Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

Kakav sudija, kakav teren, kakva oružana pljačka..........................Počelo zvijezdino proleće već u decembru. Mogu da zamislim samo sudjenje protiv njih kakvo će da bude.

  • +1 1
  • Haha 5
  • Tužno 1
Link to comment
16 minutes ago, Tresko said:

Kakav sudija, kakav teren, kakva oružana pljačka..........................Počelo zvijezdino proleće već u decembru. Mogu da zamislim samo sudjenje protiv njih kakvo će da bude.

 Ne mora baš svaki put protivnik da vas dobije sa četiri-pet golova razlike da bi priznali da je bilo zasluženo :fantom:

Link to comment
34 minutes ago, Tresko said:

Kakav sudija, kakav teren, kakva oružana pljačka..........................Počelo zvijezdino proleće već u decembru. Mogu da zamislim samo sudjenje protiv njih kakvo će da bude.

:kme:

  • Haha 5
Link to comment

Samo VELIKI pozdrav i PODRSKA za mog druga Teda! Va;jda iduce sezone, osim ako se nesto desi 18.12., necemo otvarati novu temu....

 

Tede zna Duljaj sta radi. Prrevario je sve i za razliku od prosle godine kada smo morali da budemo cetvrti sada imamo sanse za drugo mesto! Lukav je on! Opasna je ova igra koju on i njegovi puleni igraju! 

 

Inace REALNO u FKP imaju 3 ili 4 igraca koji bi mogli da nastupe u Konferensu... Zahid bi mozda mogao i LE, mozda Saldanja, Jovanovic golman moze Konferens isto i.... hm ko je cetvrti... dobro 3

 

 

 

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

da utvrdimo gradivo još jedared. titula je van dometa, bila i na +6 i sad je, biće i ako nekako dobijemo derbi. cilj je drugo mesto, to jeste realno, ali je daleko od obezbeđenog. i ovo što je do sada urađeno je značajno iznad realnog i očekivanog

 

lekcija dva....i titula i drugo mesto i bilo kakav rezultat su periferni u odnosu na ono što mora da se desi da bi klub mogao da postoji i dalje. onda može da se razmišlja o titulama

 

utakmicu nisam gledao, a i da sam bio u mogućnosti ne bih je gledao pošto sam video slike terena pre utakmice. rezultat me ne iznenađuje, u padu smo forme već neko vreme a nemamo kvalitet da se čupamo

 

 

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment
46 minutes ago, Ted said:

da utvrdimo gradivo još jedared. titula je van dometa, bila i na +6 i sad je, biće i ako nekako dobijemo derbi. cilj je drugo mesto, to jeste realno, ali je daleko od obezbeđenog. i ovo što je do sada urađeno je značajno iznad realnog i očekivanog

 

lekcija dva....i titula i drugo mesto i bilo kakav rezultat su periferni u odnosu na ono što mora da se desi da bi klub mogao da postoji i dalje. onda može da se razmišlja o titulama

 

utakmicu nisam gledao, a i da sam bio u mogućnosti ne bih je gledao pošto sam video slike terena pre utakmice. rezultat me ne iznenađuje, u padu smo forme već neko vreme a nemamo kvalitet da se čupamo

 

 

 

Gledao sam ja utakmicu od nekog 34 minuta. Bio je uglavnom ravnopravan meč. Malo šansi na obe strane, barem za moj ukus. Penal je i mogao ali i nije morao da se svira. Apsolutno mi je ravna linija, jer ga je načinila jedna od najvećih štetočina u našoj odbrani u zadnjih 10- ak godina - Saničanin.

 

Zaslužena pobeda domaćina.

 

Ne znam da li je mali Ilić namerno pogrešio ili ne, nešto baš ne verujem u to, on je bio kiksara a i dalje će biti. Velika dubioza između kvaliteta napada i odbrane je opet došla na naplatu. Kao što znate uživo sam gledao meč Partizan - Čukarički koji je završen našim pobedničkim golom u zadnjim sekundama. Oni su imali tada jedno dve mrtve šanse da oni pobede, tako da je stanje u ekipi nepromenljivo. Uživo se mnooogoooo bolje vidi sve mane i vrline našeg tima.

 

Duljaju podrška, sa ovim ološem pozadi što ima i što nije ni za drugu ligu pravo je čudo da smo uopšte na deobi prvog mesta. Drugo mesto na kraju puna kapa osim ako se kojom magijom ne pojačamo pozadi sa 2 - 3 kvalitetna igrača. Onda već možemo da razmišljamo o tituli. Ovako, ako nastavimo i drugi deo sezone sa ovima pozadi budimo spremni da primimo i petardu od Surdulice a ne 4 laka komada od TSC.

Golmanu doživotni ugovor i tačka. Bez obzira na poneki kiks. Jednostavno je najbolji u zadnjih ne znam koliko godina.

Vazura neka se tera u ... Honduras.

 

Što se tiče večitog derbija, prognoziram ili njihovu pobedu ili nerešeno ako i jedni i drugi budu igrali na nekom svom maksimumu. Ako jedna od ekipa ne bude na svom TOP nivou - druga će biti bliža pobedi.

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...