Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

nisam gledao, nisam pratio.....pritegle razne obaveze sa svih strana, biće mi jebeno do kraja meseca da se prati bilo šta, sreća pa se brzo završava fudbalska jesen

 

u svakom slučaju, čestitke momcima, svaka čast.....posle onako šokantnog poraza, mogo važna pobeda 

Edited by Ted
Link to comment

meni se svidela izjava trenera vojvodine, istovremeno i razumno i otresito - otprilike, odjebite i jedni i drugi (blizanci), pa ne igraju svi u srbiji samo za vas.

zao mi je sto vise drugih (predstavnika) klubova kod nas nema ovakav stav - sljam koji vodi blizance, po gazdinom im modelu, godinama unazad samo zagadjuje atmosferu, naravno - planski, odvracajuci paznju sa svih svojih losih odluka i neuspeha. kriv je, naravno, uvek neko drugi ili su se svi zaverili protiv "njih". ovo je nazalost model koji se oduvek posebno dobro primao medju rajom na ovim prostorima (i sire, al' to je vec neka druga tema).

elem, nadam se da ce pazarci dodatno zaprziti corbu vec ove sezone, te da ce se jos neko izdici (ako je istina ovo za mandarica i rkg) u narednih par godina, te najbitnije - da ce neko konacno ukinuti drzavnu sisu blizancima ili je svesti na najmanju mogucu meru, tako da i ostali malo prodisu jer je trenutni ambijent toliko toksican da vecinu normalnih ljudi, u nedostatku boljih reci, prosto boli vise kurac za fudbal.

 

sto se tice danasnje tekme - apsolutno zasluzena pobeda za nas. da je umesto kratkonogog i ogranicenog kalulua bio bilo ko visi za 10 cm i 10 grama vise mozga, prvo poluvreme bismo zavrsili bar sa 2:0. o krateru koji imamo sa desne strane odbrane vise ne vredi ni pisati, kad se na njih nadoveze i sanicanin, pravo je cudo da smo primili samo 1. moram da pomenem i bazdara, decka koji je sa svime sto je pokazao za ono malo vremena na terenu u ovoj polu-sezoni, zasluzio samo jedno veliko supickumaterinu. momak loptu ne ume da primi, ne ume da je zadrzi dve sekunde u posedu, a i kada je preda nekom drugom, to je ili protivniku ili u aut. pritom, vrhunac bezobrazluka - saldanja iznudi penal i odmah hvata loptu da ga izvede, a bazdar ga juri i trazi da on bude taj - wtf?!  uzasno razocarenje na svakom planu - kada se pojavio pre par godina, bas je delovao obecavajuce, kao neko ko zna lopte, ali ovo sto sada pokazuje je kriminalno lose.

 

da zavrsim u pozitivnom tonu - dobar gol kanutea, cini se da ima dobru pracku i to bi trebalo cesce da koristimo. zahid deluje kao doktor fudbala za ove nase prostore i kao dostojna zamena za natka ako ga zadrzimo, te ako se omaleni i omiljeni nam cerkez uskoro povuce. belic std dobar, saldanja umalo da nas ukopa sa promasenim zicerom pre njihovog gola, al se izvadio s otetom loptom i iznudjenim penalom - skroz ok nivo za domace oranice. jako bitna pobeda - duki apostrofirao par puta: posteno i zasluzeno.

  • +1 5
  • Hvala 2
Link to comment

da, bazdara se, uz sanicanina, svetu stetu, pantica i meniha osloboditi za koji metar drva za ogrev, kokiko jos na zimu.

Edited by Њујоркер
Link to comment

Prvi sam očekivao od Baždara da bude novi majstor. Slažem se 100% jako jako jako loš ove godine. 

 

Sviđa mi se što Duki ne gleda u Pantića. Retko dobra odluka. Paki je ubica, ukenjalo nas je dobrano da smo ga doveli, sviđa mi se što igra kao profi na svakoj tekmi, ne bira. Full on

 

  • +1 5
Link to comment

Baš juče pogledao sastave. Pantića nema ni na klupi.

 

Baždar ne može da izbori mesto ni kao bonus igrač.

 

Fin preokret u selekciji mladih igrača bio bi da npr.kupimo Lazara Romanića. Dužni su nam to još od Nemanje Radonjića.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...