Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

nisam u prilici da gledam bilo šta. video sam samo snimak Sanijeve bravure. šta reći? ne želim da se bacam kamenjem na bilo kog igrača, nisu oni krivi za haos u klubu.

 

počelo je ono za šta smo svi znali da je samo pitanje vremena. na proleće ćemo videti dal će biti potpuni raspad ili ćemo biti u borbi za to drugo mesto. klub bez predsednika, uprave, sa skromnim stručnim štabom i prilično uskim rosterom, nema šta da traži u trci za titulu. ovo je neki maksimum koji je izvučen pod datim okolnostima, ali nedostaci su takve prirode da nije moguće da se zamaskiraju sa dva meseca dobre forme i rezultata. na kraju ćemo morati da platimo cenu stanja u kome se nalazimo.

Edited by Ted
  • +1 2
Link to comment

vaš današnji izlazak na birališta je nužan između ostalog i zbog promene partizana iz našminkanog mrtvaca u ... pa bilo šta drugo. sve je bolje od ovog.

 

promena sistema vrednosti u državi, ukidanje "državnih" fudbalskih klubova, transparentnost javnih finansija i naposletku dosledno sprovođenje parole "partizan navijačima" kroz transformaciju u AD su samo neke od posledica promene vlasti. 

 

danas izađite i glasajte. 

 

a shimpr i ja idemo da vam čuvamo glasove. 

  • +1 4
  • Hvala 2
Link to comment

Mali apdejt sto se tice kladjenja. Kvota na partizan daj tri u prvom je sinoc mogla da se nadje po 80 kod mocarta. Danas je uglavnom svuda 45. Sto znaci da dolazi i da je sasvim realno po meni jer cigani nemaju pojma

  • Wub 5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...