Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

3 hours ago, ubibobi said:

Hajduk gotivniji za pinklu od purgera isto tako i Željo od Sarajeva...Arsenal kod engleza od Anrijevog vremena što reče Ted a Fiorentina kod žabara još od onog tria Batistuta, Edmundo i Rui Košta a ponajviše zbog one babe što je svaku domaću tekmu pratila onako namrgođena i umotana u neke ćebiće, mislim da je bila keva kontroverznog biznismena, filmadžije i predsednika kluba Vitorija Čeki Gorija koji je i sam po sebi bio jaka mustra :D

 

Eh popularni ceki gori,  kad se setim upadaju mu karabinjeri na gajbu, na stolu 2 kile cistog kokaina i gola valeria marini

  • Wub 3
Link to comment

Кад сте се већ ухватили тога, ја некако готивим Еспањол од тих страних, само зато што мораш да будеш специфична глава да навијаш за реално медиокритетски клуб у граду у којем је стационирана и једна Барселона за коју навија пола света отприлике.

 

Дакле ти му ту дођеш онај клинац који не навија за тим у којем игра један Марадона/Роналдињо/Меси и који једини носи Еспањолов дрес на физичком у мору Барселониних.

Дакле 1 карактер.

 

А не одмаже ни то што са круном у грбу и називом Реал у имену гурају прст у око у сред Каталоније.

 

По сличном принципу готивим и Евертон, посебно јер ми је Ливерпул увек био одвратан.

 

Подразумева се и Торино > Јувентус

 

Али све су то неке благе симпатије, једино сам за Партизан емотивно везан.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, ZokiAsov said:

 

Eh popularni ceki gori,  kad se setim upadaju mu karabinjeri na gajbu, na stolu 2 kile cistog kokaina i gola valeria marini

Al da se bar pravdao da je u pitanju brašno ili šećer u prahu a ne šafran, jbg niđe veze :D

Screenshot_20231115_133053_Chrome.jpg

  • Haha 2
Link to comment

Sere Savo ko grlica.

 

Istina, ja jesam za vreme seferejote navijao i za Hajduk i za Zelju, ali i za Pristinu i za Olimpiju i za Sutjesku i za bilo koga kad god bi igrao protivu komsinice svim srcem, jednako kao da mi igra moj Partizan. I u Evropi za bilo koga protivu nje. Sto se ostalih timova tice, kad su igrali jevropu, pratio sam ih samo preko, kako se zvala ona emisija na tvb sredom, nije sportski pregled, jel sportska sreda ili tako nesto, kad su davani golovi i skraceni snimci tekmi? Eto, koliko su mi bili zanimljivi. 

 

Uglavnom, pored Partizana, ja imam timove koje donekle pratim u drugim drzavama, ali to ne moze da se poredi sa nasim crnobelima:

Seltik

Billbao

Liverpul

Inter

Marsej

Bajern

PSV

 

tim redom

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...