Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

48 minutes ago, Ted said:

Inter u Italiji, Arsenal u Engleskoj (gotivni su mi još i Liverpul i Njukasl), niko u Španiji, niko u Nemačkoj

Ti si ja :fantom:

 

S tim što u Španiji i Nemačkoj(kao i svuda uostalom) zavisi ako je trenutno neka ekipa gotivna, ali za stalno niko u te dve zemlje niko.

 

Na primer Valensija mi je bila jako gotivna pred kraj prve decenije ovog veka, kada sam uostalom i pratio fudbal najviše :D

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment

Alanija Vladikavkaz, Decic Tuzi, Etar Veliko Trnovo, Politehnika Temisvar, Cakovec, Rakunat, Zalaegerseg, Napoli, Verder, Kolcester, Nant i Deportivo

Edited by Ratamahatta
Link to comment

Stari fudbal je presto da bude stari fudbal onog dana kad je Valensija s Mistom uzela Primeru, sve posle toga je besmisao

Mada sam volo i Inter, Parmu i Fiorentinu, samo mi je Napoli egzoticniji pa ajde

Edited by Ratamahatta
  • +1 1
Link to comment
41 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

kako možete da navijate za dva kluba, taj mi koncept nikada neće biti jasan

 

mrvu simpatije gajim ka čelziju, zbog borote, jokana i kežmana. u italiji i španiji da sve klubove kuga pokosi ne bih trepnuo

isto važi i za francuske, portugalske, špnske, nemačke, grčke klubove….

 

 

ekstenzivno tumačenje Duška Radovića......Za druge se navija, Partizan se voli

 

Partizan je van svake liste, deo porodice. a pošto volim i pratim fudbal dugo, razvio sam i manje ili veće simpatije za par klubova iz drugih država.

 

Inter npr. još iz vremena kad sam bio klinac i kad su igrali Mateus, Breme i Klinsman. Arsenal sam počeo da gotivim više od perioda kada je Anri prešao i nastavio da navijam za njih....

Link to comment

naravno, kao da je nesto lose navijati za hrvatske klubove...ja sam navijao u rukometu za partizan iz bjelovara, cak su imali crno bele dresove...inace, u zagrebu sam posetio kucu u kojoj je osnovan nk partizan, na jednom zidu velika fotografija sa osnivanja a na njoj tudjman, damir javor, mateja kezman i zek ledej, zlobno se cerekaju a iznad njih parola - stup srpstva mora pasti!

Edited by weedman
  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment
3 hours ago, Eleniko said:

jel se to stub na hrvatskom kaže stup, vidim da je i bradilko danas isto govorio

Kaže se i na srpskom - Đurđevi stupovi

 

Meni se sviđa ta kroatizirana varijanta - stup srbstva, ima nekako tup prizvuk :D

Edited by Filozof manijak
Link to comment

Hajduk gotivniji za pinklu od purgera isto tako i Željo od Sarajeva...Arsenal kod engleza od Anrijevog vremena što reče Ted a Fiorentina kod žabara još od onog tria Batistuta, Edmundo i Rui Košta a ponajviše zbog one babe što je svaku domaću tekmu pratila onako namrgođena i umotana u neke ćebiće, mislim da je bila keva kontroverznog biznismena, filmadžije i predsednika kluba Vitorija Čeki Gorija koji je i sam po sebi bio jaka mustra :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...