Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

golčina....ali ne menja ono što sam napisao

 

naša odbrana je ispod nivoa dopuštenog za ovaj nivo fudbala

  • +1 4
Link to comment
3 minutes ago, Azdaja said:

Aaaaaaaaaaaaa

 

 

Aaaaaaaaaa

 

 

Aranđeleeeeeeee

 

fali ti l

Link to comment

mi ne smemo da idemo u Evropu sa ovakvom odbranom. naprosto, ako tu ne bude pojačanja značajnih, bolje je da odustanemo od igranja Evrope i pustimo nekog drugog

Link to comment

videćeš kako je dojajno kad umesto ovih pilićara istrči neko ozbiljan u evro okvirima.....onda ćeš se setiti šta je mudri Ted rekao :D

Link to comment

bolje da kukam nego da dignem ruku na sebe....a ova odbrana me nagoni da izjurim kroz zatvoren prozor :)

  • Haha 1
Link to comment

iako sam samo video haranđelov gol sve se slažem sa zokijem

 

i dodatak od sad midži da redovno šaljemo kao pbp reportera

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment

Od interesantnih momenata, lik je i posle utakmice nastavio da urla Elvise pičko, :laugh:neki dedica je sve vreme pičkarao Kastilja iz samo sebi poznatih razloga, u jednom momentu sam mislila da ce da se šlogne, 1 teleca glava koja je sve vreme pokazivala 2 srednjaka ka invalidima i totalno se uziveo i ako nije bilo toliko ozbiljno i nikad nije i lik koji posle naseg game winnera skida majicu i urla..cigani jebacemo vas...uskoro :laugh:

 

Toliko od mene sa utiscima 

 

E da, oplakala sam kad su izvukli svoj kao banner Invalidi, ali i zastavu Grobari Jerkovic, mislim znam da nije smesno per say, ali meni je bilo ultra zabavno :D

 

Edited by Midgeta
  • Haha 8
Link to comment

Meni se čini da je ceo tim samo jedan čovek - naš ludi golman. 

 

Ovakvo golmansko izdanje poslednji put sam gledao u vreme životne forme Dragana Pantelića. Posle toga nikad više. 

 

Duljaj bi bez njega bio smenjen još u oktobru, Zvezda bi standardno bežala dvadeset bodova i sve bi bilo još jedno normalno Vučićupederuprvenstvo. 

 

Tip je opasno lud i opasno talentovan, što ga međutim ne preporučuje za prvog golmana repke. A nisam čak ni siguran da je baš dobro što Vazurine panjine vadi iz kanala na svakoj tekmi. 

Link to comment

Kaze kumsara da izvestaj nije ful bez slika pa evo i to da ispostujem:

Screenshot_20240404-001938_Gallery.jpg.e902d138651db0c8c56a9ab3e6329e33.jpg

 

Screenshot_20240404-001940_Gallery.jpg.8556f45fe7b7f55f6865465c6f119e4b.jpg

 

A sada nesto sasvim drugacije:

 

1 maskota :lolol:

 

Screenshot_20240404-001955_Gallery.thumb.jpg.62dea6dfe9c591ed9cb12be94f08db76.jpg

 

I Invalidi :laugh:

 

Screenshot_20240404-001958_Gallery.thumb.jpg.d1e8fcf8cbf6743a95e9bbcac7e121c4.jpg

 

Sela sam na bzvz mesto, pa nisam bas ni mogla dobro da slikam, bice bolje sledeci put :D

 

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

Hahah za maskotu i invalide.

 

@April ide mu na dušu drugi gol, ali konstantno nas vadi iz govana, bukvalno po 4 gola spase zbog već navedene odbrane.

 

Fenomenalan je, mora Piksi da ga zove, jebote ubica je.

  • +1 2
Link to comment

Најкретенскији “стадион” у лиги с оним спиралним клаустрофобичним степеницама, стубовима и оном ‘кућицом’ на средини од којих не видиш пола терена. Сурдулаја и Б. Паланка су стадиончине за ово срањце, изнервирам се и на сликама кад га видим. :D
 

Што се гоше тиче има и он сигурно својих мана које су га коштале да направи бољу каријеру, само што их до сада код нас није показао. Јуче је можда и први пут баш кикснуо код гола али с друге стране обавезно има бар две три параде по утакмици којима нам сачува дупе.

Edited by johan nagel
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...