Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

Posted (edited)

čestitam na pobedi, kakva god da je bila

 

nisam mogao da gledam, u petak kasno uveče nam dunulo da ne budemo u Bgd za vikend, pa sam u zlo doba rezervisao neki apartman na Divčibarama. u subotu jutro popili kafu i otišli....ceo dan na nogama.....posle neka teletina ispod sača. moja ćerka je legenda, kao našla je gde me vodi na plačinke i kafu uveče, izabrala je restoran koji je skuplji od 95% objekata u Bgd....neki kod hotela Crni vrh. sve je bilo extra, a i račun naravno. al ko ga jebe :D

Edited by Ted
  • +1 2
Link to comment

nemam pojma brate.....odmah je pored hotela Crni vrh, možda čak i pripada hotelu. ne znam. ako je to njegov hotel, onda smo bili tamo

 

nije ni bitno.....dete izabralo, kraj priče :)

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Posto sam na licu mesta 1 ja, eo mini izvestaj:

Vodimo protiv Voždovca, porodismo ga jedva, ispoštovali smo uprava napolje i Vazura majmune 

 

Kosovo je srce Srbije ide malko teze, doduse ovih kvazi fanova Vozdovca ima malo :lolol:

  • +1 2
  • Wub 3
Link to comment

Dj na krovu dominira, krenulo je sa G'n'R, LZ, Metalikom i AC/DC, a sad Usher i Sem Smit i Kim Petras :laugh:

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
24 minutes ago, Midgeta said:

Dj na krovu dominira, krenulo je sa G'n'R, LZ, Metalikom i AC/DC, a sad Usher i Sem Smit i Kim Petras :laugh:

 

Jel bio penal?

Link to comment
3 minutes ago, MiddleClass said:

 

Jel bio penal?

 

Nemam pojma, gledala sam kako se bacaju tzv Invalidi, samo sam cula Elvise picko :laugh:

  • Haha 1
Link to comment
12 minutes ago, MiddleClass said:

 

Jel bio penal?

Jeste. Samo što to na Marakani ne sviraju.

  • +1 1
Link to comment

sad smo već u problemu. tonemo od poslednjeg derbija. što je period kada igramo bez Saldanje. biće povuci-potegni i za drugo mesto.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...