ovo je sramota

 

Mogu i ja da vodim ovakav tim za 10k mesecno.... SRAM VAS BILO sto ucestvujete u ovom zlocinackom poduhvatu ove vlasti nepomenika napacenih raspalih... ali OK

 

Proci ce i njihovo....

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...